Back to Question Center
0

Kā automātiskās atpakaļsaišu var ietekmēt jūsu vietnes SEO?

1 answers:

Šajā rakstā es ar jums dalīšos ar manu pieredzi, izmantojot automātisko atpakaļsaišu ģeneratoru. Automātiskie atpakaļsaiti parasti ir slikta ideja par jūsu tiešsaistes uzņēmējdarbības veicināšanu, ko meklētājprogrammas piesaista kā spamu darbību un var izpostīt jūsu zīmola reputāciju, kā arī vietnes rangu.

Tiem tiešsaistes tirgotājiem, kuri ir izmantojuši kādu no šīm programmām, lai ģenerētu atpakaļsaišu, es gatavojas izklāstīt dažus no visbiežāk sastopamajiem iemesliem, izmantojot šāda veida SEO programmatūru joprojām nav jūsu labākā ideja. Tas ir tuvredzīgs veids, kā veikt meklētājprogrammu optimizāciju, kas var izraisīt nopietnas sankcijas no meklētājprogrammām. Laiks un nauda, ​​ko ieguldāt šajā darbībā, būtu daudz labāk izmantota stratēģijām, kas ir meklētājprogrammu draudzīgas.

auto backlink

Automātiskie atpakaļsaišu ietekme uz vietni SEO

  • Atzveltņu galvenais mērķis ir izveidot attiecīgu savienojumu starp diviem tīmekļa avotiem

Daudzi vietņu īpašnieki, it īpaši tie, kuri šajā nozarē ir jauni, nespēj saprast, ka atpakaļsaišu kvalitāte un atbilstība ir divi svarīgākie saites veidošanas aspekti. Tiešsaistes SEO programmatūra nevar koncentrēties uz mērķa kvalitāti un atbilstību, jo šie abi aspekti prasa veselo saprātu un profesionālo ekspertu pieskārienu. Tāpēc saišu veidošanas kampaņas laikā un centienus vajadzētu apvienot. Tikai šajā gadījumā saišu veidošanas kampaņa var uzlabot kopējo vietnes optimizāciju un nodrošināt kvalitatīvu novirzīšanas datplūsmu uz jūsu vietni.

  • Google nepārtraukti cīnās pret automatizētu saišu ģenerēšanu

Meklētājprogrammas augstu novērtē manuālo optimizāciju un cenšas cīnīties pret automatizētiem vietņu optimizācijas veidiem, ņemot vērā tos kā zemas kvalitātes un surogātpastu.

Bija laiks, kad vietņu īpašnieki var ignorēt to ārējo saišu kvalitāti, kas norāda uz viņu domēniem. Tika iespējams paaugstināt mājas lapas līmeni, iegūstot vairāk atpakaļsaišu. Tomēr situācija kļūst nekontrolēta, un Google ir izveidojusi jaunus rangu noteikumus. Saskaņā ar tiem tikai kvalitatīvi organiski iegūti atpakaļsaišu var pozitīvi ietekmēt vietnes rangu.

seo backlinks

Tātad, jautājums ir, kāpēc mums ir jāiegulda savs laiks un nauda automatizēta saišu veidošanas programmatūrā, ja meklētājprogrammas turpina cīnīties pret šādu saišu veidošanas taktiku.

  • Ja jūsu vietne saņem sodu par automatizētas saišu veidošanas programmatūras izmantošanu, var būt grūti mainīt vietnes bojājumus. SEO

Jums vajadzētu būt ļoti uzmanīgiem, izvēloties programmatūru jūsu saite ēka, jo tur ir daudz zemas kvalitātes krāpniecisku SEO mājas lapas, kuru galvenais mērķis ir sūknēt savu naudu out. Es ļoti iesakām pieņemt darbā SEO speciālistu komandas vai darīt visu, ko pats, sazinoties ar sulas paaudzi. Pretējā gadījumā visi jūsu smags darbs, laika un naudas ieguldījumi būs laika tērēšana. Turklāt jūs riskējat saņemt sodus no Google, kurus būs grūti mainīt.

Jebkurā gadījumā tiem tīmekļa pārziņiem, kas jau izmanto šāda veida saites veidošanas programmatūru, pārliecinieties, ka varat pārbaudīt visas jūsu ienākošās saites un tīmekļa vietnes, no kurām tās nāk. Turklāt visu procesu vajadzētu vadīt profesionāls SEO eksperts, kas var sniegt jums saišu pārskatu jebkurā laikā, kad tas jums nepieciešams Source .

December 22, 2017