Back to Question Center
0

Kā uzlabot vietnes SEO, izmantojot blogu atpakaļsaišu?

1 answers:

Daži SEO eksperti un tīmekļa pārziņi apgalvo, ka viesu blogošana nav vērtīgāka uzņēmējdarbības veicināšanai un pat meklētājprogrammās tiek uzskatīta par surogātpasta saišu veidošanas paņēmieniem. Tomēr vai mums ir jātic tam? Neskatoties uz pierādījumiem par pretējo, joprojām pastāv daudz mītu par viesu emuāriem, galvenokārt, ja to izmanto kā saišu veidošanas stratēģiju.

Ir daudz pierādījumu, kas parāda mums, ka blog atpakaļsaišu SEO ir fantastiski noderīga, ja tā tiek pareizi izmantota. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kā varat izmantot viesu ziņas, lai izveidotu reputāciju, autoritāti un iedarbību, izmantojot SEO atpakaļsaiņus no emuāra ziņām.

blog backlinks seo

Mīti par viesu emuāru rakstīšanu

Ir daudz ekspertu, kas domā, ka viesu emuārings kļūst par nepatikšanām, lai izveidotu saites caur to. Viņi neiesaka paļauties uz viesa norīkošanu un atteikties ielaist viesa emuāru rakstīšanu, kā tas ir.

Ja esat emuāra īpašnieks, iespējams, esat saņēmis masveida surogātpasta vēstules ar nulles personalizāciju vai nodomu izveidot kvalitatīvu saturu. Dažas trešās puses tīmekļa vietnes lūdz jūs ievietot dofollow saites rakstu raksta struktūrā. No Google viedokļa varat uzzināt, kā šīs saites var radīt problēmas jūsu domēnam. Saturs ir zems kvalitātes, būtiskas uz pētījumiem balstītas informācijas trūkums un nav saistīts ar reālu autoru. Lielākais šāda satura atpakaļsaišu skaits noved pie krāpnieciskiem filiāļu tīmekļa avotiem.

Tomēr šajā gadījumā es raksturoju acīmredzamu surogātpastu. Jūs varat konstatēt šāda veida surogātpastu no pirmā skatiena. Bet, ja runāt par smalku saišu surogātpastu, kur saturs ir kvalitatīvs un balstīts uz pētniecību. Jums ir kādas iespējas atklāt šāda veida surogātpastu.

Google pievērš akcentu šādām trim taktikām, kas īpaši sāka nicināt:

  • Iesaiņošana reklāmas saites uz jūsu vietni;
  • Rakstus rakstījuši rakstnieki, kuriem nav pieredzes kādā konkrētā jomā un rakstīt par tēmām, par kurām viņi pat nav dzirdējuši;
  • Izmantojiet vienādu saturu visos rakstos, radot dublēšanos.

backlinks seo

Vietņu īpašnieku vidū ir izplatīta problēma pieņemt darbā neprofesionālus rakstus, kas nav kompetenti jomā. Viņiem tiek lūgts rakstīt variantu par vienu un to pašu rakstu un izplatīt to kā viesu ziņas. Tas rada nozīmi par viesa norīkošanu, ka tā ir surogātpasta aktivitāte.

Tomēr, ja jūs pieņemat darbā rakstnieku, kas patiešām saprot priekšmetu, jūs saņemsit citu rezultātu. Parasti no pirmā acu uzmetiena redzams, ka šis saturs ir pelnīts, lai iegūtu saiti.

Tātad, lai iegūtu vērtību no emuāra atpakaļsaišu SEO, jums ir nepieciešams dalīties ar gadījumu izpēti, tirgus pētniekiem, metodēm, ko izmantojat savā darbā, un vadlīnijām, kurām būs sava lasītāju uzticība. Galu galā, tas dos jums brīnišķīgus rezultātus par klasifikāciju un lasītāju apmierinātību Source .

December 22, 2017