Back to Question Center
0

5 Out-of-the-Box veidi, kā uzlabot jūsu SEO ar sociālo mediju - Ieskats no Semalt

1 answers:

Vai vēlaties uzlabot savu rangu meklētājprogrammās?

Vai jums ir interese izmantot sociālo mediju, lai palielinātu jūsu SEO sniegumu?

Sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem ir ievērojami labumi meklēšanas rezultātiem, un aspilgta sociālā dominēšana var uzlabot meklēšanas pozīciju.

Šajā rakstveidā ir Jason Adler, klientu servisa menedžeris Semalt Digital Services, piedāvā piecus veidus, caur kuru jūs varat izmantot sociālo mediju, lai labāk jūsu meklēšanas klasifikāciju.

# 1: izveidojiet saites ar saviem sociālajiem tīkliem

Agrāk Google rangu bija balstīts uz saišu veidošanu, neatkarīgi no tā, kāds irsaites kvalitāte, ko indivīds apsver. Vēlāk Google sāka apsvērt saites kvalitāti pēc šo cilvēku izpratnesbija manipulējot rangu, izmantojot viltotas saites.

Tā kā sociālās vietnes ir balstītas uz tīmekļa pārvaldi, saites uz šīm vietnēm irbieži tiek uzskatīts par augstākas kvalitātes. Pat ja jums ir jauna Facebook lapa, tas, visticamāk, būs ierindots augstsFacebook pilnīga autoritāte.

# 2: palieliniet savu sekotāju skaitu

Vietnes, kurās ir liels skaits kvalitatīvu sekotāju, meklējumos ir labākidzinēji. Augsti novērtētās sekotāji ir uz jūsu sociālo mediju platformām, un ievērojams skaits šiem cilvēkiem mijiedarboties vai iesaistītiesdaži veidi.

Saruna var būt formā retweeting saturu, repining piespraudes,rakstot atsauksmes pakalpojumā Google+ vai pat sūtīt jums čivināt..Tādējādi pārliecinieties, ka jūsu sekotāju skaits nepārtraukti pieaug.

# 3: pārliecinieties, vai jūsu saturs ir koplietojams un meklēams

Sociāla platforma, piemēram, Pinterest, padara jūsu informāciju pieejamu unmeklējama. Platforma iedvesmo dalīties ievērojami. Lietotāji piespiež pins, kas interesē viņu padomes un izplata to citiemPinterest faniem.

Piemēram, jūs varat padarīt savas ziņas par Facebook meklējamu meklēšanādodoties uz Facebook konfidencialitātes iestatījumu cilni un ļaujot citām meklētājprogrammām piesaistīt jūsu laika skalu.

# 4: pārliecinieties, ka jūsu ziņās tiek izmantoti atslēgvārdi

Atslēgvārdi ir svarīgi jūsu vietnei, maksas reklāmu kampaņām un emuāram, un tādējādijums nevajadzētu pārsteigt, ka atslēgvārdi ir nozīmīgi jūsu sociālajam saturam.

Pinterest ir pārliecināts, ka meklētājprogrammās ir labāks stāvoklisir nodrošināt, lai jūsu dēļi vai tapas būtu atslēgvārdi. Tāpat YouTube videoklipu izpēte var palielināt datplūsmu uz emuāru,kanālu un vietni, ja tie ir izcelti jūsu profilā.

Izmantojot atslēgvārdus jūsu Facebook ziņās, var arī iegūt labāku klasifikāciju.

Atslēgvārdi nodrošina to, ka jūsu saturs ir atrodams un lietotāji meklēpar šiem vārdiem jūsu saturs būs pirmais, kas tiks parādīts.

# 5: izveidojiet vietējos sarakstus

Pārliecinieties, ka jūsu uzņēmumam ir pielāgots saraksts ar Google +, kas ir jūsuattiecīgie dati un adrese. Tas ļaus jūsu klientiem pārskatīt jūsu organizāciju tieši Google tīklā.

Secinājums

Ir ļoti ieteicams izmantot sociālās vietnes, jo mārketinga intervences ir ļoti noderīgas, betto var pat uzlabot, piesaistot to, lai uzlabotu SEO.

Var būt pārliecināts, ka sociālās vietnes var uzlabot klasifikāciju Source .

November 27, 2017