Back to Question Center
0

5 rīki, kurus Semalt iesaka ikvienam Blogger sākumam

1 answers:

Tātad jūs esat sākuši savu emuāru. Apsveicam! Varbūt jūs vēlaties ar to dzīvot,vai varbūt vienkārši vēlaties dalīties ar jūsu jaunākajām atvaļinājuma seansiem ar draugiem un draugiemģimene. Katrā ziņā ir daudz iespēju, kā padarīt emuāru par labu un profesionālu.Julia Vashneva, Semalt digitālo pakalpojumu klientu menedžmenta vadītāja, iesaka rīkuskas ir būtiski ikvienam, kurš vēlas sākt emuāru .

1. Korektors

Pareizrakstības pārbaude ir jauka, bet tas ne vienmēr ir pareizs. Atkarībā no jūsu emuāru veidošanas platformas(Blogger, Wordpress uc), iespējams, jums nav pareizrakstības pārbaudes funkciju. Un patja jūs domājat, ka jūsu rakstīšana un gramatika ir vienāda ar izglītoto pasauli, lasītāji būsievērojiet visu, kas nav ideāls. Šajā gadījumā es iesaku Grammarly. Grammarlyir bezmaksas spraudnis, kas paredzēts praktiskam rakstīšanai. Tas automātiski pārbauda visuno jūsu rakstīšanas gan parastajām, gan uzlabotajām kļūdām, un pēc tam piedāvā ieteikumus, kā tos novērst .

2. Attēlu vārdnīca

Jums vajadzētu būt avotam, kurā jūs bez maksas varēsiet iegūt interesantus attēlus. Mēs dzīvojamVizuālajā sabiedrībā, un, kad cilvēki lasa tiešsaistē, viņi cer redzēt krāsas ungrafika..Ja jūs atrodaties pirmajās lietās, ko atradīsit Google, jūs uzņemsit riskuaugšupielādējot tos nelikumīgi. Labā ziņa ir tā, ka tur ir vietnes, kas to varpalīdzēt! Morga fails un Wikimedia Commons ir divas vietas, kur var lejupielādētfotogrāfijas bez maksas bez fotogrāfijas drošas atļaujas.

3. Kalendārs vai plānotājs

Cilvēkiem patīk regulāri atjaunināti emuāri. Bieži atjauninājumi nozīmē lielāku un vairākveltīta lasītāju grupa, kas nozīmē jūsu emuāra publicitāti un panākumus. Lielākā daļaeksperti iesaka atjaunināt savu emuāru vismaz trīs vai četras reizes nedēļā - betja jūs neplānojat savas ziņas pirms laika, jums beigsies idejas! DažiEmuāru autori dod priekšroku tradicionālajiem zīmuļu un papīra kalendāriem, bet citi ir labi izgatavotiizklājlapas datorā. Katrā ziņā pārliecinieties, ka jūs varat atstāt visuJūsu rakstīšana nākamajās nedēļās, lai jūs neveiktu zemu saturu!

4. Atslēgvārds pētnieks

Atslēgvārdi, SEO un tagi var izklausīties kā mumbo-jumbo jauniem emuāru autori, bet ganMācoties, viņi var katapult savu emuāru, lai top meklētājprogrammu rezultātus.Galvenā ideja, kas saistīta ar SEO (meklētājprogrammu optimizācija), izceļ tovārdi cilvēki meklēs, ja viņi meklē jūsu emuāru. Piemēram,šajā rakstā būtu atslēgvārdi, piemēram, "blogošana", "emuāra optimizācija" utt.Ieteicams šos vārdus atkārtot jūsu rakstos, lai meklētudzinēji var tos vieglāk atrast. Lai gan lielākā daļa emuāru platformu ietver veidusievadiet savus atslēgvārdus, tādi rīki kā Google atslēgvārdu plānotājs var parādīt, cik daudzcilvēki meklē jūsu atslēgvārdus katru dienu, lai jūs varētu atrast populārākos.

5. Analytics

Atkal ar tehnoloģiju pusē lietas, analītiķu rīkus, piemēram, Google Analytics teikscik daudz cilvēku apmeklēja jūsu emuāru šodien vai pagājušajā nedēļā vai kāds cits. Tas arīparāda, kā lasītāji atraduši jūsu vietni un kādi meklēšanas vienumi ir vispopulārākie, jūsvar arī uzzināt, kuras amata vietas visvairāk pievērš uzmanību. Kamēr ir analīzes iespējasDiezgan raksturīgs blogošana platformām šodien, pārliecinieties, ka jūs saprotat visas funkcijasno šī rīka, lai jūs varētu izsekot jūsu lasītāju viedokli un uzzināt, kā jūsu emuārs izceļas .

emuāri var būt jūsu lielisks hobijs un ienesīga profesija, bet darbojas emuārs,patiešām prasa daudz pūļu. No pieredzes Semalt , labi instrumentilielā mērā samazinās jūsu mācību un kļūdu mācību laiku, lai jūs daudz vieglāk iet tieši uz augšu Source .

November 27, 2017