Back to Question Center
0

Alt Tags un Title Tags optimizācijas ar Semalt

1 answers:

Iemesls, kādēļ cilvēki izvēlas iekļaut attēlus tekstā, ir nostiprināt tajā ietverto ziņojumu un piesaistīt cilvēkus to lasīt. Frank Abagnale Semalt Klientu Success Manager saka, ka vienmēr vajadzētu atcerēties, ka attēliem, kurus jūs plānojat ievietot, pievienosit alt atribūtus. Alt un nosaukumu birkas uzlabo tekstu, lai meklētājprogrammu zirnekļi tos pārmeklētu, lai palielinātu jūsu redzamību - cool business name creator. Alt tag apraksta visu, ko redzat attēlā vārdos.

Alt Tags un Title Tags

Alt un nosaukums tagi nav tehniski tagi un tikai informē par attēla saturu un funkciju šajā lapā. Ekrāna lasītāji arī paļaujas uz alt tagiem, lai aprakstītu neredzīgām un vājredzīgām personām to, par ko viss ir attēlojums.

Tādējādi visiem attēliem ir jābūt alt tagiem. Viņi ne tikai izveido jūsu SEO, bet arī palīdz cilvēkiem ar redzes traucējumiem izprast attēla izmantošanu amatā. Nosaukuma atribūti rakstos nav obligāti, bet dažos gadījumos tie var būt noderīgi. Tomēr, atstājot tos, nebūtu ievainots jūsu raksts .

Cilvēki, kuri izmanto attēlus, lai palielinātu tikai vizuālo pievilcību, būtu jāpārtrauc to darīt. Tas ir tādēļ, ka tiem jābūt CSS, nevis HTML rakstos. Ja nav iespējams ka jūs maināt attēlus, izmantojiet null atribūtu, kas atstāj aprakstu tukšu. Ja ekrāna lasītāji saskaras ar šādu attēla alt tagu, tie vienkārši izlaist to .

Alt teksts un SEO

Google uzstāj, ka tā lietotājiem ir jāizveido alt tekstus saviem attēliem, jo ​​tiem ir liela vērtība. Piemēram, saskaņā ar Yoast SEO satura analīzi jums ir jābūt vismaz vienam attēlam ar alt tagu, kas koncentrējas uz atslēgvārdu vai frāzi, kas palielinās jūsu raksta kvalitāti. Tomēr, tāpat kā lietotāji to dara, viņiem nevajadzētu surogāt atslēgvārdu par visiem alt tagiem. Alt un nosaukumu tagiem, kuros ir atslēgvārdi, vajadzētu iet roku rokā ar augstas kvalitātes un saistītiem attēliem.

Ja ir atslēgvārds, kas var palīdzēt cilvēkiem atrast attēlu saturu, neaizmirstiet to iekļaut alt tekstā.

Alt un sadaļas atribūti WordPress

Vēl viena vieta, kur jūs varat izmantot alt un nosaukuma tagus, ir attēlos, kurus augšupielādē savā WordPress ziņās. WordPress piešķir virsraksta tagu kā noklusējuma alt tagu, ja īpašnieks aizmirst pievienot to savam attēlam. Tā kopē nosaukuma tekstu no nosaukuma apraksta un ielīmē to alt tagu atribūtā. Tas ir labāk nekā tukšs alt atribūts, taču tas joprojām ir vājš, uzlabojot vietnes pieejamību.

Pielāgojiet laiku, lai izveidotu informatīvu alt tagu un iekļautu to attēla ziņās. WordPress saskarne ļauj jums manuāli pievienot alt tekstu, noklikšķinot uz attēla un atlasiet rediģēt.

Vienīgais veids, kā attēlu SEO var gūt labumu jūsu rakstu un nākamo amatu, ja jums ir maza detaļas tiesības. Turklāt jūs neaizmirsīsit redzes traucējumus no jūsu satura .

November 29, 2017