Back to Question Center
0

Darodar un tīmekļa vietņu surogātpasta pogas - Aizsargājiet savu biznesu ar Semalt

1 answers:

Tīri un precīzi dati ir ārkārtīgi svarīgi tiešsaistes uzņēmumiem. Tiešsaistes meklētāju piesaiste var dot jums reālu naudu, ja runa ir par satura mārketingu . Dažreiz ir sāpīgi atzīt, ka vairāk nekā 78% no jūsu Google Analytics datiem ir botu satiksme un tīmekļa vietņu mēstules pogas.

Aleksandrs Peresunko Semalt Klientu sekmju menedžeris vērš jūsu uzmanību uz to, ka Darodar un tīmekļa vietņu surogātpasta pogas ir viens no neaizsargātākajiem meklētājprogrammas optimizācijas paņēmieniem, kas ir satricinājuši vietņu īpašniekus un tirgotājus konsultanti GA dati. Tāpēc Google Analytics ir ļoti svarīgs vietņu īpašniekiem, jo ​​tas palīdz satura tirgotājiem analizēt datus un izvairīties no nepareizu biznesa lēmumu pieņemšanas .

Kas jums jāzina par tīmekļa vietnes mēstules

Darodar ir viens no meklētājprogrammu optimizācijas paņēmieniem, kas piesaista patiesu datplūsmu un klientus, lai analizētu datus. Mēģinot izsekot, no kurienes notiek datplūsma, vietņu īpašnieki iegādājas surogātpasta izplatītājiem reālu naudu, kur tie tiek novirzīti uz ļaunprātīgām vietnēm..Saskaņā ar SEO pros, Darodar un tīmekļa vietņu surogātpasta pogas ir kaitinošas reklāmas, kas šobrīd ir tendētas tiešsaistes un interneta uzņēmumu nozarē .

Tas var kaitinoši medīt jūsu norādīto saiti un uzzināt, ka jūsu datplūsma nāk no surogātpasta izplatītājiem. Izslēdzot botu satiksmi un tīmekļa vietņu surogātpasta pogas, ir pirmais solis būt modriem.

Pogu ietekme uz tīmekļa vietņu mēstuļu novirzīšanu uz jūsu GA pārskatiem

Google Analytics dati, kurus skārusi bot un nevēlamā datplūsma, var būt nedaudz drudžains, lai tos izprastu un analizētu. Surogātpasta izplatītājs spēj izmantot jūsu vietnes servera resursus un palēnināt jūsu vietnes vispārējo veiktspēju. Interneta krāpnieki ir izmantojuši šo tehnoloģiju, lai pārbaudītu, vai vietnēs ir neaizsargātības, lai tās varētu iznīcināt.

Kā novērst tīmekļa vietņu mēstules pogas, lai izkropļotu savus GA datus

Ir radušies daži jautājumi par botu satiksmi, iekšējo datplūsmu un tīmekļa vietņu surogātpasta vietņu datiem. Saskaņā ar biznesa ekspertu domām, hakeriem var viegli novest pie tiešsaistes uzņēmējdarbības sabrukuma. Šeit ir rokasgrāmata, kas palīdzēs izslēgt savas vietnes vietnes pogas:

  • Atveriet un atlasiet savu GA
  • "Admin tabulu"
  • Noklikšķiniet uz ikonas "Visi filtri" un pieskarieties pogai "Izveidot jaunu filtru"
  • Izveidot jaunu sava filtra nosaukumu
  • Izvēlieties "Filter Types" (Filtru veidi) un pēc izvēles
  • iestatiet iepriekš definētu filtru tipu.
  • Noklikšķiniet uz ikonas "Izslēgt filtru" un aizpildiet filtrēto domēnu
  • .
  • Saglabājiet filtra veidu un lietojiet to savā tīmekļa vietnē. Neaizmirstiet saglabāt sākotnējo informāciju galvenajā filtra skatījumā, lai izvairītos no surogātpasta novēršanas, izmantojot vērtīgu informāciju
  • .

Darodar, botu satiksme, vietņu surogātpasta pogas ir viens no top meklētājprogrammu optimizācijas rīkiem, kas ir izkropļojuši jūsu datus. Nepareizi interpretējot un nepareizi izlasot datus, jūs varat pieņemt nepareizus lēmumus attiecībā uz jūsu tiešsaistes biznesu. Datu izpratne un analīze ir pilnīgi nepieciešama lieta, kuru nevar ignorēt. Atbrīvojiet pogas, lai tīmekļa vietņu mēstules un nevēlamā datplūsma būtu visaptveroša ieņēmumu radīšanas kampaņa Source .

November 29, 2017