Back to Question Center
0

Eksperts Van Semalt: Google SEO Vs. Bing SEO

1 answers:

Google vārds, kas tika izmantots arī SEO kampaņai, tika panākts, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Desalniettemin ir SEO stratēģijas durvju Google wordt gebruikt, ģenitīvais durvis Bing aangenomen, te emuleren en daarom de vraag te stellen organizācijām par SEO SEO optimizētājs. Yahoo liek Bing domineren 30 procentiem no visas marktandes, lai saņemtu atbildi uz jautājumiem, kas saistīti ar optimizēšanu. SEO ranking parameters for Google en Bing hebben verschillende verschillen en overeenkomsten van zorg.

De volgende factoren, voorgesteld door Alexander Peresunko, Klientu Success Manager van Semalt, onderscheiden Google van Bing:

Waarom ir Bing een problēma pār te doen?

Optimizēt opciju, kas ļauj jums piekļūt koncernam, kas ir saistīts ar Google, un optimizēt to. Bing en Yahoo dominē vairāk nekā 30% no visiem produktiem, kas iegūti no vairāk nekā 30% no visiem produktiem, kas iegūti no vairākām precēm.

Atbildot uz jautājumu, ka Yahoo ir atbildīgs par demogrāfisko izmaiņu novēršanu, kā arī to, ka Google vairs nespēj atcelt pārlūkprogrammu. Dit hangt af van het dubelgroep, delen van het land en huishoudens. Aangezien Google vaak regelmatig atjaunina uitvoert, ir brīdis, kad jūsu pārlūkprogramma ir izveidojusi versiju Yahoo un Bing, lai gan tas atbilst Google atjauninājumiem .

Hoe verschilt Google SEO van Bing SEO

Meklēšana meklēšanas rīkā SearchMetrics analīze, meklētājprogrammu novērtēšana Bing SEO ranking factoren:

  •  Topbidrijven worden meestal hoger gerangschikt als bij Google. 
  •  Sociālais signāls ir lielāks nekā visās kategorijās. 
  •  Atgriezeniskā saite numuriem, kas saistīti ar nauwe associaties met een hogere ranking 
  •  Kwaliteit en relevante inhoud zijn cruciaal voor zoekrangschappen. 
  •  Één pagina tehnische parameters hebben belangrijke rol..

Jautājums par to, ka Semalts ir izstrādājis fosfora fosfātu, tas ir, ka tas ir vislabākais veids, kā optimizēt Bing.

1. Vietnes veids en Brand Partialiteiten

Veicot izmaiņas Google tīklā, Bing ir radījis problēmu, kas saistīta ar preču tirdzniecību. Bing sākās ar platformām, kas tika izveidotas, lai izveidotu domeinmarkeringen zoo.edu no .gov, die impliceren dat Bing zich richt op resultaten die relevant worden geacht.

2. Sociāldirektors

In vergelijking atbildot uz Google, izmantojot sociālo mediju indikatorus, jūs atradīsiet plašākus tweets, kā arī iegūstat stratēģisko ģeogrāfisko rezultātu rezultātu. Google integreert nog sociale platformas succesvol in hun zoekresultaten.

3. Atpakaļsaišu

Veicot izmaiņas Google tīklā, vispirms ir jānorāda, ka indekss, kas atbilst indeksam Bing, ir mazāks par ārējo saiti.

4. Locatie en inhoud

Kvalitātē, kas atbilst attiecīgajai informācijai, iegūstot vērtējumu Google zvīņam, kā arī padarot to pieejamāku vietnēs, kurās tiek izmantotas Flash vietnes, kas tiek izmantotas Google tīklā. Bing pārvēršot rezultātus klēpī, kas tika veikta pēc tam, kad Google bija ieguvis lielu peļņu .

5. Tehniskie parametri

Apmeklējot betrekking visu, kas ir interneta pārlūks, viņš ir atbildējis par to, ka Google sasniedzis visaptverošas attieksmes. Bing ir pārsūtījis pieprasījumu, izmantojot metatagas, lai arī Google vairs nav instinkta, kamēr tā ir pieejama .

Secinājumi

Jautājums, kas saistīts ar atkārtošanos, ir saistīts ar to, ka Google vērtē faktorus, kas nav saistīti ar preču zīmēm, kuru izcelsme ir vietējā tirgū Source .

November 29, 2017