Back to Question Center
0

Iestāde vai saistība: Semalt paskaidro, ko izvēlēties

1 answers:

Lai panāktu augstāko klasifikāciju Google, ir svarīgi saprast, kādi kritēriji Google piemēro informācijas novietošanai. Interneta informācijas organizēšanas un rangu algoritms ir sarežģīti saprast. Tas ietver tūkstošiem mainīgo, kas nosaka tā pozīciju meklēšanas rezultātos. Tomērmeklētājprogrammu optimizācijas (SEO) mainīgos var viegli saprast, precizējot divus faktorus: autoritāti un atbilstību.

Andrew Dyhan, Klientu sekmju vadītājs Semalt izskaidroti plusi un mīnusi iestādes izvēlei un atbilstībai kā galvenajiem aspektiem, uz kuriem jāveltī uzmanība.

Meklēšana Atbilstība

Atbilstība nosaka, vai lapa ir piemērota a norādītais vaicājums. Sākotnējās SEO izstrādes posmos meklēšanas atbilstība tika ierobežota ar atslēgvārdiem, kas tika izmantoti vaicājums Šie atslēgvārdi tika salīdzināti ar atslēgvārdiem, kas parādīti indeksētā lapā. Algoritms maina, ievieš efektīvas SEO stratēģijas, kuras var analizēt meklētāja ieceri. Radītie rezultāti ir piemēroti, jo tie atbilst vajadzībām lietotāju intereses.

Atslēgvārdi joprojām ir svarīgs SEO stratēģijas aspekts. Tomēr nozīme meklēšanas procesā kļūst nozīmīgāka. Atbilstība ir cieši saistīti citi procesi, arī, piemēram,nišas tirgus identifikācija, attiecīgo digitālo mārketinga tēmu izvēle un, protams, atslēgvārdu meklēšana.

Meklēšanas iestāde

Iestāde norāda Web vērtību un uzticību lapa parāda. Iestādei ir divas klasifikācijas. Pirmā klasifikācija ir domēna iestāde, kas pārstāv visu mājas lapa. Otrā klasifikācija ir lapas iestāde, kas norāda konkrētās lapas reputācijas līmeni. Iepriekš Googleanalizēja autoritātes vērtējumu, izmantojot PageRank skalu, kura vērtības ir no 0 līdz 10. PageRank rādītājs pašlaik nav atbilstošsjo Google vairs neatjauno vērtības..

Domēna iestāde ir vēlamā novērtēšanas stratēģija. Domēna iestāde aprēķina uzņēmuma darbību meklētājprogrammās, salīdzinot ar uzņēmuma veiktspēju konkurenti. Meklēšanas rezultāts tiek aprēķināts, pamatojoties uz ienākošo saišu kvalitāti. Domēnu autoritāte ir efektīvākanekā PageRank kritēriji, jo tas rada punktu skaitu no 0 līdz 100.

Pārskats par Google viedokli balstās uz vairākiem faktoriem. Googlesniedz vairāk autoritātes rezultātu, ja vietne efektīvi darbojas gan datorā, gan mobilajās ierīcēs. Google uzlabo autoritātija tā ienākošajām saitēm ir liels daudzums un kvalitāte. Vietnes tehniskais izpildījums, apelācija un struktūra ir kritiski palielina autoritāti.

Konkurences apsvērumi

Dažos SEO gadījumos iestāde nav svarīga. Piemēram, kad izmantojot niša atslēgvārdu, ko neizmanto citās vietnēs. Tomēr, izmantojot atslēgvārdus, uzņēmumam vajadzētu būt augstā līmenī ko augsti izmanto konkurenti meklētājprogrammās.

Iestāde bez attiecības

Nav viegli piekļūt vietnei, kurai ir autoritāte, bet nav atbilstoša.Tas ir tādēļ, ka vietne, piemēram, nav vērsta uz konkrētu tēmu vai jomu. Par niša atslēgvārdu trūkums padara apstrīdētlietotāji atrod vietni Google meklēšanas procesā.

Mērķauditorijas vērtība

Pastāv vairākas izdevēja vietnes, kurās ir augsts reputācija. Būtiska reputācija uzlabo šo vietņu meklēšanas klasifikāciju, piemēram, Forbes.com, TechCrunch unHuffingtonPost.com. Šīm vietnēm ir augsta redzamība, lai gan tās publicē informāciju par dažādām tēmām. Izdevējiir izveidojuši efektīvu tiešsaistes zīmolu, kam ir ievērojama autoritāte. Nedaudz saistība padara šīs reputācijas vietnes rangs Google meklēšanas rezultātu augšdaļā.

Secinājums

Atbilstība un pilnvaras jāizmanto kopā, lai nodrošinātu efektīva SEO kampaņa. Tomēr sākotnējā SEO procesa posmā ir svarīgi vairāk uzsvērt atbilstību. Tasir tādēļ, ka iestāde kļūst svarīga, ja vietnes lietotāji var ievietot to saturu vietnē Source .

November 27, 2017