Back to Question Center
0

Izkrāpšana un drošība - Krāpšana ar smalkām kājām ar Semalt

1 answers:

Internets ir pilns ar dažādām personām ar daudziem nodomiem. Tā kā daudzi cilvēki ir iestatījušiizveidojot komerciālas tīmekļa vietnes un emuārus, citi turpina ieguldīt savu laiku, lai veiktu metodes to nelikumīgu darbību veikšanai. Kad mēs izveidojam tīmekļa vietnes,mēs koncentrējamies uz mūsu pakalpojumu sniegšanu, kā arī par pieredzi, ko lietotājs uzskata par savu vietni. Lielākā daļa tīmekļa izstrādes funkcijuiesaistīt interneta mārketingu un dizaina funkcijas, piemēram, Search Engine Optimization (SEO), UX izstrādi, kā arī satura izstrāditādas struktūras kā tīmekļa izstrāde.

Instrumenti, kurus izmanto hackers, tiek virzīti uz priekšu, un tie turpina uzlaboties un uzlabotiesno iepriekšējām versijām pēc laika. Ir svarīgi apzināties hakeru izmantošanas metodes, kā arī citas metodes, kas ļaujDatorurķēšana, kā arī interneta izmantošanas drošības paaugstināšana. Lielākā daļa tīmekļa krāpšanās apgriežas par hakeru darbiemun scammers.

Ir būtiski iemācīties dažus no šiem uzbrukumiem un palikt droši no tiem.

Džeisons Adlers (Jason Adler), klientu servisa vadītājs Semalt ,izstrādā tipiskus interneta krāpšanas uzbrukumus.

Scam

Šis noziegums ir saistīts ar ziņojumu un e-pasta ziņojumu sūtīšanu, kuras mērķis nav pareizi.Scammers izmanto metodes, piemēram, pikšķerēšanas vai ēsmas uzbrukumiem. Citos gadījumos scammers izmanto saites, kas ir potenciāli kaitīgasvai izmantot vīrusus. Tās var nosūtīt pielikumus, kuros ir Trojans. Atverot tos, viņi var inficēt jūsu pārlūkprogrammu un nozagt daudz lietotāju parolesun citu personisko informāciju. Ir svarīgi izmantot uzlabotus surogātpasta filtrus, kā arī droša e-pasta pakalpojumu sniedzēja izmantošanu..Pārliecinieties par savu paroliir spēcīgi un plugins ir atjaunināti.

SQL injekcija

Šāda veida uzbrukums izmanto iespēju iegūt vāji kodētas vietnes. Daživietnes, kuru kods ir PHP, ir SQL ievainojamība. Daļai no datu bāzēm var piekļūt no attāluma, izmantojot šo uzlaušanas metodi. Turklāt SQLInjekcija var ļaut hacker lasīt visu informāciju, kas atrodas serverī kolonnās un rindās. Šī izmantošana var padarīt tīmekļa vietni neaizsargātu.Daļa informācijas, kas var noplūst šādā veidā, ietver kredītkartes informāciju.

Cross Site Scripting (XSS)

Šis uzbrukums izpilda dažus viskonkurētspējīgākos interneta krāpniekus. XSS izmantoteksta lauki, lai palaistu skriptus citā vietnē. Atšķirībā no botnet uzbrukumiem, XSS iegūst piekļuvi datubāzei, kas nodrošina visu pārlūkošanas pieredzidrudžains Hackers var nozagt kredītkaršu informāciju, izmantojot XSS. Citos gadījumos cilvēki var apdraudēt vietnes drošību, izmantojot hakerutas Turklāt SEO centieni nevar novest augļus uz vietnes, kuras meklētājprogrammas uzskata par nedrošām.

Secinājums

Internets ir pilns ar daudzām problēmām un problēmām. Turklāt ir dažādilielāko interneta lietotāju nodomi un motīvi. Lielākā daļa mājas lapas izveides notiek bez hakeriem un interneta krāpšanas prātā. Kā rezultātā,Tīmekļa vietņu funkciju tweaking koncentrējas uz pakalpojumu sniegšanu, kā arī vietnes iepirkšanas efektivitāti. Tomēr irminimālie pasākumi, lai nepieļautu hakeriem. Izmantojot dažus padomus šajā vadlīnijās, varat izvairīties no interneta krāpšanas. Turklāt jūs varatatjauno pārlūkošanas pieredzes drošību, kā arī citus faktorus, kas ietekmē jūsu klientu drošību Source .

November 28, 2017