Back to Question Center
0

Kā apkarot surogātpastu ar Google Analytics filtriem? - Semalt atklāj atbildi

1 answers:

Iespējams, ka mēs visi nevarēsim iznīcināt surogātpasta izplatīšanu, izmantojot Google Analytics filtrus. Pastāv izredzes, ka tas notiks ar visiem, jo ​​surogātpasta izplatītāji katru dienu spēlē ar daudzām vietnēm. Tās ir bīstamas jūsu uzņēmumam un var pazaudēt savu reputāciju internetā - small wireless surveillance cameras systems. Vēl viena problēma ir tā, ka spoku satiksme un surogātpasts nedod jums precīzus rezultātus attiecībā uz vietnes datplūsmu . Viņi vienmēr sniedz jums skatījumus ar augstu atlēcienu līmeni, kā rezultātā jūs jūtaties, ka katru dienu saņemat arvien vairāk skatījumu. Ir svarīgi, lai mēs saņemam tikai dažus skatījumus dienā, nodrošinot to kvalitāti. Turpretim vietnes, kurās ir daudz skatījumu un mazāk vērtīgu atlēcienu līmeni, nedrīkst radīt daudz potenciālo pirkumu. Ja esat viens no tiem, jums ir jāmaina sava stratēģija un jāveido uzticama tiešsaistes klātbūtne. Pat tad, ja jūs zināt, ka surogātpasta izplatītāji ir tur, jums nevajadzētu šaubīties par tiem un izveidot filtrus, lai lielā mērā atbrīvotos no tiem .

Par laimi, dažas metodes un metodes ir pieejamas, lai atbrīvotos no surogātpasta izplatītājiem, izmantojot Google Analytics. Jūs varat izveidot filtru un atrisināt daudzas no jūsu problēmām internetā .

Augstākā profesionālis no Semalt digitālajiem pakalpojumiem Ivans Konovalovs pievērš uzmanību dažām pamata lietām, kuras jāpatur prātā:

Jaunu viedokļu radīšana

Ir pareizi izveidot pilnīgi jaunus skatus, pirms pielāgojat iestatījumus savā Google Analytics kontā..Jums vajadzētu radīt jaunus, neskartus filtrus lielā skaitā un pārtraukt lietas segmentos. Sākumā šis process aizņems laiku, bet varēs jums palīdzēt sagatavot kvalitātes pārskatus. Jums vajadzētu pāriet uz sava Google Analytics konta sadaļu Administrēšana un pielāgot skata iestatījumu. Šeit jums vajadzētu radīt dažādus skatus un dažādus filtrus un sazināties ar tiem .

Visaptveroša filtra uzstādīšana

Jūs varat iestatīt lielu skaitu filtru, pamatojoties uz jūsu prasībām. Ja jums rodas neskaidrības par filtru izveidi, iesakām pārbaudīt Google padomus, kas ir pieejami internetā, taču dažas lietas, kurām nepieciešama jūsu ātra uzmanība, ir derīgi saimniekdatoru nosaukumi, kampaņu avoti, valodu iestatījumi un citi.

Loģiskās saimniekdatoru nosaukumi

Būtu nepareizi teikt, ka visai jūsu vietnes datplūsmai ir jānokārto resursdatora nosaukumi un serveri, lai nodrošinātu, ka kvalitāte netiek apdraudēta. Informācija ir pieejama jūsu Google Analytics. Derīgs resursdatora nosaukums ir likumīgs nosaukums, kas ir saistīts ar jūsu vietni, un to var filtrēt meklētājprogrammas rezultāti, pamatojoties uz jūsu iestatījumiem. Ja esat noguris no lielā atlēcienu skaita, varat izmēģināt šo iespēju, lai samazinātu jūsu vietnes atlēcienu līmeni. Bet vienmēr jums ir jāpārliecinās, ka netiksiet notvertas viltus saimniekdatora nosaukumā, jo tas var sabojāt jūsu vietni .

Kampaņas avoti

Jums ir jābūt idejai par to, no kurienes notiek jūsu vietnes datplūsma. Radot filtrus, jūs varat uzzināt satiksmes avotus, kā arī iegūt informāciju par IP adresēm .

Valodas iestatījumi

Liels skaits surogātpasta izplatītāju un hakeru izmanto jūsu vietni un tā iestatījumus, nosūtot viltotu datplūsmu. Turklāt viņi pārņem valodas iestatījumus, un filtri lielā mērā traucē. Vislabākais veids, kā atbrīvoties no tiem, ir ikdienas uzraudzīt vietnes veiktspēju. Jums vajadzētu uzmanīties, cik skatījumu esat saņēmis un kā uzlabot atlēcienu līmeni .

November 29, 2017