Back to Question Center
0

Optimizēšana on-Page SEO, lai sniegtu vērtību jūsu mājas lapā - Research From Semalt

1 answers:

Attiecībā uz jebkuru tiešsaistes biznesu galvenais ir nodrošināt atbilstošu segumu, it īpaši internetā. Interneta tirgotājam parasti galvenais mērķis ir rezervēt spēcīgu klātbūtni interneta platformās, piemēram, meklētājprogrammās un sociālajos tīklos. Šis posms ir vieta, kur meklēt meklētājprogrammu optimizāciju - ttnet internet paketleri kurumsal kalite. Jebkuras SEO kampaņas mērķis ir izveidot kvalitatīvu datplūsmu jūsu e-komercijas vietnei, rezervējot augstākas pozīcijas dažu konkrētu atslēgvārdu standarta SERP. Šajā sakarā, jo augstāka ir jūsu vietne, jo vairāk personu, kas meklē šos konkrētos atslēgvārdus, visticamāk, noklikšķinās uz jūsu lapas.

On-Page SEO palīdz vietnēm iegūt autoritāti meklētājprogrammas rezultātos, izmantojot tādus aspektus kā atslēgvārdu atlase un satura veidošana. Sākotnējā tīmekļa vietnē ir 99% iespējas iegūt lielāko daļu klikšķu, jo īpaši, ja saturs ir atbilstošs. Tomēr darot šo uzdevumu nav viegli.

Lisa Mitchell, Klientu sekmju vadītājs Semalt , aprakstīti vairāki veidi, kā optimizēt jūsu lapā veikto meklēšanu:

Atslēgas vārdu atlase

Tāpat kā jebkura cita SEO problēma, galvenais uzdevums ir atrast konkurējošus atslēgvārdus.Lietotnes, piemēram, Google AdWords un SEMrush, var palīdzēt atrast atslēgvārdus, kuriem ir vāja konkurence. Atslēgvārdi ir būtiski, lai tos izmantotutīmekļa saturs. Šeit jēdziens ir tāds, ka, iekļaujot atslēgvārdus savā tīmekļa saturā, Google rāpuļprogrammas robotprogrammatūra indeksē jūsu saturu un toparādīsies Google meklēšanas rezultātos nākamajā reizē, kad persona noklikšķinās uz jūsu saites..Atslēgvārdiem jābūt pieejamiem konkrētām amājas lapa, lai sasniegtu šo VKS. Piemēram, ir svarīgi atslēgvārdus iekļaut lapas nosaukumā, meta aprakstā, kā arī lapāpats saturs. Programmā AdWords ir funkcija, kas parāda jūsu atslēgvārdu veiktspējas rādītājus un kvantitatīvo analīzi.

Satura izvēle

Saturs būtu jāattiecina uz nišu, kuru mērķauditorija ir atlasījusi. Tur būtu ir atbilstošs atslēgvārdu izvietojums šajā lapā. Saturam jābūt pienācīgā garumā, atkarībā no darbvirsmas skata vai mobilā skata.Pārliecinieties, ka jūsu optimizētajā lapā nav dublēta satura. Dublēts saturs ievieš vairākus URL, tādējādi samazinot lapu autoritāte, kā arī vērtējums.

lapas dizains

Lai Google klasificētu lapu, tai jābūt atsaucīgai, mobilai draudzīgai un aratbilstošs saturs. Google algoritms piešķir lapas pēc lietotāja nodoma un pieredzes. Jums vajadzētu izveidot tīmekļa lapu, kurā lietotājs iesaistās kādu laiku, viegli lietojams, kā arī ar ātru iekraušanas ātrumu. Ieskaitot dažus sociālo saziņas līdzekļu saites, kā arī videoklipus, var būt papilduspriekšrocība.

Secinājums

Katram tiešsaistes sākumam ir svarīgs ciparu mārketinga apjoms.Daudzi uzņēmumi pieņem SEO tehniku ​​un gūst panākumus, padarot daudzus klientus no vienkāršiem lapu SEO un mājas lapas dizaina uzdevumiem. Gūt panākumustiešsaistē, daži svarīgi lappušu SEO faktori ir stingri jāievēro. Piemēram, lietotāji var iegūt vienmērīgu satiksmes plūsmu no atslēgvārdakā arī gūt labumu no veiksmīgas SEO kampaņas augsta reklāmguvumu līmeņa. Pēc iepriekš minēto vadlīniju izmantošanas jūsu tiešsaistēmārketings var būt ļoti auglīgs. Šie padomi tiek piemēroti ne tikai daudzu apmeklētāju iegūšanai, bet arī tiem, kas piedalās svina veidošanā kā pārvēršot apmeklētājus par pircējiem.

November 27, 2017