Back to Question Center
0

Paraugprakse no Semalt filtriem pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Google Analytics filtri var mainīt, mainīt un ierobežot datus, kas parādās viedokļu veidā. Lai nodrošinātu datu kvalitāti internetā, vienmēr ieteicams iestatīt paraugprakses filtrus .

Oliver King, Semalt Klientu sekmju menedžeris, koncentrējas šeit uz svarīgākajām lietām, kas jums jāpatur prātā, lai gūtu panākumus: izslēdzot iekšējo satiksmi, notriekot slīpsvītras, zinot jūsu sociālās satiksmes avotus un nosaucot dažādi notikumi.

Filtrēt iekšējo satiksmi

Lielākā daļa cilvēku nepievērš uzmanību tam, kāda veida satiksmes viņu mājas lapas saņem, un nekad rūpējas par viņu viedokļu oriģinalitāti un unikalitāti. Ja vēlaties, lai jūsu bizness darbotos mūža garumā, ir svarīgi sakārtot jūsu datplūsmu un nodrošināt tās kvalitāti. Varat vēlēties redzēt, ko jūsu klienti veic savā vietnē, un, ja tā ir taisnība, jums lielā mērā ir jāfiltrē iekšējā datplūsma. Izslēgt iekšējo datplūsmas filtru var noņemt datus, kuru izcelsme ir jūsu birojā vai jūsu mājās. Parasti tās tiek noņemtas un netiek rēķinātas ar kopējo skatījumu skaitu dienā. Vienīgais veids, kā atbrīvoties no iekšējā datplūsmas, ir radīt filtrus un bloķēt jūsu IP adreses. Vienmēr ir lietderīgi noņemt datus no sava Google Analytics konta un sniegt kvalitatīvus rezultātus .

Dažādas organizācijas vēlas redzēt, kādi ir viņu darbinieki darba laikā un kāda ir viņu reakcija uz viņu tīmekļa vietnēm un emuāriem. Šim nolūkam viņi izveido tikai iekšējos skata filtrus un izslēdz visu iekšējo datplūsmu..Tas ir filtru ar IP adresi, kas sniegtu precīzus rezultātus. Piemēram, darbinieki, kuri strādā no mājām un vēlas iegūt kvalitatīvus rezultātus no savām tīmekļa vietnēm, var ietvert vai izslēgt datus, pamatojoties uz viņu prasībām .

Trailing Slashes Filter

Google Analytics uzmanību pievērš diviem dažādiem vietrāžiem URL, kurus parasti pazīst kā filiāles ar slikniņām. Izmantojot šo filtru, varat viegli iegūt atbildes uz saviem jautājumiem. Pamatojoties uz jūsu prasībām, mēs iesakām izveidot aizmugures slīpsvītras un filtrus.

Maza izmēra filtri

Google Analytics var palīdzēt atbrīvoties no zemas kvalitātes datplūsmas. Bez mazo burtu filtriem, Google Analytics lietotāji, kuri vēlas iegūt informāciju par kopējo lapu skatījumu skaitu, varētu atrast savos kontos. Tas varētu likt viņiem atbrīvoties no laikietilpīgiem rīkiem un nodrošināt viņu tīmekļa vietnes kvalitāti. Ieteicams izmantot mazo burtu filtrus, lai pārveidotu visus savus datus, pieprasīto URL, kampaņas mainīgos, kā arī notikumus .

Sociālo mediju filtri

Ciparu tirgotāji plaši izmanto sociālo mediju filtrus. Google Analytics ir klasificējusi sesijas no sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem, piemēram, Twitter, LinkedIn, Google+ un Facebook. Tā uzskata to par vidē, kas ir vienāda ar novirzēm, un, ja vēlaties tos atrast, tiek ieteikts filtrēt atsauču pārskatu, lai iegūtu priekšstatu par to, cik no jūsu vietnes saņemtajiem skatījumiem no sociālo mediju vietnēm. Nebūtu nepareizi teikt, ka dažādas organizācijas strādā ar sociālo mediju, lai paplašinātu savu uzņēmējdarbību. Izveidojot šādus filtrus un klasificējot savus avotus, jūs varat padarīt savu vietni redzamu meklētājprogrammas rezultātos un lielā mērā nodrošina tā ticamību Source .

November 29, 2017