Back to Question Center
0

Samazināt būvniecības un saišu kvalitāti, ko Semalt eksperts Ivans Konovalovs

1 answers:
Redaktora piezīme: Ivans Konovalovs ir kompānijas "Semalt" klientu menedžmenta vadītājs. Kompānijai ir vairāk nekā 10 000 veiksmīgu klientu un vienmēr virzās uz priekšu ar vislabākajām SEO tehnoloģijām .
Meklētājprogrammās ir labs darbs, lai ranžētu vietnes, kas ir augstākas, kuras ir lielākas par apmeklētāja meklēšanas vaicājumu.

Tā kā meklētājprogrammas savai vietnei var nosūtīt tik daudz 60% no bezmaksas datplūsmas , nav iemesla neveidot saites uz jūsu vietni un baudīt šo lielo bezmaksas gabalu satiksme.

Saites veidošanas temats ir plašs pats par sevi, un jūs to iemācīsit ar laiku un turpināsiet eksperimentēt.

Tomēr ir daţa informācija, kas ir būtiska, lai jūs varētu iemācīties sākt darbu un izvairīties no biežāk sastopamajām nepilnībām.

Kāpēc Link Building ir svarīga

Ja jūs vēlētos iegūt kaut ko kā ledusskapi, ko jūs darītu šādā scenārijā?

Jūs droši vien atradīsiet veikalu, kurā jūs varat iegādāties produktu, neatkarīgi no tā, vai tas ir bezsaistes vai tiešsaistes tirgotājiem.

Vienīgā iespēja, ka jūs dodaties uz veikalu un iegādājieties ledusskapi, neprasot nevienam ieteikumu, ir, ja jūs zināt, kā pieņemt apzinātu lēmumu.

Jūs izvēlaties iespēju, pamatojoties uz jūsu pieredzi, jūsu vēlmēm vai, iespējams, ar drauga vai ģimenes locekļa ieteikumu. Tomēr, ja pirmo reizi savā dzīvē iegādājāties ledusskapi un vēlaties pieņemt apzinātu lēmumu, ko jūs darītu? Visticamāk, jūs meklējat kādu ieteikumu no personas, kam ir zināšanas par ledusskapja iegādi. Vai jūs uzticaties šīs personas spriedumam un pārietu ar pirkumu, vai ne?
Pasaules tīmeklis ir milzīga vieta. Kad meklētājprogrammām ir jāatbild uz apmeklētāja vaicājumu, tie meklē informāciju tīmeklī, lai iegūtu rezultātus. Tā kā ir daudz vietņu, kas var piedāvāt tādu pašu informāciju, meklētājprogrammām ir grūti kvalitatīvi rast labākās vietnes meklēšanas rezultātu secībā. Šādā gadījumā saites palīdz.
Pieņemsim, ka jums ir ceļojumu vietne, kurā jūs sniedzat pakalpojumus, rezervējot biļetes un izmitinot dažādas viesnīcas visā valstī. Tagad, ja jums ir ienākošās saites uz jūsu vietni no dažām vadošajām aviosabiedrībām vai viesnīcām, tas būtu ļoti izdevīgs jūsu vietnei un palīdzētu jums iegūt augstāku rangu SERPs (meklētājprogrammu rezultātu lapās), salīdzinot ar citām vietnēm, kas ir līdzīgas tava. Saites ir līdzvērtīgas uzticamībai..
Ja divas vietnes ir līdzīgas saturam, tas, kurš iegūst augstāku rangu , ir vietne, kas visvairāk uzticas meklētājprogrammām .

Kad jūs izveidojat saites uz citām vietnēm, jūs kopīgojat pieredzi un savstarpēji uzticētos savā tēmā. Meklētājprogrammas mīlestības saites.

Ienākošās un izejošās saites

Ienākošās saites ir saites, kas ienāk no citām vietnēm, bet izejošās saites attiecas uz tiem, kas nosūta apmeklētāju no jūsu vietnes uz kādu citu interneta vietni.
Ienākošās saites norāda, cik daudz otra mājas lapa jums uzticas un izejošās saites norāda, cik lielu uzticību esat ievietojis citā vietnē .

Saišu kvalitāte

Kvalitāte vienmēr ir svarīga cilvēkiem, un tas ir arī tas, ko meklētājprogrammas piešķir vērtībai.

Viņu mērķis ir uzrādīt visatbilstošākos un svarīgākos rezultātus lietotāja vaicājumam, izgriežot nezāles vai saites starpniekus.

Tas nozīmē, ka viņi pārliecinās, ka jūs vienmēr saņemat pareizos rezultātus no pareizajām vietām .

Kas ir saites kvalitāte?

Tas ir svarīgs faktors , kas palīdz meklētājprogrammām noteikt vietnes kvalitāti un uzticamību.

Veidojot saites uz jūsu vietni, ir svarīgi, lai tie būtu no uzticamiem un augstas kvalitātes vietnēm.

Tā kā jūsu vietnei ir neierobežotas tīmekļa vietnes, kas saistītas ar konkrētu tēmu, lai izveidotu saiti un saņemtu saites, un galu galā iegūst augstu rangu meklēšanas rezultātu lapās, ir būtiski, lai šīs saites būtu no augstākā līmeņa tīmekļa vietnēm attiecīgajā kategorija.

Semalt saites no augstas kvalitātes vietnes ir zīme, ka šādas mājas lapas jums uzticas, un šīs ienākošās saites norāda meklētājprogrammām, ka jūsu vietnei var būt arī kaut kas noderīgs, lai patērētājs varētu to apskatīt.

Šis ir tāds ieteikums, kāds jums būtu jāmeklē, iegādājoties ledusskapi, kā minēts iepriekš.

Jūs novērtējat ieteikumus tikai par konkrētu tēmu, ko veic kāds, kas ir iestāde konkrētajā tēmā Source .

Jo augstākas kvalitātes ienākošās saites, kuras jūs varat pārvaldīt, lai nokļūtu jūsu vietnē, jo labāk jūsu klasifikāciju būs!

November 27, 2017