Back to Question Center
0

Semāla eksperts: kā bloķēt reklāmas Android lietotnēs, spēlēs un pārlūkprogrammās

1 answers:

Reklāmas ir kļuvušas par nepieciešamu ļaunumu, un dažādās lietojumprogrammās un vietnēs tiek piedāvāta bezmaksas programmatūra, bezmaksas saturs un bezmaksas pakalpojumi, jo reklāmdevēji tiem maksā. Tādējādi pakalpojumu sniedzējiem ir jārezervē reklāmas saviem apmeklētājiem un jārada ieņēmumi, lai ilgstošu uzņēmējdarbības vidi. Viņiem ir vajadzīgi arī ienākumi uzņemšanas un domēnu pakalpojumiem, kā arī attīstībai. Lietotāji gūst priekšrocības, izmantojot savus produktus bez maksas. Tomēr reklāmu izvietojumi izrādījušies kaitinoši un veicina dažus ne tik pievilcīgus lietotāja pieredzes veidus.

Šeit Michael Brown, izcils profesionālis no Semalt digitālajiem pakalpojumiem, jums pateiks dažas metodes, lai bloķētu reklāmas jūsu Android ierīcē.

Jūs varat viegli novērst lielu skaitu reklāmu parādīties jūsu spēles un lietojumprogrammas, kā arī jūsu pārlūkprogrammas. Mēs ceram, ka šīs metodes darbosies gan ierīcēs, kurās nav sakņotas un sakņotas, bet pirms mēs sākam, jums vajadzētu būt failu pārvaldniekam, piemēram, Astro failu pārvaldniekam. Var izmantot arī citus failu pārvaldniekus, bet jums ir jāmēģina bloķēt reklāmas ar saviem riskiem. Mēs neesam atbildīgi par jebkādām blakusparādībām jūsu Android ierīcē.

Metode Nr. 1. Adblock Plus (ABP)

Šajā metodē jūs izmantosiet reklāmu bloķētājus (lietojumprogrammas), lai bloķētu visas savas Android ierīces reklāmas, piemēram, reklāmas, kas tiek rādītas dažādās spēlēs un lietotnēs. Par laimi, Android lietotājiem un lietotņu izstrādātājiem ir dažādi reklāmu bloķētāji..Vislabākie ir AdAway un Adblock Plus (ABP). Jūs varat instalēt kādu no šīm programmām, pamatojoties uz jūsu prasībām un vēlmēm. Ja vēlaties bloķēt reklāmas ar Adblock Plus, ļaujiet man pateikt, ka tā ir atvērtā pirmkoda programma, un tai ir iespējas atļaut neuzmācošas reklāmas. Šī metode ir piemērota gan nesakārtotām, gan saistītām ierīcēm. Jūs varat viegli uzstādīt reklāmu bloķētāju lietotni savā ierīcē, taču vienmēr ir nepieciešama sānu ielāde, jo Google nesen noņem visas reklāmas bloku lietojumprogrammas no Google Play veikala.

2. metode. Bloķēt reklāmas ar "saimniekiem" failu

Varat viegli bloķēt visas nevēlamās reklāmas, izmantojot saimniekdatora failu. Šī metode ļauj jums novērst lielu skaitu reklāmu savā Android ierīcē un darbojas tikai sakņotās ierīcēs. Mītnes fails ir vienkāršs fails operētājsistēmā. Ja vēlaties uzsākt vietni, izmantojot tā resursdatora nosaukumu, tā operētājsistēma meklēs šo resursdatora failu, lai novērtētu attiecīgo IP adresi. Ja tas izdosies, tiks izmantota kartētā IP adrese. Pretējā gadījumā DNS (domēnu nosaukumu pakalpojums) saņems vaicājumu par to, kā atrast resursdatora nosaukuma IP. Jūs varat viegli iestatīt resursdatora failu. Lai to izdarītu, jums vajadzētu doties uz MVP pārlūkprogrammā, kurā tiks atvērts vienkāršs fails. Saglabājiet to savā datorā un vēlāk kopējiet uzņēmēja failu no tā uz savu Android ierīci .

Neaizmirstiet atzīmēt faila ceļu. Savā Android ierīcē jums vajadzētu atvērt failu pārvaldnieku un kopēt uzņēmēja failu šai atrašanās vietai.

iesaiņošana

Ir taisnība, ka reklāmas ir kairinošas un kaitinošas, taču tās ir labs veids, kā uzzināt par jaunākajiem produktiem, pakalpojumiem, vietnēm un lietojumprogrammām. Jums vajadzētu ļaut izvietot neuzmācīgas reklāmas, lai būtu ideja par tendenci šajās dienās. Varat arī izmantot apmaksātās lietotnes, lai apturētu šo reklāmu satricinājumu internetā Source .

November 29, 2017