Back to Question Center
0

Semalt: 8 Black Hat SEO taktika, kas var sabojāt tavu biznesu

1 answers:

Katru reizi, kad jūs piesaista SEO kompāniju jaunam projektam, jums ir jāpārliecinās par to ētisko praksi, it īpaši attiecībā uz melna cepure taktiku. Black hat SEO prakse tikai par zemu vērtību jūsu SEO kampaņas ilgtermiņā.

Igors Gamanenko, Semalt Klientu sekmju menedžeris, šajā rakstā izskaidro kopējo melno taktiku, kas klientiem vienmēr jāpaliek prom:

1. Rakstveida spiningošana

Iesaista programmatūras lietošanu, lai iegūtu vairākus sākotnējā raksta variantus. Tas ir iespējams, mainot vārdus ar sinonīmiem visā rakstā. Programmatūra garantē tādu rakstu tonnu, kas var izskatīties efektīvi pēc pirmā izskata. Tomēr šie raksti ir lielā mērā nesaskanīgi un ar zemu vērtību. Tās bieži rada smagas sankcijas meklētājprogrammās . Raksts vērpšanas saņems jūsu vietni aizliegts par labu, nemaz nerunājot par nelabvēlīgu meklētājprogrammu rangu .

2. Atskaņot tīmekļa vietņu auditus

Tīmekļa vietnes audits būtībā pārbauda jūsu tīmekļa vietnes vispārējo veselību, vienlaikus atzīmējot arī nepilnības, kas var izraisīt zemu meklētājprogrammu rangu. Vietnei vienmēr būs pretrunas, jo īpaši pēc pārveidošanas. Pārlūkot vietnes audita nozīmi ilgtermiņā rada lielus zaudējumus, jo tās vājos punktus nevar noteikt bez revīzijas .

3. Direktorija iesniegšana

Direktorija iesniegšana vienmēr notiek kontrolētā vidē. Princips "vairāk ir labāks" ir jāizstumj no loga, lai izvairītos no sliktas vērtības surogātpasta kataloga iesniegumiem, kas garantē jūsu mājas lapas klasifikāciju .

4. Google nepieļaus domīgumu

Dažreiz SEO uzņēmumi nepietiekami novērtē tādas meklētājprogrammas iespējas kā Google. Tehnoloģijas gigantei ir daudz inženieru un sistēmu, kas atzīmē visu melno cepuru SEO taktiku, un cena, ko vietņu īpašnieki maksā, kad konstatēts, ir dārgi. Tīmekļa vietni var de-indeksēt vai devalvēt uzreiz .

5. Viss par rangu pirmais

SEO tirgotājiem ir pārāk apsēsts ar klasifikāciju. Kaut arī šie klasifikāti ir svarīgs SEO komponents, gala mērķim vienmēr vajadzētu būt tīmekļa datplūsmas pārveidošanai pārdošanai. SEO ir ieguldījums, un tam ir jāatgūst bizness, tāpēc tirgotājiem būtu jāpiešķir prioritāte atslēgvārdu vērtībai .

6. Garantētā klasifikācija

Daudzi uzņēmumi ir cietuši no tā. Tur ir ievilkums, kā iegūt SEO kampaņu pakalpojumus un maksāt, tiklīdz ir sasniegts vēlamais rezultāts. Tomēr, iespējams, var kļūt par mazvērtīgu atslēgvārdu upuriem, kas jūsu vietnē nerada mērķa tirgu. Šādi uzņēmumi arī surogāt jūsu vietni ātrai klasifikācijai.

7. Buying Cheap Articles

Nav nepieciešams iegādāties lētus un visticamāk mazvērtīgus izstrādājumus tiešsaistē, lai gan jūs pats varat rakstīt labākus rakstus. Atcerieties, ka saturs ir karalis, un jums ir nepieciešams veidot savu zīmolu ar precīzu un kvalitatīvu saturu. Uzrakstiet saturu pats vai pieņemt darbā profesionālu, kas var ražot kvalitatīvu saturu .

8. Durvju lapas

Durvju lapas ļauj tīmekļa vietnēm optimizēt katru vietni ar konkrētu atslēgvārda frāzi. Šīs durvis virza lietotājus uz galvenā domēna vietni un rada neapmierinošu ietekmi uz vietņu lietotājiem. Turklāt tie ir zemas kvalitātes rakstus, un Google vismaz atpazīst durvju lapas manipulācijas. Pārāk liela šīs taktikas izmantošana noved pie zemākas klasifikācijas un pat sodiem Source .

November 29, 2017