Back to Question Center
0

Semalt apraksta kopējās kļūdas SEO un tiešsaistes mārketingā

1 answers:

Satura mārketings ir būtiska tiešsaistes mārketinga struktūra, kurai ir pēdējos gados ir plaši izplatīta. Jebkurš uzņēmums, kas izmanto tīmekļa vietni vai tiešsaistes pieeju, izmanto tiešsaistes mārketingu kā vienu no tiemvisefektīvākās stratēģijas. Daudzas organizācijas, kas ir integrējušas SEO un tiešsaistes mārketingu, ir ievērojami ieguvēji no savām iespējām.Interneta mārketings var kļūt par zelta raktuvi, ja tas tiktu pienācīgi izstrādāts. Tomēr nav tiešas metodes vai rokasgrāmatas, lai iegūtu visvairākāra no tā. Tā rezultātā SEO speciālistiem un interneta tirgotājiem ir pienākums noskaidrot, kuras taktikas funkcijas un kuras ir nedarbojas.

Klientu sekmju vadītājs Semalt ,Artem Abgarian raksturo piecas bieži sastopamās kļūdas, ko uzņēmumi rada, mēģinot integrēt SEO un tiešsaistes mārketingu.

1. Kvalitatīvu atpakaļsaišu trūkums

Ir svarīgi iekļaut stratēģiskās saiknes veidošanas kampaņu. Googledod ārzemju saites augstāko prioritāti. Atpakaļsaišu veidi nodrošina arī kvalitatīvu datplūsmu no citām vietnēm, kas lēnām pārveidojas vietnēskas iesaistītas citās monetizācijas stratēģijās. Piemēram, atpakaļsaišu darbība ir jūsu vietnes iespējas. Tā rezultātā ir satura tirgotājs būtu jākoncentrējas uz saiknes veidošanu, jo meklētājprogrammu algoritms atkarīgs no tiem, lai tos varētu rast.

2. Vietnes satura stratēģijas trūkums

Meklētājprogrammas rangs mājas lapā saskaņā ar kvalitātes saturs. Daudzi tirgotāji nokļūst daudzos vietnēs, kas veic SEO automatizācijas rīkus, kas reizēm beidzas slikti. Piemēram, taktika kā vērpšana raksti un atslēgvārdu pildīšana bieži vien ļauj noņemt vietnes no Google. Satura, rakstu, kā arī sociālo signālu kvalitāteir daži no veidiem, kā Google sasniedz lapu. Ir jauki izmantot pareizu gramatiku, apakšpozīcijas un lielisku saturu, kas aptvers kādu tēmu pienācīgi..

3. Nepietiek laika

Organisko meklēšanas klasifikāciju ir ļoti svārstīga un var viegli nonākt pazeminot jūsu vietnes pozīciju. Efektīvs SEO ir ilgstošs process, nevis vienreizējs darbs. Daudzas personas, kuras ir kļuvušas veiksmīgas tiešsaistes satura mārketings ir atkarīgs no ilgtermiņa mērķiem un stratēģijām nekā īstermiņa.

4. Neļaujot kampaņai pietiekami daudz budžeta

SEO vajadzībām būtu jānodrošina pienācīgs budžeta sadalījums dažādiem aspektiemno tā strādāt. Daudzos gadījumos satura tirgotājiem ir samazinājies SEO automatizācijas rīks, kas vairumā gadījumu galu galā nenodrošina to, kas viņiemsolījums. Vienam vajadzētu izmantot pietiekami daudz naudas adekvātai atslēgvārdu izpētei, uzņemšanai, ārštata satura rakstnieku un tirgotāju pieņemšanai darbā. Laba vietnebūs galvenais, veidojot zīmola tēlu, izmantojot viesa norīkošanu, labu ienākošo saiti, kā arī sociālo mediju mārketingu.

5. Nesadala darba slodzi

Veicot tiešsaistes mārketingu, obligāti ir daudz uzdevumuprasa kādu augstu prasmju līmeni un smagu darbu. Līdz ar to, veicot visus šos uzdevumus, ne tikai samazināsies darba kvalitātebet arī samazinātu SEO taktikas efektivitāti. Vienam, lai panāktu vislabāko no SEO procesa, ir ļoti pieredzējusi komandaprofesionāļiem ir jābūt harmoniskam darbam. Piemēram, ārštata rakstnieks var pieņemt darbā tādas vietnes kā Dotwriter, lai izveidotu saturujūsu emuārs. Citā aspektā var pieņemt darbā sociālo mediju tirgotājus

SEO ir sarežģīts process, un tam var būt nepieciešams augstāks līmenis paļāvība uz un. Kā redzams iepriekš, SEO sekmīgai izmantošanai ir izmantoti vairāki faktori. Tomēr sliktā prakse un metodes rada lielas kļūdas, kuras satura tirgotāji īpaši cenšas atlaist SEO ieguldījumu. Dažreiz, izņemot pamata SEO rīkus, satura tirgotājiem vajadzētu nolīgt SEO konsultanti vai ekspertiem, lai iegūtu norādījumus par atbilstošu pārvietošanu jebkurā SEO uzdevumā. Ne visas šīs kļūdas ir letālas, bet ikviensjādod SEO savām vietnēm, jāpaliek skaidrai Source .

November 27, 2017