Back to Question Center
0

Semalt atklāj patiesību par automatizēto SEO

1 answers:

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO) ir tīmekļa vietnes izveides processparādās indeksēti organiskajā meklēšanā. SEO ietver dažādu taktiku izmantošanu, kas palīdz tīmekļa vietnei nodrošināt labvēlīgu stāvoklikāda konkrēta satura vai ļoti meklējamu atslēgas vārdu meklēšanas rezultāti. SEO ir bijusi daudzu emuāru autoru praksē kopš sākumano interneta. Tomēr daudzi uzņēmumi pilnībā nesaprot dažu pagaidu tehnisko paņēmienu ierobežojumus vai automatizēto paņēmienu izmantošanupar SEO.

Automatizējot SEO var būt ilgstošs process, un daudzi aspekti mājas lapas izstrādevar būt nepieciešams papildu cilvēka pieskāriens, izņemot automatizāciju. Tomēr doma par ātru risinājumu noteikšanu dažām problēmām ietekmē rangumājas lapas, tāpēc tas nav vērts venture.

Frank Abagnale, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi paskaidro salīdzinošās priekšrocības un trūkumus darbā ar automatizētu SEO.

Automatizētā SEO

Mūsdienās ir izstrādāti daudzi rīki, lai palīdzētu jums ar jūsu SEO.Ir rīki atslēgvārdu izpētei, atpakaļsaišu analīzei, satiksmes novērtēšanai, ziņojumu ģenerēšanai utt. Neatkarīgi no tā, kas jums nepieciešams jūsu meklētājprogrammāoptimizācija, to var atrast internetā. Pēdējā desmitgadē ir radies daudz viegli izmantot satura un vietņu pārvaldības rīkuskas palīdzēja daudzām vietnēm ievērojami uzlabot savu rangu statistiku. Tomēr, neraugoties uz platformām, Wix un WordPress ir veikušas vairākus SEOinstrumenti, tie reti palīdz cilvēkiem augstu novērtēt savas vietnes. Tāpēc nav iespējams izmantot vienu risinājumu visiem uzņēmumiemSemalt iesaka izstrādāt atsevišķas SEO stratēģijas, kas piemērotas katram konkrētajam gadījumam .

Vai tas nozīmē, ka jums vajadzētu darīt tieši to?

Ja jūs domājat, ka atbilde ir "jā", jūs neesat slēdzisapskatīt, kas padara SEO atzīmēt. Sākumā Google skenēja katru tīmekļa lapu, lai noteiktu meklēšanas vaicājumus un tā vietu meklēšanas rezultātos.Toreiz atslēgvārda panākumi bija atkarīgi no tā, cik bieži tas tika minēts saturā. Tā ir slēpta teksta tehnoloģijaizstrādāja Black Hat SEO praktizētāji, un tāpēc Google atteicās no šīs metodes. Pēc tam Google sāka apsvērt, cik svarīgi iratpakaļsaišu un to apjomu. To izmantoja arī tīmekļa pārziņi, kuri vēlējās lētus un ātrus ceļus uz TOP, kā rezultātā Google mainījāsstratēģija atkal..

Pašlaik Google algoritms ņem vērā daudzus faktoruskonts: no atpakaļsaišu uz atslēgvārdiem uz sociālo mediju. Izmantojot tikai vienu elementu, nepietiek, lai jūsu zīmolu popularizētu meklēšanas rezultātu augšdaļā.Tomēr rīt visu šo struktūru var pilnībā mainīt, ieviešot jaunu algoritmu.

Google nav mašīna. Tas ir uzņēmums, ar ekspertiem, kuršpastāvīgi analizēt meklētājprogrammas veiktspēju, tīmekļa pārziņu uzvedību un padarīt lietotāju ērtības par prioritāti. Tādēļ vienu reiziviņi redz meklētājprogrammas izmantojamības kritumu, viņi izmanto nepieciešamās izmaiņas, lai atbrīvotos no vietnēm, kas apdraud Google izmantošanu.Katru reizi, kad rodas izaicinājums, Google mainās.

Pat visvairāk pārsteidzošais automatizētais rīks nevar paturēties līdzimeklētājprogrammas evolūcija ar mani. Jūsu rīki var darboties tieši tagad, bet pēc nedēļas tie būs bezjēdzīgi pret jaunajām vadlīnijām.Tātad, ja vēlaties kaut ko tādu, kas sniegtu jums ilgtermiņa rezultātus un izturētu Google algoritma pēkšņos atkārtošanās gadījumus, kompetentāSEO aģentūra joprojām ir jūsu labākais draugs. Cieši sadarbojoties ar personām, kas veic SEO, var uzzināt daudzas tirgus tendences attiecībā uzveids, kā darbojas dažādas tīmekļa vietnes .

Piemēram, Joost de Valk, dibinātājs un radītājsYoast SEO WordPress spraudnis piekrita, ka, neskatoties uz iespēju, ka daudzi esošie rīki nodrošina komplekta un aizmirst metode,SEO automatizācija ir sarežģīts process, kas ietver diezgan daudz vairāk nekā tas. Piemēram, mašīnas un programmatūra var kalpot tikai tehniskajiembitu SEO daļēji. Satura attīstībai un vīrusu mārketingam ir vajadzīga lielāka cilvēku iesaistīšanās, lai viņi varētu strādāt.

Secinājums

SEO automatizācija ir process, kas ir sarežģītāks nekājūs varētu domāt. Daudzi baltā cepure SEO izstrādes rīki solās ātri noteikt pagaidu problēmas. Tomēr joprojām ir augstsiesaistīšanās līmenis satura izstrādē. SEO rīki ir būtiski un padarīs dzīvi vieglāku lielākajai daļai uzdevumu, kas nepieciešamitehniskums. Tomēr tie nenodrošinās jums # 1 pozīciju meklēšanas rezultātos: labākajā gadījumā tie saglabās jūsu vietnes mazināšanosrindās, bet pat šis ieguvums būs pagājis pēc algoritma maiņas.

Neviena automatizēta programma nevar garantēt smagā darba aizstāšanuiesaistīts satura izstrādes uzdevumos, piemēram, satura rediģēšanā, darbojas ienākošo saišu un atslēgvārdu atlase, jo to nevar pareizi sasniegtizmantojot mašīnas. Arī, izmantojot pilnīgi automatizētu pieeju, ir jāziedo elastīgums un pielāgošanās spēja, ja jums ir meklētājprogrammaoptimizācijas rutīnas pēkšņi mainās. Tik ilgi, kamēr Google vada uzņēmēji, nevis AI, sadarbība ar SEO eksperti būs vislabākais veids, kā uzvarēt TOP pozīcijas Source .

November 27, 2017