Back to Question Center
0

Semalt: Bloķējiet novirzīšanas spamu uz jūsu WordPress vietnes

1 answers:

Ja pamanāt dažu vietnes viedokļu pieaugumu bez SEO, pastāv izredzes, ka esat kļuvis par novirzīšanas spam vietņu upuriem, piemēram, tīmekļa pārziņiem un vietni trafficmonetize.org. Šādas vietnes jūsu vietni piesaista viltotus apmeklētājus un rada satricinājumu savos Google Analytics datos .

Surogātpasta nosūtīšana ir kļuvusi par galveno tīmekļa pārziņu problēmu. Ja jūs neesat pazīstams ar šo terminu, Andrew Dyhan, vadošais Semalt eksperts, uzsver, ka jūsu datplūsma no zirnekļiem un robotprogrammatūras, kas parasti pierāda daudz apmeklējumu jūsu Google Analytics datos .

Tā kā tie nav cilvēki un tie nav ieinteresēti jūsu saturā, jūs nekad nevarēsit ģenerēt potenciālos klientus ar atsauces surogātpastu un nevarēs veiksmīgi veiksiet jūsu biznesu internetā. Pseidonogrāfija ir veidota tā, lai Google Analytics rādītu daudz trāpījumu, bet atlēcienu līmenis ir centu procents .

Pārtraukt novirzīšanas spamu uz jūsu WordPress tīmekļa vietnes

Pakalpojumā Google Analytics obligāti jāpārtrauc novirzīšana no surogātpasta, ja vēlaties izbaudīt veiksmīgu uzņēmējdarbību internetā. Jums ir jāaizliedz tas WordPress vietnē. Lai to izdarītu, jums jāpatur prātā dažas lietas. Surogātpasta plug-ins ir paredzēti, lai WordPress bloķētu zināmus robotus un zirnekļus, tādējādi ietaupot daudz laika tīmekļa pārziņiem. Varat pielāgot un pielāgot domēnu iestatījumus un atbrīvoties no 403 kļūdas, kas var radīt daudz problēmu jūsu vietnē .

Kas ir novirzīšanas mēstule?

Surogātpasta nosūtīšana, kā jau minēts, ir robotprogrammatūras un zirnekļi, kas skar jūsu vietnes un mēģina izveidot atpakaļlīnijas no viņu netipiskās statistikas. Tie iekļūst jūsu vietnēs un rada daudz problēmu. Tādēļ ir svarīgi tos bloķēt gan no jūsu Google Analytics, gan WordPress. Šeit ir viegls veids, kā rīkoties ar pārsūtīšanas surogātpastu un robotprogrammatūru .

1. Izmantojiet htaccess failus

Jūs varat izmantot .htaccess failus, lai tos bloķētu un noņemtu no savas vietnes. Šī ir laika taupīšanas metode un sniedz daudz labumu tīmekļa pārziņiem. Ja esat jauns Google Analytics lietotājs, jums vajadzētu atvērt savu kontu un izlasīt visu par htaccess noteikumiem un noteikumiem. Izmantojiet tos kā bāzes līniju un atbrīvojiet no vaicājuma surogātpastu jūsu WordPress vietnēs .

2. Instalējiet pāradresācijas surogātpasta bloķētāju spraudņus

.

Ir taisnība, ka daudzi spraudņi ir pieejami WordPress, lai lielā mērā bloķētu pārsūtīšanas surogātpastu. Bet, izvēloties attiecīgo spraudni, jums jāpārliecinās, ka tā ir saņēmusi pozitīvas atsauksmes no iepriekšējiem lietotājiem un piecām zvaigznītēm. Jūs varat pielāgot savus iestatījumus, pamatojoties uz jūsu domēna vārdu, atslēgvārdiem un vietnes nišu.

3. Filtrēšana pakalpojumā Google Analytics

Pirms jūs domājat par filtrēšanu pakalpojumā Google Analytics, ļaujiet man tev pastāstīt, ka zirnekļi un roboti netiks bloķēti jūsu vietnē. Tā vietā ir tikai izdevīgi atbrīvoties no nevēlamiem datplūsmas un novirzīšanas mēstules, kas varētu būt iekļauti jūsu Google Analytics kontā. Tātad, varat filtrēt novirzīšanas mēstuli pakalpojumā Google Analytics, lai aizsargātu jūsu WordPress tīmekļa vietnes no iespējamiem draudiem .

Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, varat jebkurā brīdī sazināties ar mums vai konsultēties ar WordPress speciālistiem, kas palīdz jums uzzināt visu par tīmekļa vietņu drošību Source .

November 29, 2017