Back to Question Center
0

Semalt ceļvedis, lai filtrētu Google Analytics filtrus

1 answers:

Analizējot tīmekļa analīzi, izmantojot segmentus, ir labākais veids, kā to saprast. Google Analytics piedāvā pielāgotos mainīgos lielumus, profila filtrus un uzlabotus segmentus starp visspēcīgākajiem datu segmentēšanas paņēmieniem. Nākamajā rakstā Oliver King Semalt Klientu Success Manager gatavojas pārrunāt profila filtrus .

profilu filtri

Tā ir ilgtermiņa segmentācijas stratēģija, un to nevar mainīt vai dzēst. Eksperti iesaka lietotājiem izmantot neapstrādātu datu profilu, ko viņi var izmantot, lai dublētu procesu, ja notiek nepareiza darbība - cheap windows virtual server hosting. Google Analytics izmaiņu vēsture palīdz izsekot profila filtru izmaiņām. Tagad profila filtri attiecas uz reāllaika pārskatiem, kas ir vajadzīgi jaunu filtru testēšanai. Noskatieties jaunā profila rezultātus un rediģējiet kļūdas.

Desmit noderīgi Google Analytics profilu filtri

1. Iekļaut IP adresi

Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā pārbaudīt mērķu sasniegšanu. Ja kāds strādā lielam uzņēmumam, pastāv iespēja, ka tajā pašā adresē varētu būt citi cilvēki. Cilnē Google Analytics filtri izveidojiet jaunu, piešķiriet tam nosaukumu un atzīmējiet lodziņu ar iepriekš noteiktu filtru. Izvēlieties iekļaut datplūsmu tikai no šādām IP adresēm, kas atbilst jūsu pašreizējā IP kritērijiem .

2. Izslēgt IP adresi

Ir svarīgi arī izveidot profilus, kas izslēdz iekšējo satiksmi, ko radījis uzņēmums un zināmas trešās personas. Iemesls tam ir tas, ka šiem apmeklētājiem ir neparasti novērojumi un uzvedība, kas atšķiras no "tipiskā" apmeklētāja, par kuru vietnes īpašnieki optimizē viņu vietni. Sadaļā Filtra informācija atlasiet pielāgotu filtru un atzīmējiet izvēles rūtiņu Izslēgt. Filtra laukam jāizlasa IP adrese, un pēc tam turpiniet ievietot filtra modeli. Neviena sensitīvā atbilde uz šo filtru nav. Jūs varat filtrēt adrešu diapazonu, izmantojot IP adreses diapazona rīku .

3. Iekļaut / izslēgt īpašu kampaņu

Ja jūs izmantojat lielu MPK kampaņu un nevēlaties, lai kādai no aģentūrām, ar kurām jūs strādājat, piekļūtu šai informācijai, filtrs var palīdzēt izslēgt MPK datus no sava profila..Saskaņā ar to pašu informāciju par filtru piešķiriet filtram jaunu nosaukumu, piemēram, "izslēdziet MPK apmeklētājus" un piešķiriet tam pielāgotu filtra iezīmi. Atzīmējiet izvēles rūtiņu Izslēgt un filtra laukā atlasiet Kampaņas līdzeklis. Filtra modelis ir MPK, un tas nav reģistrjutīgs.

4. Kampaņas atribūtu mazais solis

Jo lielāka ir sabiedrība, jo augstāks ir kampaņu marķēšanas procesu skaits. Pirmkārt, ir svarīgi ievērot stingras vadlīnijas par to, kā vajadzētu nosaukt savu kampaņu. Lai pārvarētu šo problēmu, UTM kampaņas parametriem pievienojiet piecus mazizmēra filtrus. Tajos ietilpst kampaņas vide, avots, saturs, termins un nosaukums. Atlasiet jaunu nosaukumu, piemēram, "Maza izmēra kampaņas atribūtos". Laukā pielāgotais filtrs atlasiet "mazais burts" un kā filtra lauku ievadiet "Kampaņas vide". Tas palīdz sakārtot datus, lai to ērtāk analizētu pakalpojumā Google Analytics, jo tas standartizē visas vidējās reģistrācijas .

5. Mazais lodziņš pēc pieprasījuma URI

URL var ņemt gan mazos, gan lielos burtus, kā rezultātā tīmekļa serveris neveic novirzīšanu. Divas līdzīgas lapas ar atšķirīgu raksturojumu var ierakstīt kā divus atsevišķus skatus, lai gan tās atgriežas pie tāda paša satura kā / about-us / un / about-us /. Lai labotu šo problēmu, izveidojiet jaunu filtru un piešķiriet nosaukumu "Mazais lodziņš pēc pieprasījuma URI". Tas ir pielāgots filtrs ar atzīmi lodziņā. Filtra laukam jāizlasa "Pieprasīt URI" .

6. Pievienojiet hostnamei pieprasījumu URI

Ja Google darbojas vairāku domēnu ieviešanā un visi dati par abiem domēniem tiek apkopoti vienā profilā, atšķirība starp šiem diviem nosaukumiem var nebūt tik vienkārši. Otrās kategorijas vai saimniekdatora nosaukuma pievienošana palīdzēs atrisināt problēmu. Piešķiriet filtram tādu nosaukumu kā "Pievienojiet saimniekdatora nosaukumu, lai pieprasītu URI" un padarītu to par pielāgotu. Atzīmējiet izvēles rūtiņu Papildu. A laukam, lai izvilktu A, vajadzētu būt saimniekdatora nosaukumam, bet B izvilkumam B jābūt "Pieprasīt URI". "Output To" - konstruktors ir arī "Pieprasīt URI". Visi lauki ir nepieciešami, izņemot B lauku, un tiem nevajadzētu būt ar reģistrjutīgiem.

7. Iekļaut konkrētu reģionu (-us)

Ir reizes, kad kāds darbojas starptautiski pievilcīgā tīmekļa vietnē, un, iespējams, vajadzēs filtrēt noteiktus reģionus. Izmantojiet šādu filtru: izveidojiet jaunu pielāgoto filtru un izsaukiet to, sakiet "Iekļaut Ne | Be | Ger" un izvēlieties iekļaut..Filtra laukam jābūt "Valsts" un filtru paraugam "Nīderlande | Beļģija | Vācija", un tam nevajadzētu būt ar reģistrjutīgu.

8. Iekļaut tikai mobilos apmeklētājus

Uzņēmumiem vajadzētu to izmantot, ja vēlas aplūkot mobilā apmeklētāju segmenta darbību. Ieteicamais filtra nosaukums ir "Iekļaut mobilajā ierīcē", un tam jābūt pielāgotajam filtram. Atzīmējiet lodziņu include un izvēlieties "Mobile?" filtra laukā. Filtra modelī atlasiet "Jā" un uz gadījuma jutību "nē".

9. Iekļaut tikai trafiku uz īpašu apakšdirektoriju

Ja uzņēmuma tīmekļa vietnei ir emuāra sadaļa un ir satura rakstītāji, kas pievieno tam ziņas, ir vairāki iemesli, kāpēc ierobežot to piekļuvi direktorijai būtu ērti. Lai to paveiktu, izveidojiet iepriekš noteiktu filtru ar nosaukumu "Ietvert emuāra datplūsmu". Iekļaujiet tikai datplūsmu uz apakšdirektorijām, kuras sākas ar "/ blog / kā apakšdirektoriju. Tas nedrīkst būt reģistrjutīgs."

10. Iekļaut tikai trafiku uz īpašu apakšdirektoriju

Tas palīdz novērst citu cilvēku iespējas lietot Google Analytics profila numuru un ievietot to citos domēnos. Tajā tiek filtrēti arī pieturvietas vai testa domēni, kuros darbojas GA profila numurs. Nosaukiet jauno pielāgoto filtru "Iekļaut paraugu domēnu" un atlasiet iekļaut. Kā filtra modeli tam vajadzētu būt filtru lauka "Hostname" un "exampledomain \ .com". Tas nav reģistrjutīgi.

11. Bonuss: izslēdziet visus vaicājuma parametrus

Būtu arī svarīgi filtrēt tehniskos vaicājuma parametrus, ja pašreizējā vietnē ir daudz no tiem. Tas samazina lappušu skaitu, kas parādās GA, tādējādi sniedzot lielāku nozīmi. Izmantojiet "Izslēgt visus vaicājuma parametrus" kā pielāgotā filtra nosaukumu. Atzīmējiet izvēles rūtiņu Papildu. Laukā A, lai izvilktu A, jābūt pieprasījumam URI un atstājiet lauku B, lai izvilktu B tukšu. "Output To" - konstruktors ir arī "Pieprasīt URI". Visi lauki ir nepieciešami, izņemot B lauku, un tiem nevajadzētu būt ar reģistrjutīgiem.

Filtra pasūtījuma piešķiršana

Google Analytics filtru ieviešana ir veids, kā lietotājs tos pievienoja. To var mainīt administratora informācijas paneļa profila iestatījumos

November 29, 2017