Back to Question Center
0

Semalt: desmit triki, lai uzlabotu tiešsaistes klātbūtni

1 answers:

Viens no uzņēmējdarbības panākumu nodrošināšanas veidiem ir tiešsaistes klātbūtne, jo vairāk nekā 85% produktu un pakalpojumu meklēšanas veic tiešsaistē. Ivans Konovalovs, Semalt Klientu Success Manager, iepazīstina jūs ar sekojošu kontrolsarakstu veiksmīgai tiešsaistes klātbūtnei .

1. Personas

Vispirms saprotiet kampaņas mērķa personību. Tas nozīmē, ka jums ir jāievieto cilvēku atribūti ciparu mārketinga aprakstam vai mērķim - bars for restaurants furniture. Tas palīdzētu grupēt dažādas personas, izmantojot tādas pašas īpašības kā motivatori, sāpju punkti, vēlmes, personības, mērķi vai paradumi. Tie rada mazāk tirgus mērķu, tādējādi padarot digitālo mārketingu par vieglāku, lētāku un efektīvāku .

2. Klientu ceļojumu kartēšana

Klientu ceļojumu kartēšanu izmanto tirgotāji, lai palīdzētu viņiem izprast uzņēmumu no patērētāja viedokļa un mijiedarbību, ko viņi veic ar uzņēmumu. Ar šādu pieeju ir viegli noteikt, kādas ir klienta vajadzības ik mijiedarbības laikā, kā to uzlabot, un, ja ir nepieciešams uzlabot pakalpojumu sniegšanu.

3. Stratēģiskais saturs

Visu tīmekļa vietņu saturs ir ļoti saistošs un jānodrošina savlaicīgi, lai piesaistītu klientus. Tirgotājiem nevajadzētu reklamēt lietotājus par to produktu pirkšanu, kurus viņi, iespējams, nezina. Pirmkārt, sniedziet viņiem zināmu informāciju par saviem produktiem vai pakalpojumiem un izmantojiet kalendāru, lai konsekventi izplatītu saturu .

4. Atjaunināt saturu

Klienti vēlas būt satraukti, un tas ir iemesls, kāpēc viņi apmeklēs jūsu vietni. Ja saturs ir vienāds katru reizi, kad viņi apmeklē, viņi apmulsīs apmeklējumu, kas novedīs satiksmes mazināšanā, kas nav laba lieta. Satura atjauninājumiem jābūt atkarīgiem no mērķauditorijas vajadzībām un vēlmēm. Tomēr ik pēc sešiem līdz divpadsmit mēnešiem noteikti atjauniniet tīmekļa vietnes dizainu , lai nodrošinātu, ka tā atbilst pašreizējām tendencēm .

5. Lietotāju pieredze

Lietotāju pieredze galvenokārt pievēršas tam, kā cilvēki mijiedarbojas ar digitālo produktu. Uzņēmuma īpašniekam var būt vietne, kas izskatās ļoti labi, bet nezina, kā to izmantot. Viņš vai viņa neko nedara rentabilitāte. Vispirms, lai izveidotu lielisku lietotāja pieredzi, ir nepieciešama izpratne par auditoriju. Analytics var sniegt informāciju par visbiežāk apmeklētajām lapām un par to, kā lietotāji pārvietojas vietnē .

6. SEO

Ir ļoti svarīgi, ka bizness ir labi meklētājprogrammu , jo vairāk nekā 80% mūsdienu pircēju izmanto meklētājprogrammas, lai atrastu savus produktus. SEO (meklētājprogrammu optimizācija) palīdz tiešajiem klientiem iesaistīties uzņēmējdarbībā starp citiem nozares pārstāvjiem. Var izmantot pay-per-click (PPC) tehniku, bet organiskās meklēšanas rezultāti no SEO ir vēl 8,5 reizes efektīvākas.

7. Sociālās Media

Sociālo mediju integrēšana ar digitālo mārketingu var sniegt ievērojamus ieguvumus, piemēram, zīmola atpazīstamību, lojalitāti, reklāmguvumu līmeni un klientu izpratnes uzlabošanu. Tomēr ne tikai izveidojiet veco kontu. Pārliecinieties, vai ziņas ir īsas, lai tās būtu vairāk kopīgojamas, un jums ir atslēgvārdi, lai palielinātu to redzamību. Izmantojiet augstas kvalitātes fotoattēlus, lai demonstrētu zīmolu un regulāri pārbaudītu jaunās, lai noskaidrotu, kurus no tiem klienti visvairāk reaģē. Infographics un videoklipu saturs ir informatīvs un viegli saprotams. Turklāt tas padara lielisku saturu koplietošanai.

8. Sazināties ar mērķauditoriju

Daudzi cilvēki pievērš uzmanību klientu apkalpošanas platformām. Lielākā daļa šo vajadzību un jautājumu galu galā tiek ignorēti. Sniedziet atbildi uz patērētāju piezīmēm un atsauksmēm un paziņojiet viņiem, ka klausāties. Līdz ar to citi vēlas dalīties pieredzē ar piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem. Vienmēr pateicamies visiem, kas kopīgo ziņu vietnē vai tos, kas komentē ziņu, lai turpinātu sarunu .

9. Sociālā reklāma

Veiksmīgai sociālo saziņas līdzekļu kampaņai jābūt mērķim, sociālajiem plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem jāizmanto maksātās sociālās reklāmas beta pārbaude, katru trīs līdz piecu dienu laikā jāpārrēķina reklāmas un jāpārliecinās, ka tā ir mobilizēta .

10. Mobilais tālrunis

Vairāk nekā 65% no visiem digitālajiem plašsaziņas līdzekļiem tiek izmantoti mobilajās ierīcēs. Tāpēc ir obligāti jāuztver šis tirgus, lai pievienotu vērtību vietnei. Pārliecinieties, vai jūsu vietnei ir atbilstošs dizains, kas ir optimāls jebkura ekrāna izšķirtspējai .

November 29, 2017