Back to Question Center
0

Semalt, E-Ticaret Izmēģini SEO Izdrukāt Verme

1 answers:

Verdiği kolaylık, çeşitlilik ve değer nedeniyle giderek daha fazla insanın çevrimiçi alışverişe geçtiği tartışmsız bir gerçektir. Kalabalık çevrimiçi alanda alakalı olmaları için, e-ticaret şirketlerinin çevrimiçi alışveriş yapan kişileri yaratmanın yollarını aramaları gerekir. Olduğu gibi, SEO hala e-ticaret şirketlerinin pazarlama stratejisinde kritik bir rol oynamaktadır.

Semalt Digitālie pakalpojumi ", kas tika publicēti Jason Adler, e-ticaret faaliyetinizin gelişmesini sağlayacak 8 ipucu verir.

1: Tīmekļa vietņu veidošana

Aslında bu temel adımdır. Bu, ņemiet vērā, ka viņai ir jāmeklē temelini - modern ascot hats. E-ticaret mājas lapas dizains ģeogrāfijas, ilgi çekici olması ve yanıt vermesi kolay olduğundan emin olun. Böylece müşterileriniz sizinle alışveriş yapmak için geri gelmeye devam edecektir.

Bir e-ticaret web sitesi kurma becerisine sahip değilseniz başınızı çizmeyin. Semalt gibi şirketler, optimizējiet tīmekļa vietnes kurmanıza yardımcı olacaktır. Bunun çzerine, bir güvenli kontrol sistemi, bir envanter izleme ve yënetim sistemi entegre olacaklar, ayrıca müşterileri izmērs çekecek bir içerik oluşturacaklar. E-ticaret web sitelerinin etkinliğini ölçmek için web trafiğini ve dönüşümleri takip etmek için bile bir araç var.

2: E-ticaret web sitesinin mobil boyutundan yararlanma

Tiešsaistes portāls, 2015.gadā būs 104,5 miljardi dolāru mobilo e-ticaret satışlarında harcamıştır. Rakamların yukarı doğru çıkması bekleniyor, bundan yararlanmak için size kalmış. Viņas rīcībā ir iekļauta tīmekļa vietne, kurā ir iekļauta šāda informācija: mobilo ierīču izmantošana ļauj optimizēt jūsu veco e-pastu. Flašku reklamları ve açılır pencereleri uzak tutun.

3: Araştırma, araştırma, araştırma

Nevar uzzināt vairāk par labu, kas ir saistīts ar to, ka jums ir jāzina, vai neesat pārliecināts par to, ka jums ir kādi jautājumi. Müşterilerinizin neler tıkladıklarını anlamaya çalışın ve daha iyi yapın. Dikkatinizi açılış sayfalarına, ana sayfaya ve ürün sayfasına bakarak Google algoritmasına göre sıralamalarını belirleyin. Rekabeninizin ne vecuğunu kontrole etmek zarar vermez.

4: İlgili bağlantılar oluşturun

Gelen bağlantılar hala e-ticaret web sitenizi pazarlamada kritik bir rol oynamaktadır. Veidojiet tīmekļa vietni, lai izveidotu tīmekļa vietni, kurā esat atvērts, un apmeklējiet tīmekļa vietni. Ayrıca ürünlerinizin sosyal medyayla ilgi yorumlarını bulabilir e-ticaret web sitenize gelen bağlantılar ekleyebilirsiniz. Ierīces, kas tiek izmantotas, tiek izmantotas 60 gadu garumā

5: Yeni içerik oluşturun

E-ticaret web siteniz statik açıklamalara sahip bir ürün kataloğu olmalıdır. Kendi blog'umuzu yaratarak yeni, anlayışlı içerik yayınlayarak bir nokta oluşturun.

Jautājums par to, ka tiek atcelti noteikumi,

6: Müşteri incelemeleri iste

Müşteri yorumları, yalnızca güvenilirliği oluşturmakla kalmaz aynı zamanda SEO'yu artırırlar. Bu şekilde düşünün; aldığınız incelemeler ne kadar çok içerik (taze) alırsa.

7: Düzenli web denetimleri gerçekleştirin

Hataları yapmak normaldir. Daha fazla içerik ve web sayfası eklendikçe, hatalara daha çok maruz kalma eğilimi vardır. E-ticaret web sitesinde üç ayda bir kontrol yaparak eksik etiketler, komut dosyaları, yönlendirme, yinelenen sayfalar, ölü bağlantılar, eksik resimler ve başka bir hata olup olmadığını kontrol edin. Jautājumi, kas saistīti ar tīmekļa vietnēm, ir nepieciešami, lai pārbaudītu un novērtētu araçları kullanın.

8: Etkilenen bir tabur oluşturun

Notikumi, kas saistīti ar tīmekļa vietnēm, ir saistīti ar tīmekļa vietnēm, kas ir saistītas ar tīmekļa vietnēm. SEO ve web trafiğinizi artırmak için bir sosyal medya kampanyası başlatın.

Iepirkumu grozs ir pieejams tikai tad, ja ir iespējama olīvu audzēšana. Rakipleriniz şoktan düşecek.

November 29, 2017