Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: Anchor Text veidi un to optimizēšana, lai uzlabotu SEO

1 answers:

Viens no efektīvākajiem meklētājprogrammu optimizācijas trikiem ir enkura teksta izmantošana. Izmantojot pareizi, enkura teksts var ievērojami uzlabot vietnes rangu meklētājprogrammas meklēšanas rezultātu lapās (SERPs) .

Tiem, kas nav ļoti pazīstami ar šo tēmu, Andrew Dyhan, Semalt Klientu Success Manager, paskaidro, ka enkurs teksts attiecas uz klikšķināmām rakstzīmēm vai tekstu hipersaiti. Bieži vien rakstzīmes / teksts atšķiras no pārējā satura un dažreiz tiek pasvītrots. Kad lietotājs noklikšķina uz enkura teksta, viņš tiek pārvietots uz citu vietu. Jūs varat izveidot šos enkursus, izmantojot HTML vai CSS - pq logiciel libre rh.

Kāpēc enkuru teksti ir tik svarīgi SEO?

Anchor teksts droši vien nebūtu tik populārs kā šodien, ja tie nebūtu izmantoti atpakaļsaišu nolūkā. Viņiem ir liela loma atpakaļsaišu izmantošanā (svarīgs SEO rangu faktors). Turklāt meklētājprogrammas izmanto tās, lai sodītu tīmekļa vietnes, lai veiktu pārlieku optimizēšanu un surogātklikšķus. Tāpēc SEO speciālistiem ir ļoti svarīgi skaidri saprast, kā pareizi izmantot enkurs tekstus .

Sakaru teksts ir noderīgs arī satura lasītājiem, jo ​​tas dod viņiem priekšstatu par to, kādu saturu viņi vajadzētu atrast saites mērķa galamērķī .

Anchor Text veidi

Ir daudz dažādu enkura tekstu. SEO eksperti var izmantot vienu vai vairākus šādus variantus, lai optimizētu to saturu:

 • Mērķtiecīgie enkuri: Tiešsaistes mārketinga speciālisti, kas iesaistīti saišu ēka izveido enkura tekstus ar atslēgvārdiem, kas atbilst tīmekļa lapas vai dokumenta mērķauditorijas atlasei. Citiem vārdiem sakot, ja vēlaties izveidot saiti ar vietni, kurā ir saturs par" virtuves renovācijas idejām ", jūs izmantojiet šo pašu atslēgas frāzi jūsu hipersaites.
 • Vispārējs enkura teksts: tie ir uzklikšķināmie saites, kas novirza jūs uz resursiem, kas var palīdzēt. Piemēri no vispārējiem enkuriem ir šādi: "iegūt plašāku informāciju šeit", "uzklikšķināt šeit, lai saņemtu bezmaksas cenu", "šeit saņemiet savu bezmaksas e-grāmatu" utt.
 • Firmas enkuri: Firmas enkuri kā tekstu izmanto vietnes uzņēmējdarbības zīmola nosaukumu. Tās tiek uzskatītas par drošāko enkura veidu, ko izmantot. Tāpēc lielie zīmoli, piemēram, Amazon, savā saturā izmantos tik daudz zīmola enkura tekstu, jo ir mazāka iespējamība pārmērīgi optimizēt
 • .

Pārmērīga optimizācija ir pārmērīga viena un tā paša enkura teksta izmantošana lapā vai tā paša teksta izskats daudzās tīmekļa vietnes lapās. Tas var novest pie sodīšanas ar meklētājprogrammām, jo ​​lapa tiek uzskatīta par surogātpasta un nav lietotājdraudzīga. Tāpēc pārmērīgu optimizāciju vajadzētu izvairīties, izmantojot visus līdzekļus .

 • Nogurušas saites enkuri: Tie ir enkurs teksti, kas izmanto vietnes URL, lai to saistītu. Tie ir vienkārši lietojami, bet saturam jābūt labi sadalītiem. Niedru saites enkura blīvums nedrīkst pārsniegt 15%
 • .
 • Attēli un "alt" tag kā enkurs: Attēlu izmantošana tīmekļa vietņu saturā šodien ir ļoti atzīta. Tas palīdz palielināt lietotāja mijiedarbību ar saturu. Ja jūs izmantojat attēlu kā saiti uz citu atrašanās vietu, jūs arī nodrošināsiet attiecīgo attēlu ar 'alt' tagu. Meklētājprogrammas nolasa šo "alt" tag kā enkura tekstu.
 • LSI (latentā semantiskā indeksācija) enkuri: LSI vienkārši nozīmē izmantot galvenā atslēgvārda sinonīmus (ne vienmēr ir ideāli sinonīmi). Tās ir tuvas atslēgvārda variācijas. LSI enkuri ir ļoti noderīgi, ja jūs nevēlaties izmantot precīzu atslēgvārdu jūsu saitēs
 • .
 • Vēl viena drošā un efektīvā enkuru teksta variācija ir zīmola un atslēgvārda enkura kombinācija. Šajā gadījumā jūs izveidojat hipersaites ar savu zīmola nosaukumu un jūsu izvēlēto atslēgvārdu. Piemēram, jūs varat izmantot "tīrīšanas pakalpojumus ar savu zīmolu" kā savu zīmolu + atslēgvārda enkura tekstu
 • .

Ja jūs vēlaties iegūt vislabāko no enkura tekstiem, pārliecinieties, ka tos izmantojat pārdomāti. Tie būtu jāizplata atbilstoši un pareizi. Tiem jābūt arī īsiem un atbilstošiem gan saites, gan mērķa lapas saturam. Surogātpasta saturošie teksti ir tieša biļete uz sodīšanu, jo tie ir enkuri, kas tekstā nav dabiski. Nekad neizmantojiet šādus enkura tekstus savā saturā, jo tie noteikti sāpinās jūsu SEO.

November 29, 2017