Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: CloudFlare botnet

1 answers:

Ir jauns robottīklu pakalpojums, kas uzbrūk daudziem serveriem. Jaunajam botnātam nav nosaukuma, bet tas izraisa daudzus DDoS uzbrukumus. Botnets nāk no IT speciālistiem, kuri izmanto ļaunprātīgas darbības, ļaunprātīgu programmatūru un vīrusus. Jaunais robottīklu uzbrukums izturas tāpat kā līdzīgi botnēti, piemēram, Mirai botnet. Šis robotprogrammu tīkls spēj samazināt vairākus serverus. Šis izmantot ir viens no vissmagākajiem Service Denial of Service uzbrukumiem. Pastāv jauni jautājumi par IoT ierīču neaizsargātību pret šo uzbrukumu. Šie sīkrīki gatavojas iegūt daudz pārdošanas Ziemassvētku laikā. Nik Chaykovskiy Semalt vecākais klientu panākumu menedžeris skaidro, ka šajā laikā hakeriem var būt iespēja izvietot daudzus robottīklu uzbrukumus dažādiem serveriem.

23.novembrī CloudFlare pamanīja tipisku botneta uzbrukumu, kura maksimums bija 400 Gb / s un neliels ierobežojums - 172 Gb / s. CloudFlare ekspertiem vajadzēja apmēram 8,5 stundas, lai atbildētu uz šo DDoS uzbrukumu. Botnet uzbrukums aizņēma vairāk nekā desmit dienas, lai atteiktu dažu konkrētu serveru apkalpošanu. Šis robottīklu uzbrukums izmantoja sarežģītu šifrēšanu, kam bija daudz dažādu Mirai botnet funkciju. Piemēram, tam bija liels Layer 3 un Layer 4 plūdi, kas uzbruka vienam un tam pašam TCP protokolam. Vācijā notika uzbrukums, kas noveda pie Deutsche Telekom klientu atteikšanās.

Roboti var ietekmēt spēļu pasauli

Šiem Ziemassvētkiem spēlētāji var pieredzēt uzbrukumus dažiem saviem tīkliem. Daži no Microsoft Xbox konsolēm ir saskārušies ar šādiem uzbrukumiem. Pat Sony PlayStation tīkliem ir uzbrukumi no botnet mašīnām. Daudzi veiksmīgi uzņēmumi piedzīvo milzīgus uzbrukumus svētku laikā.

Tirdzniecības uzņēmumi ar e-komercijas vietnēm var arī ciest no robottīklu uzbrukumiem. Ja vietne samazinās, var rasties daudz sliktas progresijas ciparu mārketinga centienos. Piemēram, jūsu vietnes rangs var iet uz augšu SERP. Citos gadījumos klienti var zaudēt uzticību jūsu vietnei un kļūt par jūsu konkurentu klientiem. Daži no counter SEO metodēm izmanto botnet uzbrukumu izmantošanu jūsu konkurentu vietnei. Šīs melnā cepure metodes palīdz ļaunos uzbrukumos iekļūt sistēmās, kas tām ir neaizsargātas .

Secinājums

Katram e-komercijas uzņēmumam jāapzinās kiberuzbrukumi, kas var apdraudēt viņu lietotājus. Lietotājiem ir liela vajadzība iegūt labākos veidus, kā aizsargāt savus tīklus no robottīklu trafika. Nesenā pagātnē daudzi pakalpojumu liegšanas uzbrukumi serveriem ir veiksmīgi. No šiem uzbrukumiem uzņēmumi saņem milzīgus zaudējumus. Ir vairāki zombiju datoru tīkli, kuri uzbrūk datoru tīkliem. CloudFlare piedzīvoja uzbrukumu, kas paralizēja uzdevumus savā uzņēmumā. Lielākā daļa uzņēmumu ir pakļauti šiem uzbrukumiem. Šajā vadlīnijās jūs varat iegūt jaunas metodes šāda veida uzbrukumam. Ir svarīgi arī filtrēt robotu robotu datplūsmu uz jūsu servera Source .

November 29, 2017