Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: Google meklēšanas algoritms varētu piespiest cilvēkus surogātpatīt

1 answers:

Katrs SEO eksperts, izdevēja vai satura rakstītājs zina, ka saišu ēka ir viens no būtiskajiem faktoriem, kas ietekmē vietnes rangu meklētājprogrammas rezultātu lapās. SEO noteikti pieprasa saites, un tiem, kas nodarbojas ar SEO, arī tie ir vajadzīgi.

Tomēr meklētājprogrammām, it īpaši Google, visvairāk vajadzīgas saites, un tas rada vairāk kaitējuma nekā labums. Google meklēšanas algoritmi saites izmanto kā neatņemamu rādītāju ranžēšanas vietnēm. Tas ir padarījis saites veidošanu par tik nozīmīgu dažādos forumos. Rakstītāji, emuāru autori un izdevēji vienmēr meklē jaunas saites iegūšanas metodes, lai nodrošinātu to, ka viņu saturs ir labākas izredzes sasniegt viņu mērķauditoriju - мягкая мебель клио.

Maikls Brauns, Semalt Klientu sekmju menedžeris Michael Brown , paskaidro, ka svars, kas piešķirts saitēm, kad ranžēšanas vietnes, šķiet, piesaista vēl svarīgākos rangu rādītājus backseat. Tagad ir diezgan skaidrs, ka Google uzmanības pievēršana kvalitatīvam saturam, vietnes autoritātei un ietekmei kā svarīgākajiem vietnes ranga faktoriem ir tikai prasības. Tās meklēšanas algoritmi gandrīz pilnībā ignorē šos aspektus par labu saitēm.

Tā rezultātā saites veidotāji nenogurstoši meklē saites, nevis iegulda centienus, lai izveidotu kvalitatīvu, ietekmīgu un autoritatīvu saturu..

Patērētāji visvairāk cieš no šī nozares trūkuma. Tā vietā, lai iegūtu noderīgu saturu, ko viņi sagaidītu no vietnēm, kas ierindotas pirmajā meklētājprogrammas rezultātu lapā, tas, ko viņi iegūst, ir neskaidrs saturs, kas tika manipulēts, izmantojot saites, lai tiktu paaugstināts augstāks vērtējums .

Ir apstrīdams, ka Google pārāk daudz uzsvars uz saitēm ir veicinājis izpratni par to, ka radītājs var manipulēt ar lielu daļu no visiem, kas ir pieejami tīmeklī. Tas ir šis mentalitāte, kas, iespējams, ļāvusi vairāk cilvēku surogātpasta saitēm, cerot, ka to saturs tiks vērtēts augstāk .

Ja meklētājprogrammās, veidojot meklēšanas algoritmus, saīsinās saites, katrs satura veidotājs ievērotu bioloģiskās SEO pamatprincipus. Viņi vairāk uztraucas, izstrādājot savas vietnes un izveidojot to saturu vislabākajai kvalitātei, lai patērētāji varētu atrast tos, ko viņi meklē šajās vietnēs. Tas patērētājiem ļautu vairāk uzticēties šādām vietnēm. Protams, neviens negribētu aizmirst par saites veidošanu. Bet pēc tam, kad rūpēsieties par galvenajiem SEO aspektiem, nekas nebūtu vieglāk, nekā piesaistot kvalitatīvas saites uz vietni. Citiem vārdiem sakot, vietne būtu patika, jo tā ir līdzīga .

Pašlaik Google atļauj vietnēm izmantot saites, lai piespiestu cilvēkus viņiem līdzināties. Diemžēl pat lielās vietnes to dara nepieņemami, un ir jābrīnās, kāpēc Google ļauj viņiem to izkļūt.

Ja surogātpasta saišu problēma ir atrast risinājumu, tai jābūt centrā Google. Tam ir jāpārtrauc saites saites pārāk liela nozīme savā rangu algoritmā un jākoncentrējas uz vissvarīgākajiem tiešsaistes satura faktoriem: unikalitāti, lietderību, ietekmi un autoritāti. Meklētājprogrammām ir jāveido spēles laukuma līmenis, ļaujot vietnēm konkurēt, pamatojoties uz to satura kvalitāti un to, cik labi viņi rūpējas par patērētāju vajadzībām. Ja vien tas nenotiks, vairāk cilvēku attīstīs uztveri, ka saites ir SERP ranga karalis, un tas tikai palielina bezpeļņas satura apjomu tīmeklī, kā tas jau ir redzējis .

November 29, 2017