Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kā bloķēt novirzīšanas spamu, kas sabojā jūsu Analytics novirzīšanas datus

1 answers:

Dažreiz jūsu vietne var iegūt novirzīšanas datplūsmu. Šajā gadījumā šī datplūsma var izraisīt daudzus nelabvēlīgus rezultātus jūsu analītiskajos datos. Katram tīmekļa pārzinis ir nepieciešami precīzi un precīzi dati par e-komercijas mārketinga mērķiem. Spamtoti un citi avoti, kas sniedz pārsūtīšanas surogātpastu, var saturēt daudz informācijas par surogātpasta datiem. Šajā gadījumā lietotāji var iegūt neprecīzu informāciju par e-komercijas lauka attīstību - unicorn sweat. Lai noņemtu viltotu datplūsmu no jūsu datiem, jums var būt nepieciešams uzzināt, kā bloķēt novirzīšanas spamu no saviem Analytics datiem.

Šajā rakstā Jack Miller, Semalt digitālo pakalpojumu profesionālais personāls, sniedz vairākas taktikas, kas var palīdzēt atjaunot pareizo datplūsmu:

Viltotas satiksmes noteikšana

Vairumā gadījumu viltus datplūsma ir saistīta ar domēniem, kas mēģina slēpt saimniekdatoru nosaukumus. Viltota satiksme var rasties no viltotām galvenajām lapām . Blackhat SEO aģentūras, kas sola ātru rezultātu par lētu, parasti ir lielākā daļa šo neīsto datplūsmas avotu. Galvenie robottīklu izkrāpšana ietver daudzus saimniekdatora nosaukumus, kas ved uz jūsu vietni, izmantojot nepatiesas lapas. Vairumā gadījumu šī informācija traucē daudziem cilvēkiem sadarboties ar šo portālu. Nepietiekamu e-pasta pakalpojumu sniedzēju izmantošana palielina šāda veida satiksmes risku .

Ļaunprātīgs interneta lietotājs var iegūt jūsu Google Analytics īpašuma ID..Izmantojot īpašuma ID, viņš var palielināt vai samazināt jebkuru metriku, ja vien viņi zina, kādi Google Analytics rediģēšanas faktori. Katra Google Analytics versija ir pakļauta šāda veida tīmekļa apmeklējumiem. Citos gadījumos daži e-pasta pakalpojumu sniedzēji mēdz atklāt e-pastus no surogātpasta domēniem. Lielākajai daļai domēnu ir svarīgi izmantot drošu e-pasta pakalpojumu sniedzēju.

Kā bloķēt pārsūtīšanas surogātpastu

Jūs varat novērst to surogātpastu domēnus, izmantojot jūsu domēna saknes domēnu .htaccess failu. Lietotājiem, kuri izmanto Apache serveri, viņu vietnēs ir iespējams izmantot vairākus kodus. Ir svarīgi rūpēties par šo sistēmu lietošanu savā vietnē. Dažiem no šiem kodiem ir potenciāls, ka visas vietnes var noņemt no servera. Turklāt tie var radīt paaugstinātu surogātpasta nodošanas risku .

Varat arī izmantot Google Analytics spam filtri. Lielākajai daļai tīmekļa pārziņu ir Google Analytics konts, lai palīdzētu viņiem veikt viņu vietnes analītikas uzdevumus. Cilnē admin varat bloķēt datplūsmu no konkrēta domēna pēc jūsu izvēles. Varat pievienot pēc izvēles pielāgotus filtrus. Šie filtri var bloķēt satiksmes rādītājus no surogātpastu laukiem. Varat arī filtrēt datplūsmu pēc IP adreses. Sīkfailu un citu aspektu izmantošana var uzlabot jūsu vietnes drošību.

Secinājums

Nevēlamā mēstule var būt izaicinājums, ar ko saskaras daudzas e-komercijas darbības. Piemēram, personas, kas darbojas e-komercijas vietnēs, var apmeklēt daudz surogātpasta, kā arī citu daudzveidīgu uzņēmumu. Apmācības bloķēt novirzīšanās datplūsmu var būt grūti. Šī vadlīnija var jums palīdzēt, sniedzot padomus, kā novērst pārsūtīšanas surogātpasta traucējumus jūsu vietnes informācijā. Turklāt jūs varat filtrēt robotprogrammatūras, lai veiktu viltus tīmekļa apmeklējumus savā domēnā.

November 29, 2017