Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kādas SEO kļūdas jums vajadzētu izvairīties

1 answers:

Lai gan lielākā daļa cilvēku jau ir aizmirsuši par savu Jaungada rezolūcijām,aizmirstot jūsu SEO rezolūcijas var būt postošas ​​sekas. Joprojām ir vairākas būtiskas kļūdas, kas ietekmē jūsu SEO sniegumunegatīvi. Labās ziņas ir tādas, ka nav pārāk vēlu, lai novirzītu savus centienus un izmantotu labāko no lieliskajām SEO metodēm .

Vadošais klientu veiksmes menedžeris Semalt ,Frank Abagnale norāda uz 10 SEO kļūdām, kas jums jāizvairās, lai saglabātu jūsu klasifikāciju augstu.

1. Domājat, ka lielisks saturs ir SEO aizstāšana

Satura mārketings ir kritisks un efektīvi darbojas kopā ar SEO, lai uzlabotujūsu klasifikāciju. Tomēr daži uzņēmumu īpašnieki domā, ka viņi var aizstāt SEO ar lielisku saturu, kas ir liels kļūdains. Kaut arī irdaudzi lieliski piemēri par izcilu saturu, kas ir augsts, bez optimizācijas mēģinājumiem, tas parasti ir izņēmums, bet ne noteikums .

2. Domājot par lielisku saturu, tiks iegūtas saites bez saišu izveides

Vienmēr ir iespējams, ka labs saturs saitēs bezvisi mēģinājumi izveidot saiti. Tomēr lielākajā daļā gadījumu, nespējot veidot saites, 90% no jūsu satura veidosiesneticami jūsu vietnē. Saskaņā ar 2016. gada saites būvniecības aptaujas valsti, efektīvas saiknes veidošanas stratēģijas ietver digitālo sabiedrisko attiecību, viesmīlībublogošana un radot lielisku saturu, kas var piesaistīt saites .

3. Viesu blogošana nepareizā vietnē

Viesu norīkojums ir efektīva saišu veidošanas metode, kas palielināsizraisa un iegūst ekspozīciju. Vienīgā problēma ir tā, ka ievietošana uz nepareizas vietnes var sabojāt jūsu vietnes reputāciju un ietekmēt jūsuklasifikāciju. Lai izvairītos no šādām problēmām, vienmēr veiciet pienācīgu rūpību, lai pārliecinātos, ka vietne, kurā vēlaties ievietot viesa pastu, ir cienījama un saskaņotaizveidojiet savu nišu un publicējiet unikālu un kvalitatīvu saturu .

4. Nespēja reklamēt jūsu saturu

Cilvēki zinās tikai par jūsu saturu, ja reklamēsit un izplatīsittas Bez tīša reklamēšanas jūsu saturs savās vietnēs apkopo nedaudz akciju vai saites. Saskaņā ar veikto pētījumuBuzzSumo un Moz, 50 procenti no visiem tiešsaistes satura, no kuriem viņi atlasīja, bija mazāk nekā 2 procenti Facebook patīk vai akcijas, bet 75 procentiem nebijaarejas saites. Visnopietnākais šī sliktā veikuma izskaidrojums ir neveiksmīgs nodoms..

5. Spammy SEO taktika

Lai gan lielākā daļa uzņēmumu zina pietiekami, lai izvairītos no iesaistīšanās šajā vecajā SEOdaži uzņēmumi to joprojām izmanto, izmantojot dažādas metodes. Parasti piemēri slēpošanas veidiem, kas saistīti ar ēku saikni, ir maksātpar teksta saiti vai reklāmkarogu reklāmu citā vietnē bez saites ne pēc sekojošas saites un pieprasot produkta pārbaudi ar saiti atpakaļ uz jūsu vietni.

6. Īsā satura izveide

Lielāko daļu laika, garāks amats ieņem augstāku vietu un nodrošina labākulietotāju pieredze salīdzinājumā ar īsākiem amatiem, tomēr īss saturs nav ārkārtīgi liels. Saskaņā ar serpIQ, lapas augšāpozīcijās parasti ir garāks saturs salīdzinājumā ar lapām, kuru kategorija ir mazāk augsta un kurām ir īsākas lapas. Šeit ir vispārējs noteikums, ir ilgākslabāk.

7. Iekšējo saišu trūkums

Saistīt savu saturu ar citām vietnes vietnēm un lappusēm sniedz labākus rezultātuslietotāja pieredze, un tā ir laba arī SEO. Šī prakse palīdz izplatīt saites vienādi visā vietnē un uzlabo rādītājus, tostarplapas skatu un laika uz vietas. Efektīvas iekšējās saites izveides metodes ietver dabiskā enkursa teksta izmantošanu, nevis tikai atslēgvārdu izmantošanulai sakārtotu, piesaistītu attiecīgo saturu un saistītu ar dziļām lapām.

8. Koncentrēšanās uz sociālo mediju, salīdzinot ar saitēm

Lai gan sociālais medijs ir ļoti efektīvs satura mārketinga instruments,tas neaizstāj autoritatīvu saišu veidošanu. Sociālie mediji ne vienmēr ir slikti SEO, taču ar tiem nav daudz svaraGoogle algoritms.

9. Neefektīva atslēgvārdu izpēte un izmantošana

Mūsdienās atslēgvārdu izpēte neaprobežojas tikai ar populāro identificēšanuzemas konkurences frāzes un atslēgvārdi. Jums ir arī stratēģiski jāizmanto šie atslēgvārdi jūsu saturam. Turklāt jums ir jāizmantosaistītiem atslēgvārdu un atslēgvārdu variantiem, lai jūsu vietne būtu augstāka. Lai nodrošinātu efektivitāti, atslēgvārdu izpēte jāizmanto kā klausīšanāsun ranga rīks, kas palīdzēs jums attīstīt saturu, apmierināt patērētāju pieprasījumu un palielināt jūsu rangu potenciālu.

10. Broken links

Izkliedētās saites ne tikai izmaina lietotājus, kas apmeklē jūsu vietni, bet arī viņusarī negatīvi ietekmē jūsu SEO. Sadalītu saišu kopīgie cēloņi ietver izmaiņas URL struktūrā, pārvietotajā vai dzēstajā saturā unnepareiza atkārtota vadība. Lai palīdzētu jums izsaukt šķelto saites un efektīvi rīkoties ar tām, apsveriet iespēju izmantot Screaming Frog Broken Link Checker Source .

November 27, 2017