Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: Ko SEO kļūdas cilvēki dara, kad darbojas e-komercijas tīmekļa vietne

1 answers:

E-komercija SEO var būt zelta raktuves, jo īpaši tiem, kas zina, kā to izdarītpa labi. Tur ir daudz personu, kas apgalvo, ka māca jums SEO, taču bieži vien tā nonāk maldinošā informācijā .

Semalt Digitālie pakalpojumi Jason Adler paskaidro ļoti bieži sastopamos maldinošos uzskatus, kas maldina cilvēkus, kuri izmanto e-komercijas uzņēmējdarbību.

1. SEO var visu salabot.

Faktiski SEO ietekmē pārdošanu, bet spēlē citi mārketinga kanālinozīmīga loma arī. Pārvadājot pārdošanas apjomu kopā, jāņem vērā daudzi faktori, nevis tikai vietnes vērtēšana. SEOpalielina pārdošanas apjomu, bet produktu piegādei arī jābūt konkurētspējīgai. Citi konkurences faktori var ietvert produktu piedāvājumu,tirdzniecībai, lietojamībai, cenām un daudz ko citu. Koncentrēšanās tikai uz tehnisko SEO var viegli maldināt jums.

2. Kategoriju lapas nav svarīgas

Kategoriju lapas ir platformas, lai pievienotu vairāk atslēgvārdu. Izmantojot rīkupiemēram, Semalt Website Analyzer, jūs varat atrast garu asti atslēgvārdus, kurus jūs varat iekļaut savās kategorijās. Tas vienmēr ir ieteicams, laiWebCrawler var indeksēt meta nosaukumu, H1 tagu, meta aprakstu, URL un jūsu ķermeņa saturu (ja tāds ir).kategorijas.

3. Dublējot saturu no ārējām tīmekļa vietnēm, ir nepareizs

Pārsūtīt saturu jūsu vietnei var būt labs lēmums..Tomērjums jābūt labi arī iegūt atpakaļsaišu. Piemēram, Amazon gūst milzīgu peļņu, atkārtoti izmantojot vietņu aprakstulai sasniegtu augstāko klasifikāciju. Viņiem ir spēcīga atbalsta saikne .

4. "Viens izmērs der visiem" meklētāja nolūka prognozēšana

Nekad neattiecieties uz blogotāju, kurš kategoriju lapas izmanto kā ēsmuapmeklētāji. Cilvēki sērfot internetā galvenokārt divu iemeslu dēļ. Pirmais ir pētījums. Varētu mēģināt apgūt tirgu vai arīapkopot noteiktu informāciju par kaut ko. Šai personai ir nepieciešama tikai informācija, un tā neuzņemsies jūsu pārdošanai konkrētajā gadījumāpiemērs Otrais iemesls ir saistīts ar pirkuma veikšanu. Kāds varētu būt gatavs nopirkt produktu. Šādiem apmeklētājiem vajadzētu būtjābūt vērstai uz produktu un kategoriju lapām, kas ir optimālas pārdošanai. Ēsma un slēpošanas tehnika var izraisīt pazudušu pircējunepareizu virzienu dēļ

5. Atsauksmes nepalīdz SEO

Pārskats ir veids, kā meklētājprogrammās paaugstināt augstāku. Turklāt,atsauksmes palielina klientu ticamību un uzticību jūsu vietnei. Daudzi pircēji mēdz lasīt atsauksmes pirms pirkuma veikšanas. ALaba atsauksmju stratēģija, ko indeksē Google, neapšaubāmi papildinās jūsu SEO centienus. Atsauksmes arī palielina alietotājs savā vietnē. Amazon ir labs, lai iegūtu produktu atsauksmes, kas viņiem padara ļoti daudz pārdošanas .

E-komercija ir tehniska joma, ko daudzi ir pārpludinājušipārpratumi. Cilvēki parasti paļaujas tikai uz tādiem interneta mārketinga aspektiem kā SEO, bet nespēj novērtēt citu digitālo mārketingumetodes, kas darbojas. Izmantojot iepriekš minētos padomus, jūs varat nošķirt faktu, kas jāievēro, vai nepareizu priekšstatuignorēt Galu galā kopējais interneta mārketinga kampaņas mērķis parasti palielina klientu skaitu un galu galā reklāmguvumus Source .

November 27, 2017