Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: Lūk, kā aizsargāt tīmekļa vietnes no Black Hat SEO

1 answers:

Negatīvie SEO attiecas uz praksi izpildīt melnā cepure SEO taktika citā tīmekļa vietnē. Bieži vien SEO uzbrukumu rada neapmierināti tirgus konkurenti, lai samazinātu mājas lapas klasifikāciju. Negatīvais SEO var iznīcināt vietni, izmantojot agresīvu un ļaunprātīgu tagu surogātpastu. Tas ir likumīgs drauds, kas var izraisīt bioloģiskās meklēšanas ieņēmumu zudumu un redzamību.

Šajā sakarā septiņi padomi, ko raksturo eksperts Aleksandrs Peresunko Semalt vadošais speciālists, raksta par septiņiem padomiem, ir noderīgi melnā cepure upuriem - SEO uzbrukums, potenciālie upuri un ikviens, kas vēlas aizsargāt viņu pret šādu mēģinājumu briesmām.

Visupirms jāveic regulāras vietņu audits. Regulārās saišu pārbaudes ir ne tikai laba uzņēmējdarbības prakse, bet var arī ietaupīt bekonu negatīva SEO upuriem. Turklāt tīmekļa vietnes saišu profila uzraudzība ir vislabākā metode, lai atklātu ļaunprātīgas darbības, pirms tā tiek izplatīta ārpus kontroles. Šajā uzraudzībā tiek izmantotas saišu diagrammas. Tāpēc satiksmes apjoma samazinājums, kā norādīts saišu grafikos, tādēļ vajadzētu paaugstināt trauksmi. Turklāt tiek veikta manuāla revīzija vai saites revīzijas programmatūras izmantošana, lai pārbaudītu atpakaļsaistes veselību .

Vietnes ātruma pārbaudīšana ir otrais veids, kā aizsargāt vietni pret negatīvu SEO. Kā galvenais ranga faktors vietņu īpašniekiem ir ieteicams izmantot rāpuļprogrammu, lai uzraudzītu aizdomīgas darbības, kad vietnes ātrums kļūst vājš. Tomēr, ja nekas netiek atklāts un joprojām pastāv problēma, tas var būt piespiedu indeksēšanas upuris.

Treškārt, meklējiet nokasītu saturu..Mijiedarbība nozīmē celšanu no citām vietnēm, lai tos varētu publicēt mārketinga nozarē. Bieži vien kratītāji apvieno šo saturu ar uzbrukuma saitēm, lai izveidotu tīmekļa vietnes surogātpastu. Līdzekļus, piemēram, Copyscape, var izmantot, lai noteiktu, vai tīmekļa vietnes saturs jau ir plaģiāts.

Pēc tam ir jāuzrauga "Google mans uzņēmums". Lielākā daļa uzņēmumu īpašnieku smagi strādā, lai izveidotu zīmola reputāciju un piesaistītu klientus. Tomēr dažās uzņēmējdarbības vietnēs rodas negatīvas un viltotas atsauksmes no klientiem. Šajā sakarā interneta tirgotājiem ir ieteicams pastāvīgi pārraudzīt citu uzņēmumu reputāciju, izmantojot Google mans biznesu, lai izvairītos no negatīvas SEO kļūdas.

Vēl viens veids, kā aizsargāt vietni pret negatīvo SEO, ir noskaidrot atslēgvārdu VKS. Daži interneta tirgotājiem, iespējams, ir piedzīvojuši situāciju, kad tūkstošiem trāpījumu tūlīt pēc izvietošanas vietnē. Programmētie robotprogrammatūra tiek atlasīta uz konkrētiem atslēgvārdiem, kuri izpilda šo darbību. Uzbrukumiem var būt grūti pamanīt, ja atslēgvārda VKS netiek uzraudzīts.

Pārbaude SERP ranga ir vēl viens svarīgs padoms, lai novērstu negatīvo SEO vietnē. Rindas kritums prasa pārbaudīt SERP rangu laiku pa laikam. Turklāt SERP rangu pārbaudes neveikšana var novest pie sacensībām par deindeksēšanu tūlīt pēc kaprīzes. Veicot pilnu pārskatu, ir svarīgi izmantot vietas izsekošanas programmatūru, lai uzraudzītu vietnes redzamību.

Visbeidzot, vietnes drošības uzlabošana ir kritiska. Konkrēti, tas aizsargā vietni pret kiberuzbrukumiem. Vietņu īpašniekiem ir jānodrošina, ka tiek izmantota mūsdienīga programmatūra un tiek izmantota nepieciešamā drošība. Tehniski kiberuzbrukumi nav negatīvi SEO, bet tie ietekmē vietnes SEO.

Noslēgumā negatīvā SEO upuriem ir jārīkojas, lai izolētu problēmu. Tomēr, lai novērstu negatīvu SEO, ir drošāk uzraudzīt vietnes darbību Source .

November 29, 2017