Back to Question Center
0

Semalt eksperts nosaka, kā rīkoties ar Google Analytics sūtīšanas spamu

1 answers:

Ja jūs novērojat, ka jūsu vietne saņem lielu novirzīšanas datplūsmu un dati tiek parādīti jūsu Google Analytics, jūs neesat viens, jo daudziem cilvēkiem ir tāda pati problēma. Lielākā daļa no novirzīšanas datplūsmas ir surogātpasts, un pēc iespējas drīzāk tā jāatbrīvojas. Jauni pārsūtīšanas surogātpasta mēri lielā mērā kaitē Google Analytics datiem - la mejor escuela de fotografia del mundo. Uzbrucēji ne tikai iznīcina jūsu vietnes rangu meklētājprogrammas rezultātos, bet arī iegūst labāku vietu savās tīmekļa vietnēs un emuāros. Problēma ir tā, ka mazie uzņēmumi var risināt jautājumu par surogātpastu un palielināt viedokļu skaitu to vietnēs .

Ivans Konovalovs, Semalt Klientu veiksmes menedžeris, sniedz šeit vērtīgu risinājumu jautājumā par surogātpasākumiem .

Uzbrucēji Google Analytics ģenerē mēstules

Pirmais mūsu domājošais jautājums ir tas, kāpēc uzbrucēji un hakeriem rada Google Analytics surogātpastu? Vietņu īpašnieki un emuāru autori uzmanīgi seko Google Analytics un laiku pa laikam maina savus iestatījumus. Tās noņem un bloķē IP adreses, kas izskatās aizdomīgi, un neļauj patiesajiem cilvēkiem apmeklēt jūsu tīmekļa lapas. Daudzi hakereri izmanto novirzīšanas spamu, lai radītu un viltus pārdošanas rezultātā. Turklāt viņi to izmanto, lai izplatītu vīrusus un ļaunprātīgu programmatūru, kā arī katru dienu veiktu pikšķerēšanas uzbrukumus. Ja jūs novērojat, ka savos novirzīšanas datos redzat dažas aizdomīgas vietnes, neklikšķiniet uz šīs vietnes un pēc iespējas ātrāk to noņemt no Google Analytics..

Kā notiek pārsūtīšanas surogātpasts?

Hackers un surogātpasta izplatītāji izmanto dažādus paņēmienus, lai robotprogrammatros un nolaupītu datorsistēmas robottīklos. Dažas no tām rada daudz vaiduļu apmeklējumu un palielina jūsu vietnes atlēcienu līmeni. Tie turpina sūtīt robotus uz jūsu vietnēm, tādējādi iznīcinot vispārējo rangu internetā. Uzbrucējiem jārīkojas JavaScript, lai izsekotu jūsu Google Analytics. No šejienes viņi vāc datus un nepieciešamo informāciju par jūsu vietni un iesaistās krāpnieciskās darbībās .

Laika gaitā Google ieviesa daudzus produktus un pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību tiešsaistē. Jūs varat izmantot savas funkcijas un iespējas, lai jūsu vietni aizsargātu no hakeriem. Izsekošana var tikt veikta ar unikāliem numuriem visiem īpašumiem. Viena īpašība nozīmē, ka varat izmantot vienu ieraksta numuru vai kodu, lai tā varētu uzminēt, vai jūsu vietne saņem likumīgu datplūsmu.

Google Analytics ļauj saviem lietotājiem izmantot līdz pat piecdesmit rekvizītus vienā kontā. Tas nozīmē, ka, ja jums pieder AdSense, jums vajadzētu saņemt vienu sērijas numuru vienam īpašumam. UA numurs, kas nozīmē Urchin Analytics, ir tā produkta nosaukums, kuru Google saviem lietotājiem iegādājies gadiem ilgi. Tās vidējā cipari ir faktiskais konta numurs, ko jāizmanto, veidojot īpašumu. Visiem vienas Google Analytics konta rekvizītiem ir vienāds numurs .

Arī Google Analytics nodrošina filtrēšanas iespējas. Ir vienkārši izveidot filtru un atjaunināt analīzes iestatījumus atbilstoši jaunām tendencēm un taktikām. Internetā ir pieejamas daudzas rokasgrāmatas un konsultācijas, lai atbrīvotos no surogātpasākumiem. Pielāgojot iestatījumus, jūs varat saglabāt savu datu kvalitāti pakalpojumā Google Analytics .

November 29, 2017