Back to Question Center
0

Semalt eksperts par infekciju, spiegprogrammatūru un ļaunprātīgas programmatūras drošības rokasgrāmatu

1 answers:

Ļaunprātīga programmatūra (termins ļaunprātīgai programmai) ir lietojumprogramma, kas paredzēta datora iekļūšanai vai kaitēšanai bez piekrišanas. Malware ietver tārpus, datora infekcijas, Trojas zirnekļus, spiegprogrammatūru, nejaušības gadījumus, un tas ir tikai aisberga gals. Tas var būt pieejams vietnēs un ziņojumos vai iekļauts lejupielādējamos dokumentos.

Ideāla pieeja, lai atturētos no piesārņojuma, ir darboties pienācīgi naidīgi pret infekciju aizsargāšanas programmu, veikt nepārtrauktu spiegprogrammatūras darbību, atturēties no pieskāriena aizdomīgiem e-pasta savienojumiem vai vietnēm. Kā tas ir iespējams, mākslinieki ir sarežģīti: tagad ļaunprātīga programmatūra tiek mānīgi maskēta kā e-pasts no pavadonis vai noderīgas vietnes. Patiešām, pat visvairāk piesardzīgi interneta lietotāji, iespējams, saņem vīrusus agrāk vai vēlāk.

Iespējams, ka jūs to darāt, ir pieejamas daudz bezmaksājamas intervences programmas, kas ļauj jums to evakuēt. Igor Gamanenko, Semalt Klientu sekmju vadītājs, ir daži zemāk.

Scareware:

Jūs pārlūkojat, un viss pēkšņi parādās īstajā meklējamā ekrānā un paziņo, ka datorā ir problēma, piemēram, "Jūsu dators var būt piesārņots ar kaitīgām spiegprogrammatūrām. Nepieciešama tūlītēja izraidīšana. Lai to pārbaudītu, noklikšķiniet uz Jā. Nezināt, vai tas ir oriģināls vai nē, un kāda pieeja jūs pieņemat? Esiet piesardzīgs, tas var būt nenozīmīgs .

Spiegprogrammatūra:

Tā uzrauga ekrānus un apkopo datus par jums, jūsu datoru, kā arī jūsu uztveres tendencēm bez lielākas daļas jūsu piekrišanas, lai reklamētu mērķus. Tas var arī uzkrāties datus no jūsu adreses manuskripta un pat jūsu atslēgvārdiem.

Infekcija:

Ļaunprātīgas programmatūras, kuras var atkārtot un attīrīt dažādus datorus .

BEZMAKSAS ANTIVIRUSA PROGRAMMA

Papildu programmas darbojas konsekventi no redzesloka, pasargājot datoru no piesārņojuma .

Avast

Bezmaksājams pretvīrusu programma, kurā dominē pret rootkit naidīgu spiegprogrammatūru un ciešo pašaizsardzību.

AVG BEZMAKSAS

Pret infekcijas lietojumprogrammu no Grisoft, kas dabiski pasargā datorus no infekcijām, nodrošinot ērtu infekciju datu bāzi un drošību.

Microsoft Security Essentials

Tas nodrošina pastāvīgu drošību jūsu datoram, kas aizsargā pret infekcijām, spiegprogrammatūru un dažādiem ļaundabīgiem lietojumiem.

Sandboxie

Padariet drošu segmentu datorā, lai nodrošinātu drošāku tīmekli, izmantojot šo bezmaksas lietojumprogrammu. Šis ir ārkārtas instruments tālāk attīstītajiem klientiem.

Daudzpusīga drošība

Vispirms pārliecinieties, ka ieviešat jaunāko programmu, kas atsvaidzina jūsu darba kārtību. Tie bieži ietver drošības un ticamības atjauninājumus, kas palīdz nodrošināt jūsu sīkrīku. Oficiāli piesārņots? Salabot to.

BEZMAKSAS SPYWARE / iznīcināšanas aparāti

Pielikumā pievienotais pieteikums pārbauda jūsu sistēmas pamatu ļaunprātīgai programmatūrai, sagraujot iespējamos infekcijas .

SUPERAntiSpyware

Bezmaksājams ļaunprātīgas programmatūras iznīcinātājs, kas līdzīgi aizņem šāvienu rootkitos, tārpos, spiegprogrammatūrās, parazītos un reklāmprogrammās.

Malwarebytes

Izņēmuma kārtā ievērota un veiksmīga programmatūra, kas no datora atpazīst un izdzina no datora sarežģījumus un ļaunprātīgas programmatūras Source .

November 28, 2017