Back to Question Center
0

Semalt Eksperts paskaidro, kā bloķēt Darodar Nginx versijā

1 answers:

"Darodar" ir slavens surogātpasta izplatītājs, kas piesūcina gan nelielu, gan liela izmēra tīmekļa vietņu Google Analytics kontus ar ļaunprātīgu un zemas kvalitātes datplūsmu. Diemžēl Google Analytics nevar to pareizi filtrēt, un jūsu vietnes meklētājprogrammas klasifikācija nedaudz samazināsies. Daži no miffed tīmekļa pārziņiem un emuāru autori ir runājuši par Darodar darbībām, sniedzot informāciju par to, kā to bloķēt. Pat nedaudzi WordPress spraudņi ir ieviesti, lai novērstu Darodar satiksmi, taču šeit ir vienkāršs un izcils veids, kā novērst to, izmantojot nginx.

Izmantojot šo metodi, ko sniedz eksperts Semalt, Džulija Varņeva, jūs varat saņemt nelielu surogātpasta sūtītāju atriebību.

Ko jums vajadzētu bloķēt?

Pirmā lieta ir identificēt to, kuru vēlaties bloķēt. Jūsu Google Analytics kontā varat iestatīt jaunus parametrus un pārbaudīt datplūsmas kvalitāti. Jums ir jāpārliecinās, ka jūs noņemat apmeklējumus ar zemu sesijas ilgumu un 100% atlēcienu līmeni. Diemžēl robottīkliem, piemēram, Darodar.com, ir grūti tikt galā, jo viņu roboti un zirnekļi atrodas visur internetā .

Jums jāiegūst vietņu saraksts, kas, iespējams, saņem viltotu datplūsmu. Tas nav tik vienkārši, jo īpaši, ja jums ir liels skaits vietņu. Sagatavojiet sarakstu ar vietņu nosaukumiem, kuri saņem pārsūtīšanas surogātpastu, un izlemiet, kuri no tiem ir bloķēti. Galvenie vainīgie, kurus esam atklājuši, ka jums vajadzētu iekļaut savā sarakstā, ir buttons-for-website.com, darodar.com, hulfingtonpost.com, priceg.com, ilovevitaly.co, forum20.smailik.org, blackhatworth.com un o-o-6-o-o.com. Jums vajadzētu bloķēt visas šīs vietnes, lai aizsargātu savus Google Analytics pārskatus.

Nosūtiet tos

Jums jāpatur prātā, ka Darodar.com nekad neievēro jūsu Google Analytics kontu un nepakļaujas robots.txt. Tāpēc, ieviešot īpašus kodus, jums vajadzētu novirzīt savus zirnekļus un robotus atpakaļ savā tīmekļa vietnē un sajaukt ar savu Google Analytics kontu. Varat arī izmantot URL saīsināšanas pakalpojumus (shadyurl.com), lai tās novirzītu atpakaļ, izmantojot izlases vietrāžus URL, tādējādi lielā mērā sajaucot Google Analytics .

Godīgi sakot, tie, iespējams, nebija nākuši no Darodar izstrādātājiem un veidotājiem, taču jums vajadzētu novirzīt savu datplūsmu, lai aizsargātu savu vietni internetā. Ņemot vērā neoficiālo attieksmi pret Facebook un Twitter, jums nevajadzētu justies slikti vai vainīgi. Ir iespējams iestatīt atsevišķus pārskatus visiem referentiem, nodrošinot jūsu aizsardzību meklētājprogrammas rezultātos .

Pārbaudīt visu pareizi

Visbeidzot, viss ir jāpārbauda pareizi. Tā kā jūs esat sajaukt ar nginx konfigurācijas failiem, ir pareizi pārbaudīt, vai esat bloķējis to, ko vēlaties bloķēt, vai ne. Ir svarīgi neveidot nepatiesas spēles. Tā vietā jums jākoncentrējas uz Darodar bloķēšanu savā Google Analytics kontā.

Kad esat iestatījis novirzīšanas un kļūdas, jums jāizmanto servera statusa rīks, lai pārbaudītu servera atbildes uz vairākām nodošanas virknēm. Ja jums rodas kāda cita ideja un vēlaties dalīties ar mums, neaizmirstiet mums uzrakstīt e-pastu vai komentāru zemāk redzamajā lodziņā Source .

November 29, 2017