Back to Question Center
0

Semalt Expert apraksta WordPress noklusējuma .htaccess noteikumus

1 answers:

Nesen jūs, iespējams, pamanījāt .htaccess failu, kas atrodas jūsu WordPress tīmekļa vietnes saknes mapē. Šajā rakstā jūs uzzināsiet daudzus iemeslus šai korekcijai, ko noteica augstākais eksperts no Semalt , Artem Abgarian.

Ir daudz gadījumu, kad tiek nosūtīti surogātpasta uzbrukumi, kas kompromitē mūsu tīmekļa vietnes reaģēšanu pakalpojumā Google Analytics. Nevēlamā mēstule rada daudzus viltus tīmekļa apmeklējumus, kas ietekmē analītiskās informācijas kvalitāti. Ir daži WordPress - lampe anti gravity.htaccess noteikumi, kas diktē atļaujas tādiem aspektiem kā tīmekļa rāpuļprogrammas un robotprogrammatūras. Lielākā daļa vietņu uzņēmējas pakalpojumu izmanto Apache serveri. Kad vietne tiek instalēta programmā WordPress, ir daži noteikumi, kurus tā ievada .htaccess failā. Šis vienums ir fails, kas parādās jūsu tīmekļa vietnes saknes direktorijā. Dažādiem serveriem ir vairākas metodes, kā pielāgot pastāvīgo saiti. Dažos gadījumos tīmekļa pārziņi palaiž dažus kodus, kas palīdz novērst dažus novirzīšanas surogātpastu .

WordPress .htaccess noteikumi

Ja WordPress vietnē tiek instalēta vietne, lielākā daļa svarīgāko noklusējuma instalācijas aspektu parādās kā koda rindiņas. Jūsu vietnes darbības kodiem jābūt procesam, kas notiek uzmanīgi. Atsevišķos gadījumos visa vietne var nespēj atbildēt. Ja neesat pārliecināts par to, ko jūs darāt, konsultējoties ar kādu no SEO aģentūrām vai kvalificētiem darbiniekiem, varat novērst nelabvēlīgu ietekmi. Daži no koda līnijām, kas saistītas ar Apache.org, ietver:

# BEGIN WordPress

RewriteEngine On

pārrakstīt bāzi /

RewriteRule ^ index \ .php $ - [L]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -f

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -d

RewriteRule. /index.php [L]

# END WordPress

Pārvietošanas noteikums, kas atrodas saknes mapē, nodrošina papildu funkcionalitāti attiecībā uz šīs vietnes veiktspējas opciju. Šis fails satur ceļu uz mapi, kurā instalējat savu WordPress mapi. Tīmekļa izstrādātāji izmanto šo saiti, lai palīdzētu izstrādāt efektīvus pasākumus, lai kontrolētu atļaujas, vienlaikus izmantojot vietni. Piemēram, mēģinot piekļūt vietnei, var rasties 404 kļūda .

Šī koda pirmajā un pēdējā rindiņā ir "#." Tiem vajadzētu būt par iemeslu komentāriem, lai parādītu, kā piekļūt jūsu .htaccess failam. Daži no WordPress .htaccess noteikumu priekšrocībām ietver Google Analytics novirzīšanas mēstuļu uzbrukumu novēršanu. "Rewriterule" direktīvas var palīdzēt novērst bot piekļuvi index.php. Šis efekts ir izšķirošs, lai bloķētu viltotu datplūsmu, kas varētu būt no adresātu surogātpastu domēniem.

Secinājums

Surogātpasta nosūtīšana kļūst par kopīgu problēmu, kas ietekmē uzņēmumus un viņu tīmekļa vietnes. Dažos gadījumos tīmekļa vietnes ar Apache serveri ir atkarīgas no .htaccess faila, kas atrodas jūsu tīmekļa vietnes saknes direktorijā. Šī funkcija ir arī standarta kopīgām WordPress vietnēm. Šajā failā ir ietverti noteikumi, kas nosaka, kā tīmekļa apmeklējumi vai rāpuļprogrammas mijiedarbojas ar jūsu datu bāzi. Šis tīmekļa izstrādes raksts satur dažus paņēmienus, kurus varat izmantot, lai pielāgotu jūsu vietnes atbildi. Dažos gadījumos jūs varat bloķēt kaitīgas novirzīšanas programmas. Viltota satiksme nedrīkst būt problēma, kas ietekmē jūsu Google Analytics satiksmes informāciju. Daži no

November 29, 2017