Back to Question Center
0

Semalt Expert brīdina par lielākajiem surogātpasta izplatītājiem pasaulē. Esi piesardzīgs!

1 answers:

Ja saņemat lielu skaitu e-pasta ziņojumu ar saitēm uz tiešsaistes veikaliem vai cilvēkiem, kuri lūdz naudu, pastāv iespēja, ka surogātpasta izplatītājs ir uzzinājis savu ID un sācis sūtīt jums viltus ziņojumus. 2011. gada pirmajā pusē lielākā daļa iesūtnes surogātpasta tika izmantoti no Indijas. Līdz 2016. gadam vislabākās surogātpasta sūtīšanas valstis bija Indija (20%), Indonēzija (13%), Krievija (10%) un Dienvidkoreja (12%) - california windows vps.

Nik Chaykovskiy, vecākais klientu panākumu menedžeris Semalt , pievērš uzmanību visnopietnākajiem faktiem par pasaules surogātpastu.

Krievija ir plaši pazīstama ar kiberziedzniekiem un bandām, piemēram, Facebook. Saskaņā ar "Trend Micro", kas ir slavens Kalifornijas uzņēmums ar kiberdrošību, Krievija tagad ir priekšplānā, ja runa ir par tiešsaistes izkrāpšanu un surogātpastu. Trend Micro ziņojums atklāj, ka visredzamākie notikumi, piemēram, Whitney Houston pēkšņa nāve, sociāli politiskie nemieri visā pasaulē, un Linsanity nodrošināja kibernoziedzniekus ar jauniem sociālās tehnikas materiāliem un kampaņas idejām. Tas palīdzēja viņiem inficēt un iekļūt lielā skaitā e-pasta ID un tīklu, lai piekļūtu mūsu privātajiem datiem .

Līdz pat astoņdesmit procentiem no tiešsaistes piesaistītā surogātpasta ir izveidota vairāk nekā 100 personu grupa, un visas tās pieder spamu grupai. Šīs banda ir Spamhaus. Tās reģistrēto zināmo mēstuļu operāciju (ROKSO) datu bāze ir radījusi daudz problēmu interneta lietotājiem..Pirms dažiem gadiem surogātpasta izplatītājs no Ukrainas sūtīja miljoniem ļaundabīgo programmu un vīrusu, izmantojot īpašu robottīklu tehnoloģiju. Surogātpasta izplatītāja vietne bija Ķīnas tīmekļa mitināšanas uzņēmums, ziņo Trend Micro. Michael Boehm un Associates bija amerikāņu organizācija, kas sastāvēja no daudziem surogātpasta izplatītājiem. Tie nosūtīja automātisku surogātpastu un vīrusus internetā, radot problēmas dažādiem lietotājiem. Viņu primārais mērķis bija noķerti saraksti, un viņi darbojās ar vadošajiem uzņēmējdarbības un individuālajiem nosaukumiem .

Yair Shalev bija augsta profila smails spammer no Florida. Viņš sadarbojās ar ROKSO surogātpasta izplatītāju Darrin Wohl, lai izstrādātu tehnoloģijas, lai iznīcinātu lielu skaitu datoru un mobilo ierīču visā pasaulē. Dante Jimenez bija ASV surogātpasta izplatītājs, kurš visā pasaulē strādāja ar sliktākajiem kibernoziegumiem un botnet ekspertiem. Viņš bija iesaistīts dažādos robottīklu surogātpasta projektos un bija priekšplānā serveru un ievērojamu ziņu tīmekļa vietņu uzlaušanā. Peter Severa bija profesionāls krievu surogātpasta izplatītājs, kurš rakstīja un pārdevis dažādas vīrusu surogātpasta programmas, surogātpasts un botnetus miljoniem miljardu dolāru apmērā. Viņš bija iesaistīts arī rakstveidā un atbrīvojot pasaules sliktākos trojanus un vīrusus. Viņš ir strādājis ar dažādiem Eiropas un Amerikas botnet surogātpasta izplatītājiem un sadarbojās ar ASV surogātpasta izplatītāju Alanu Ralski .

Dažus mēnešus FBI arestēja Michael Persaud. Viņš bija iesaistīts plašās krāpšanās un tika iekasēta par dažādām surogātpasta operācijām. Yambo Financials ir vēl viens Ukrainas surogātpasta izplatītājs, kurš bija iesaistīts dažādos kibernoziegumos. Viņš izstrādāja daudz pirātisku programmu un pārdeva tos miljoniem dolāru. Viņš arī izveidoja viltus banku kontu internetā un nozadzēja daudz naudas no likumīgajiem bankas kontiem. Līdz šim šis surogātpasta izplatītājs ir apsūdzēts par dažādiem kibernoziegumiem, un FBI ir pēc viņa. Viņš tiks arestēts agrāk vai vēlāk, ziņo Trend Micro .

November 29, 2017