Back to Question Center
0

Semalt Expert definē, kā bloķēt nevēlamās reklāmas visās lietojumprogrammās

1 answers:

Reklāmu bloķēšanas paplašinājumi, piemēram, Adblock Plus, ir plaši pazīstami tīmekļa pārziņu un emuāru autoru vidū, neatkarīgi no tā, vai tie tiek izmantoti, lai nogalinātu kaitinošas un satraucošas reklāmas vai samazinātu datora ierīces ātrumu. Viens no būtiskajiem trūkumiem ir tas, ka paplašinājumi darbojas ar pārlūkprogrammām tikai tad, ja tos mēnešus neatjaunina vai tos nav instalējis no likumīgajiem avotiem. Ja vēlaties bloķēt reklamēšanu no dažiem domēniem visā pasaulē, varat viegli rediģēt datora saimniekdatora failus un apturēt pārlūku, savu iPhone vai citu lietojumprogrammu, lai atvērtu šīs konkrētās sabiedrības reklāmas.

Igors Gamanenko, vadošais profesionālis no Semalt , paskaidro, kā darbojas visa procedūra .

DNS tiek uzskatīts par tālruņu grāmatu internetā. Jūsu datorā vai klēpjdatorā tiks izmantotas divas dažādas metodes, lai serveris atrastos tīklā. Sākumā tika izmantoti resursdatora faili, taču tagad universitāšu un DARPA saimnieku dēļ šie faili kļuvuši sarežģītāki. Vēlāk tika ieviesta DNS, kuras mērķis bija pārvērst meklēšanas pakalpojumus visiem lietotājiem. Šajās dienās gandrīz visas operētājsistēmas veic meklēšanu no nosaukuma līdz IP, pārbaudot saimniekdatora failus. Ja fails netiek atrasts, tie nosūta DNS vaicājumus.

Ar laiku DNS ir kļuvusi par nopietnu drošības jautājumu internetā. Jebkura veida mašīna, kas spēj mainīt nosaukuma uz IP meklēšanu, ļaus jūsu DNS sistēmai ticēt attālajiem serveriem un SSL, neļaujot jums kaut ko zināt. SSL sertifikāta drošība nodrošina, ka jūsu tiešsaistes iepirkšanās pieredze saistībā ar DNS ir droša un droša. Ja jūs maināt savu ad serveri uz vietējo mašīnu, bez problēmām varat ērti veikt dažādus uzdevumus savā ierīcē. Vai tas, ko jūs patiešām vēlaties darīt? Tālāk ir apspriesti daži citi šīs sistēmas priekšrocības .

1. Tas var paātrināt internetu, jo noklusējuma vietnes resursdatora fails tiek pārbaudīts pirms DNS lietošanas..

2. Tas ir noderīgs visu veidu pārlūkiem un var strādāt ar dažādām pielāgotajām lietotnēm, piemēram, RealPlayer, iTunes, Twitter un citiem.

3. Tas var strādāt ar OS nosaukuma izšķirtspējas līmeņiem, un tam nav nekāda sakara ar TCP un UDP datplūsmu .

4. Tas ir atkarīgs no platformas, MS Windows, OSX un Linux. Ja sistēma izmanto IP (interneta protokolu), tā noteikti turēs uzņēmēja failu .

5. Tas var apturēt reklāmu izsekošanu, un uzņēmēja fails ir lielisks avots. Ja nevēlaties izsekot, iespējams, jums vajadzēs izmantot atteikšanās sīkfailus.

6. Tas var viegli bloķēt ļaunprogrammatūru un spiegprogrammatūru. Ja servera atrašanās vieta tiek pievienota failam, tas palielinās datora drošību un nodrošinās lielisku tīkla pieredzi .

Bloķēt uzņēmēja failu ar Kopienas izveidotajiem failiem:

Pirmkārt, jums ir jāatrod saimniekdokuments, kas atrodas kaut kur datorā. Nākamais uzdevums ir bloķēt šo failu ar kopienas izveidotiem failiem. Ja jums nav saimniekdatora faila, tad jūs varat turpināt to, nemainot to. Bet, ja jums ir saimniekdokumenti, jums vajadzētu izveidot dažas rezerves kopijas, lai pārliecinātos, ka jūsu dati nav zaudēti. Nav nepieciešams izveidot resursdatora failus, pievienojot vairākus reklāmu serverus, jo jūsu dators joprojām efektīvi darbosies.

Nobeiguma piezīme:

Kad esat bloķējis jebkuru vietni ar ierakstu jūsu uzņēmējas failā, tā ir tāpat kā kodolbumba. Bet nekas nav jāuztraucas par to, kā jūs varat bloķēt to savā datorā un apturēt to no iekraušanas Source .

November 29, 2017