Back to Question Center
0

Semalt Expert sniedz vērtīgus SEO padomus par to, kā uzlabot jūsu vietnes veiktspēju

1 answers:

Patiesībā ir daudz nozīmīgu aspektu, kas jāņem vērā, kad jūsizveido vietni. No strukturēšanas lapām līdz konkrētu spraudņu izmantošanai viss ir svarīgs, kad runa ir par jūsu vietnes atpazīšanuinternets. Turklāt tas ir ļoti svarīgi, lai jūsu klienti / lasītāju apmierinātība. Visu to var izdarīt pareizā veidā armeklētājprogrammu optimizācijas (SEO) palīdzība vietņu konfigurēšanai. Sasniedzot meklēšanas prasības, jūsu vietne iegūst augstāku rangumeklēšanas rezultātos.

Grūtības, ar ko sastopas lielākā daļa uzņēmumu, ir meklētājprogrammaspastāvīgi uzlabot un mainīt to algoritmus, tāpēc ir nepieciešams speciālista darbs, kurš ir atjaunināts ar jaunākajām ziņāmSEO jomā. Artem Abgarian, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi paskaidro, ko jūs varat darīt, lai uzlabotu savas vietnes veiktspēju .

Mājas lapas attēlu optimizācija

Vai jūs zinājāt, ka katru jūsu tīmekļa vietnes attēlu var optimizēt? Jā,virsraksts, kuram piešķirat attēlu un attēla lielumu, var visu atspoguļot labu SEO praksi. Jūs varat pielāgot savus attēlus un veikt meklēšanumotora draudzīgs ar alt-tagging katru attēlu. Kad meklētājprogrammās izskalo tīklu, jūsu vietnes attēli tiks iekļauti kā daļa norezultātus. Attēlu lieluma samazināšana palīdz paātrināt interneta ielādes ātrumu, kas var uzlabot jūsu vietnes rangu. Dodiet attēlu aatslēgvārdiem orientēts nosaukums, kas palīdzēs klientiem atrast tieši to, ko viņi meklē.

likvidēt satura blokus

Vai esat kādreiz noklikšķinājis uz vietnes, tikai lai uzzinātu, kas jums ir nepieciešamsmaksāt, lai piekļūtu vietnei? Nu, lielākā daļa cilvēku atstāj šādas vietas un nekad neatgriežas. Jūs nevēlaties, lai jūsu vietne tiktu atstāta tā, kā cilvēki atstājpat pirms viņi redz, ko jūs piedāvājat! Ja jūs plānojat, ka jūsu vietnes daļa ir bloķēta, iespējams, jūsu abonētajiem dalībniekiem,bloķēt tikai šo daļu. Atstājiet galveno lapu bez maksas. Novērst visas nevajadzīgās veidlapas un reklāmu detektorus, kā arī logus..

Atjauniniet savu saturu

Meklētājprogrammām ir nepieciešamas tīmekļa vietnes, lai regulāri atjauninātu to saturuviņi var piedāvāt lietotājiem ticamu un savlaicīgu informāciju. Tādējādi tīmekļa vietnes, kas cenšas regulāri atjaunināt savu saturu,algoritmi ir prioritāri. Ņemot emuāru ir drošs veids, kā pārliecināties, ka jūsu vietne nav izslēgta no atlīdzībasaugstāku klasifikāciju.

Izvēlieties labus URL nosaukumus

Padariet savu URL meklētājprogrammu draudzīgi, iekļaujot arī jūsu piedāvātos pakalpojumusURL vai izvēloties labu URL adresi. Vietnes vai ģeogrāfiskā apgabala iekļaušana URL var palīdzēt arī meklētājprogrammāslai saistītu savus klientus ar jūsu vietni.

Process Mobile Optimization

Pasaulē, kurā arvien vairāk mobilizējas, tagad Google ir īpašaalgoritms mobilajām ierīcēm draudzīgām vietnēm. Šī iemesla dēļ jūsu vietnei jābūt optimizētai mobilajiem tālruņiem vai arī tā var tikt sodīta. Tavaweb dizainerim vajadzētu būt iespējai izvēlēties atsaucīgu tīmekļa dizainu, kas piemērots mobilajiem telefoniem. Neaizmirstiet arī iekļaut FAQ sadaļutiem, kas izvēlas balss meklēšanu .

Nostipriniet iekraušanas ātrumu

Kad viss ir teicis un darīts, neaizmirstiet strādāt pie jūsu vietnes ielādesātrums Cilvēku uzmanības loki nav tik ilgi, un tāpēc, ja jūsu vietne ielādējas uz visiem laikiem, iespējams, jūs zaudēsiet daudz vairākklientiem, nekā jūs domājat. Tas var būt iemesls, kāpēc jūsu vietne nav konvertējama, kā arī vajadzētu. Apsveriet visukas potenciāli varētu palēnināt jūsu vietni, no spraudņiem uz sociālo mediju koplietošanas pogām un pat attēlu lielumuJūsu lapa.

Lai gan lapas izkārtojums un dizains ir svarīgi, neaizmirstiet, ka SEO irvissvarīgākais faktors, kas ietekmē jūsu vietnes veiktspēju. Pielāgojot pieredzē Semalt klienti, nolaidot SEO jūsudarba prakse var padarīt jūsu uzņēmuma mārketinga pasākumus neefektīvus Source .

November 27, 2017