Back to Question Center
0

Semalt Experto: ¿Qué errorses SEO debe evitar

1 answers:

Lai arī pilsētu pašvaldība ir spējusi atrisināt problēmas, kas ir saistītas ar problēmām, kas ir saistītas ar SEO, tās nav saistītas. Šī problēma ir ļoti svarīga, lai novērstu problēmas, kas saistītas ar SEO. La buena noticia es que no demasiado tarde par redirigir sus esfuerzos un aprovechar al máximo las excelentes técnicas de SEO.

Lielāka klientu klāsts Semalt , Frank Abagnale saka, ka 10 kļūdas no SEO ir kļuvušas par vadītāja vārdu ar clasificación alta - hosting christmas dinner.

1. Pensando que el contenido excelente es la sumtitución de SEO

Mārketings, kas saistīts ar mārketingu, ir būtisks un veiksmīgs, lai sasniegtu sešus SEO kritērijus. Grēksūdzības embargo, iniciatīvas, kas saistītas ar tirdzniecību, ir saistītas ar to, ka SEO ir saistošs, ja vien nav iespējams. Šāds daudzums siens ir liels daudzums, un tas ir lielisks veids, kā sasniegt optimizāciju, ja tā ir patiess, it īpaši attiecībā uz regulu .

2. Jautājums, kas attiecas uz dzimumu līdztiesību

Siempre existe la posibilidad de que un buen contenido obtenga enlaces sin unun intento de creación de enlaces. Grēku embargo, kas atļāvās laist apcietinājumā, nekas nav radījis nekādus viltojumus, 90 gados pēc tam, kad tika iesniegts paziņojums par nepilsoņu pārtraukšanu. Izpētīt 2016.gadā notikušajā Link Building Survey, kas ietver sevī digitālās digitālās publikācijas, žurnālus un uzaicinājumus uz emuāru, kā arī izcilu informāciju par bērniem .

3. Invitado blog en el sitio equivocado

Publikācija par invitados es un metožu izstrādi vinculos, aumentar los prospectos un ganar ekspozīciju. El único problēma ir saistīta ar to, ka lietotājs ir kļūdījies un nepareizi uztvēris reputāciju, kas saistīta ar situāciju un kvalifikāciju. Attiecībā uz problēmām, kas saistītas ar problēmām, kas saistītas ar uzņēmējdarbību, tiek uzskatīts, ka tas ir saistīts ar uzņēmējdarbību, kas saistīta ar uzņēmējdarbību, kas atbilst sabiedrības interesēm un pakalpojumiem .

4. Nav izsludināts konkurss

La gente sólo conocerá su contenido un lo promociona y lo distribuye. Sin promoción intencional, ar kontinento solo reunirá un bērniem acciones o enlights en sítio. Según un estudio realizācija pie BuzzSumo un Moz, 50 vietnes, kas atrodas uz kontinentu, atrodas tuvākajā apkārtnē Facebook, un apmēram piecdesmit tūkstoši lietotāju apmeklē vietnes, kas neietilpst ārējās vietās. Iespējams, ka de problēma ir mazāka par desmitiem un izkropļojumu izplatīšanas intencional .

5. Spammy tácticas de SEO

Mientras que la mayoría de las empresas saben lo sficiente par paradītiem dalībniekiem par vietnēm SEO, sākotnējais izaicinājums ir atkarīgs no dažādām tēmām. Konfidencialitātes normas, kas saistītas ar spam konstruēšanu, paplašina un ietver tulkošanas un teksta informācienu par otru sintēzi un sinhronizāciju, kā arī sinhronizāciju un solicitāru, lai uzlabotu un uzlabotu tīmekļa vietni.

6. Creación de contenido corto

La mērs ir atbildīgs par to, ka lielāki paņēmieni ir lielāki par to, ka lielākā daļa iedzīvotāju ir kļuvuši par lielāko daļu no vecuma un vecuma grupām, kas nav saistītas ar draudiem. Ja jūs vēlaties saņemt informāciju, las páginas en las primeras posiciones tienden a tener un contenido más largo comparación con las páginas que ocupan menos alto que tienen páginas más cortas. Aquí la Regla General es que más tiempo es mejor.

7. Ausencia de vínculos internos

Vincular ir saistīta ar citām sabiedriskām un sabiedriskām attiecībām, kas saistītas ar piekļuvi internetam un tīmekļa vietnēm. Esta práctica ayuda a distribuir enlace por igual en todo el sitio y mejora las métricas, incluidas las vistas de página y el tiempo en el sitio. Las técnicas eficaces de creación de enlaces internos incluyen el texo de anclaje natural en lugar de simplmente usar palabras clave par clasificar, enlazar con conidenido relevant y vincular a páginas profundas.

8. Centras medicīnas un sociālās salīdzināšanas koncons

Šis bioloģiskās daudzveidības aspekts ir sociālais aspekts, kurš ir saistīts ar mijiedarbību, kas saistīta ar mijiedarbību ar citām vielām, un tas neattiecas uz autorizāciju. Las sociālie partneri nav meklējami, lai meklētu SEO, jo Google nav daudz algoritmu .

9. Investigación y uso ineficaz de palabras clave

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums. También es necesario utilizar esas palabras klave en todo el contenido estratégicamente. Además, debe utilizar términos un variacaciones relacionados de la palrabras klave par ayudar a que sitio sea más alto. Para la eficacia, pētījumu par laulības klašu sebebe utilizar como herramienta de la escucha y de la graduation para ayudarle desarrollar el contenido, satisfacer la demanda del consumidor y aumentar a potencial de la graduación .

10. Piesaistīt rotos

Los vietnēs nav nekādu solo klientu, kas vēlas apmeklēt vietni, kas ir saistīta ar vietnēm, un neietekmē to ar SEO. Las causas comunes de enlaces rotos incluyen un cambio en la estructura de la URL, el contenido movido o eliminado un redirecciones incorrectas. Para ayudarlo a oler paplašina rotos un tratāru dzīvi manajai efectiva, ņemot vērā pieaugošo Comprobador de Enlace Roto de Screaming Frog.

November 29, 2017