Back to Question Center
0

Semalt: galvenie hakeru uzbrukumu veidi un kā labot vietni

1 answers:

Jūsu SEO mērķa sasniegšanu var apdraudēt vairāki faktori, jūsu vietnedrošība ir viena no tām. Jaunas tendences un problēmas tehnoloģiskajā nozarē prasa augsta līmeņa drošības kontroles pasākumus.Statistika liecina, ka vairāk nekā 10% tīmekļa vietņu samazinās hakeru un uzbrukumu dēļ.

Esot satura tirgotājam, jūsu tiešsaistes drošība ir ļoti svarīga. Nodarbināt profesionāliun visaptverošs SEO uzņēmums, kas nodarbojas ar jūsu vietnes drošību, galvenokārt darbojas daudziem uzņēmumiem, kas darbojas tiešsaistē. Darbs ar SEOuzņēmums nodrošina vislabākās drošības tirgotājiem, top konkurentu izsekošanu un atpakaļsaišu izveidi reālajā laikā. Ilgtermiņā - saturstirgotāji ir ieinteresēti, lai sasniegtu savus mērķus un saskaras ar lielu peļņu.

Nik Chaykovskiy, vecākais klientu panākumu menedžeris Semalt Digitālie pakalpojumi, detalizēti apraksta kiberuzbrukumus, kas jums ir jāstrādā.

brutālu spēku uzbrukums

Parasti tiek saukts par aklu pusi, uzbrukums brutālam spēkam izmanto mūsdienu uzbrukuma pārdevējuslai pārvarētu datora sistēmu. Šāds uzbrukums tiek izmantots retos gadījumos. Hackers izmanto aklu pusi uzbrukumu, lai piekļūtu jūsu vietneiinformācija izmanto visas pieejamās tehnoloģijas pasaulē. Pēc piekļuves datoram, hackers var piekļūt visiem jūsu kontiem un parolēmceļot un pārbaudīt uzticamību. Tomēr ir viegli atklāt brutālu spēku uzbrukumu, jo datorsistēma daudz veicvienlaikus veicot datu sniegšanu.

profilakses pasākumi

Brutāla spēka uzbrukums ir tik viegli atpazīstams. Būt par vienu soli priekšā hackers maksā daudz.Lai novērstu uzlauzšanu, izmantojot aklu pusi, varat ierobežot pieteikšanās mēģinājumus un bloķēt kontus neveiksmīgu mēģinājumu gadījumā.

"Man-in-the-vidējā uzbrukums"

Komunikācijas starp vietnes galalietotāju un plaukstošu partijas rezultātiem MITM uzbrukumā..Hackers pārzina jūsu vietnes drošību, pārtverot saziņas forumus. Šajā uzbrukuma metodē hakeri uzņemas kontroliviss bez galalietotāja zināšanām.

MITM uzbrukumu novēršanas pasākumi

Lai neļautu uzbrucējiem pārņemt kontroli pār jūsu vietnes drošību, apsveriet iespēju to izmantotugunsmūri, vietņu vārtejas, pretvīrusu programmas un VPN. Izmantojot drošu šifrēšanu starp serveri un klientu, tas palīdz bloķēt hakerus.

Sociālās platformas uzbrukums

Visbiežāk pazīstama kā sociālā inženierija, sociālais uzbrukums tiek uzskatīts par vieglākoveids, kā kapāt labi izveidotu uzņēmumu. Hackers, kas izmanto šo tehniku, manipulē lietotājus, lai parādītu viņu paroles un kredītkartes datus.

Pretpasākumi

Hackers ir veids, kā manipulēt savus top mērķus, veidojot siltas attiecībasar viņiem. Sociālās inženierijas uzbrukumu var novērst, sensibilizējot cilvēkus par nepieciešamību saglabāt savu slepeno informāciju atsevišķi.

Klientu uzbrukums

Šāda veida uzbrukumā hakeri, manipulējot, apdraud jūsu vietnes drošībujūs noklikšķiniet uz atvērto dokumentu un klikšķu. Tādā veidā hakeru rezultātā jūs nonākat ļaunprātīgā tīmekļa vietnē, kas padara jūs neaizsargātu, ka to var uzlauzties.

profilakses pasākumi

Izpratnes veidošana saviem darbiniekiem par vajadzību būt uzmanīgiem, izmantojotpubliskais internets ir svarīgs. Hackers joprojām ir modri, gaidot darbinieks, lai lejupielādētu bezmaksas programmatūru no ļaunprātīgas vietnes, tad hackvisa organizācija. Esiet modri un piesardzīgi, izmantojot publisko WIFI, lai izvairītos no uzlaušanas.

ekspluatācijas uzbrukums

Tālvadības uzbrukumu galvenokārt izmanto ļaunprātīgu vīrusu izplatīšanai, piekļuvei jutīgai lietošanaiinformāciju un radīt vēršanos pret mērķa datoriem.

Esiet modrs

Būdams modrs, bloķējot visas vietnes ievainojamības, jūs saglabāsiet drošībāhakeriem. Apsveriet gan iekšējās, gan ārējās IT drošības konsultāciju ieviešanu, lai tā būtu droša.

Secinājums

Jūsu vietnes drošība ir svarīga jautājumā par digitālo un satura mārketingu.Daudzi uzņēmējdarbības portāli katru mēnesi samazinās ļaunprātīgu hakeru uzbrukumu dēļ. Nomājiet IT speciālistus, lai jūs atjauninātu un atjauninātunovērstu vietnes pazemināšanos datorspēlē Source .

November 28, 2017