Back to Question Center
0

Semalt: izslēdziet Darodar no Google Analytics

1 answers:

Surogātpasta izplatīšanas problēma pēdējo mēnešu laikā ir bijusi bīstama, taču mūsu uzmanība tiek pievērsta tam, kā izslēgt Darodar no Google Analytics. Šajā sakarā ir sniegti daudzi ieteikumi, taču neviens no tiem nav ticams, un mums nav nekādu noteikumu, lai pilnībā atbrīvotos no spoku spammeriem. Max Bell Semalt Klientu sekmju pārvaldnieks atgādina, ka ir svarīgi atcerēties, ka nekad nevajadzētu apmeklēt vietnes, kurās ir aizdomās par surogātpasta izplatītājiem, kas parādās Google Analytics datos.

Ja jūs koncentrēsieties uz vietnes datplūsmu un pārbaudiet iegūšanas datus, lai uzzinātu vairāk par domēniem, kas saņem novirziena datplūsmu, jūs, iespējams, redzēsiet, ka konkrētais domēns izskata Google Analytics referrētāju sarakstā regulāri. Šis domēns bieži parādās visu interneta vietņu referrētāju sarakstos. Darodars 2014. gadā izvirzīja savu nostāju, un dažādas tīmekļa vietnes līdz 2015. gada februārim ieraudzīja Darodara satiksmes lēcienus. Vēlāk tīmekļa pārziņi atklāja, ka viņu tīmekļa vietnēs ir liels atlēcienu līmenis un liels atlēcienu līmenis, tādējādi kaitējot daudziem datiem internetā .

Jums vajadzētu paturēt prātā, ka Darodar pēc iespējas drīzāk jāatbrīvojas, jo tas var kropļot jūsu vietnes analītikas datus. Tomēr jūs vienmēr varat labot kropļojumus savā Google Analytics kontā. Var droši teikt, ka nosūtīšanas surogātpasts ar laiku ir pieaudzis, un šeit mēs iemācīsim jums uzlabot analītiskos datus, izmantojot segmentus un filtrus .

Vai Darodars ir slikts?

Darodar izliekas par tīmekļa pārziņu analītikas programmu, taču daudzi klienti ir konstatējuši, ka šis pakalpojums ir neko labs. Jebkurā gadījumā Darodar ir slikts jūsu vietnēm, jo ​​tā trafika ir nevēlamā mēstule, jo tā izšķērdīs laiku un naudu .

Dažādi tīmekļa pārziņi un emuāru autori ir atklājuši, ka Darodar nav faktiskais novirzītājs, bet nosūtīšanas surogātpasts, kas varētu iznīcināt jūsu vietni internetā. Novirzīšanas datplūsma ir tad, kad tīmekļa lietotājs noklikšķina uz jūsu vietnes saiti un neapmeklē lapu. Atsauces vietnes serveri HTTP pieprasījumā izmanto laukus Referrer, lai informētu jūs par serveri un pēdējā apmeklētāja darbībām.

Darodars kā katastrofa

Ja jūs neko nezināt par Darodar, ļaujiet mums pateikt, ka jūsu Google Analytics rādīs viltus apmeklējumus un lielāku atlēcienu līmeni nekā parasti. Turklāt sesijas ilgums un lapu skaits, kas tiek skatīts sesijas laikā, nepārsniedz atzīmi .

Darodara satiksmei ir trīs galvenās iezīmes:

  • Atlēcienu līmenis ir 100%, kas var palielināt jūsu vietnes faktisko atlēcienu līmeni
  • .
  • Sesijas ilgums ir 0, kas var samazināt vidējo sesijas ilgumu
  • .
  • Viena lapas skats, kas var samazināt vidējo apmeklēto lapu skaitu sesijai
  • .

Izslēgt Darodar un citus surogātpasta izplatītājus no jūsu Google Analytics

Jānosaka, cik drīz vien iespējams, Darodar un citi surogātpasta izplatītāji no Google Analytics pārskatiem. Pirmais un vienkāršākais veids ir izveidot jaunu skatu pirms filtru lietojuma. Tā kā skatījuma filtrs maina datus, kas ir apkopoti Google Analytics, jums vajadzētu saglabāt vienu trafika skatu un radīt jaunus skatus ar visiem izmantotajiem filtriem. Varat arī izslēgt nākotnes Darodar satiksmi, izmantojot skata filtrus. Google Analytics View Filter ir efektīvs datu filtrēšanas rīks. Ir svarīgi atpazīt domēnus, kas ir inficēti ar Darodar satiksmi. Jums jāturpina uzraudzīt vietnes datplūsmas kvalitāti un attiecīgi veikt korekcijas Source .

November 29, 2017