Back to Question Center
0

Semalt: Jaunākās tehnoloģijas ietaupa miljonus dzīvību

1 answers:

Ross Barber Semalt Klientu veiksmes menedžeris Ross Barberis gatavojas dalīties ar lielisku stāstu par to, kā UNICEF palīdzēja jauniešiem izmantot jaunāko SMS platformu ar nosaukumu U-Report .

Cilvēki bieži uzskata, ka UNICEF ir atbildīgs par bērnu vajadzībām, jo ​​šī organizācija ir glābusi neskaitāmos jauniešus. Konkrēti, tā turpina sevi pierādīt, reaģējot uz Hurricane Irma. Papildus U-Report, SMS platformai ar attēlu optimizāciju, tās efektīvi piegādāja informāciju un drošības norādījumus iespējamajiem upuriem - facebook logo design on homepage. Lai gan tas ir tikai vienkāršs stāsts, un tas ir diezgan brīnišķīgi.

Pieprasījums par tūlītēju rīcību

2000. gada septembrī UNICEF Latīņamerikas un Karību jūras reģiona biroji uzturēja sakarus ar UNICEF Global Innovation Centre ekspertiem. Iemesls tam bija U-atskaite Karību jūras reģionā un tā popularizēšana, izmantojot Facebook, kā reakcija uz viesuļvētras Irma trajektorijas atjaunināšanu.

Ērts komunikācijas veids

Jaunajā saziņas platformā, kuras nosaukums ir U-Report, tiek izmantota teksta īsziņu vai īsziņu sūtīšanas tehnoloģija, kas tiek piedāvāta ar attēlu optimizāciju, lai jauniešiem ērti apkopotu un izplatītu izšķirošu, dzīvību glābošu informāciju. Turklāt pieteikums darbojas kā līdzeklis, lai viņi varētu izteikt savas nepatikšanas un lūgt palīdzību. Tādējādi U-Report patiešām tiek uzskatīts par revolucionāru inovāciju cilvēku labklājībai..

Agrāk U-Ziņojums tika izmantots, lai novērstu letālas Ebola vīrusa izplatību Libērijā 2014. gadā. Ar pieteikumu UNICEF un tās apvienības var nosūtīt aptaujas, lai identificētu problēmas, ar kurām cilvēki saskaras un ar viņiem dalītos pieejama informācija par dzīvības glābšanu un instrukcijas.

Vienīgais informācijas avots

No 10,5 miljoniem bērnu, kas dzīvo valstīs, kuras saskaras ar Hurricane Irma, apmēram puse no viņiem paziņoja, ka U ziņojums ir vienīgais informācijas un drošības ieteikumu avots. Kamēr notiek vētra, UNICEF turpina izmantot platformu, lai apkopotu informāciju par to jauniešu atrašanās vietām, kurām vajadzīga palīdzība. Pēc tam UNICEF var sākt izmantot atbildes, kas atbilst iesaistīto personu vajadzībām .

Ienākošie piegādes no Kopenhāgenas

Atbildot uz trūcīgajiem, UNICEF piegādes nodaļa, kas atrodas Kopenhāgenā, sāk darboties. Ar pasaules lielāko noliktavu viņi spēj nodrošināt humāno palīdzību upuriem. Tagad viņi ir sākuši piegādāt iepakošanu un iekraušanu lidmašīnās .

Hope Never Die Out

Ar savu SMS platformu, U-ziņojumu, UNICEF spēja ātri reaģēt uz gaidāmo katastrofu, vienlaikus piešķirot jauniešiem saziņu un informācijas avotu. Pateicoties U-Report, ar tā īsziņu sūtīšanas tehnoloģiju un attēlu optimizāciju, drošības instrukcijas ātri izplatījās starp desmit pusotriem miljoniem jauniešu, kuri gribēja saskarties ar viesuļvētru, ietaupot neskaitāmas dzīvības. Tagad UNICEF nogādā cietušajiem pārtikas krājumus un citas palīdzības preces. Kopumā cerība nenomirst, kamēr cilvēki paliek aktīvi, palīdzot citiem .

November 29, 2017