Back to Question Center
0

Semalt: Kā bloķēt novirzīšanas mēstules un - Iespaidīgi padomi, kas jāpatur prātā

1 answers:

Emuāra vai e-komercijas tīmekļa vietnes darbināšana ir bagātinoša un atalgojoša pieredze, kas piedāvā daudz iespēju, lai attīstītu uzņēmumus un radītu iespējas. Tomēr vairāki idiīti cenšas iznīcināt tiešsaistes uzņēmumus un radīt šķēršļus visiem bez īpaša iemesla. Viņi vēlas darīt neko vairāk kā radīt sajukumu, un viens no tiem ir novirzītāju surogātpasta izplatītāji. Var droši teikt, ka referentu surogātpasta izplatītāji un hakeri ir grafiti mākslinieki internetā, kuri vienmēr cenšas atstāt nelikumīgu marķējumu tiešsaistē.

Ja pārbaudīsiet Google Analytics kontu un redzēsiet, ka referenti ir palielinājušies no nezināmām vietnēm, pastāv izredzes, ka jūsu vietne ir atlasīta, un jums ir jāveic pasākumi, cik drīz vien iespējams. Tīmekļa vietnes, kas nosūta nosūtīšanas surogātpastu, ir hulfingtonpost - company network support.com, priceg.com cenoval.ru un bestwebsitesawards.com. Tas var izklausīties dīvaini, taču lielākajai daļai tīmekļa pārziņu un emuāru autoru nav priekšstatu, ka viņu vietnēs tiek saņemti viltus viedokļi, lielākā daļa no tiem nāk no vietnēm, kuras mēs tikko minējām iepriekš.

Par laimi, Max Bell Semalt Klientu sekmju menedžeris šeit piedāvā dažus veidus, kā bloķēt šīs vietnes un pārtraukt savu datplūsmu, lai traucētu jūsu biznesu internetā .

Izmantojiet .htaccess failu, lai apkarotu novirzīšanas spamu

Ja jūsu vietne tiek mitināta caur Apache tīmekļa serveri, jums būs jāatjaunina..htaccess fails. Labākais veids ir bloķēt .htaccess failu, lai izslēgtu surogātpasta izplatītājus un sliktos robotus. Jūs varat novirzīt tos uz Apache, kas viņiem var nebūt viegli uzminēt.

Google Analytics filtri

Vairumā gadījumu surogātpasta izplatītāji un viņu robotprogrammatūras neapmeklē jūsu vietni. Šādos apstākļos jums vajadzētu bloķēt šos robotprogrammatūras un izgūt tos savām vietnēm, ievietojot īpašos kodus Google Analytics kontā. Varat arī izveidot filtrus savā Google Analytics profilā, un tas palīdzēs uzlabot jūsu datplūsmas kvalitāti. Par laimi, Google Analytics piedāvā daudzas utilītas, lai novērstu surogātpasta izplatītājus no analīžu datiem un pārskatiem. Vienīgais šīs procedūras trūkums ir tas, ka to vienlaikus nepiemēros visām vietnēm .

Manuālā Bot filtra konfigurēšana

Jūs varat manuāli konfigurēt bot filtru. Lai to izdarītu, jums vajadzētu doties uz savu Google Analytics kontu un izveidot jaunu filtru. Atlasiet pielāgoto opciju un ievietojiet tajā konkrēto kodu .

Bloķēšana novirzīšanas spam IP adrese

Jūs varat viegli bloķēt novirzīšanas surogātpasta IP adreses. Man patīk bloķēt no anonīmo IP saņemto datplūsmu. Izmantojot šo praksi, jums ir jāpārliecinās, ka surogātpasta izplatītāji tiek liegti jūsu vietnei.

Google Analytics IP izslēgšanas saraksts

Nākamais solis ir nodrošināt, ka esat saglabājis Google Analytics IP izslēgšanas sarakstu. Ir svarīgi atcerēties, ka jūs nevarat izbaudīt labākos rezultātus, kamēr neesat izslēdzis šo sarakstu. Google Analytics piedāvā lielu skaitu iespēju izslēgt sarakstu un bloķēt IP adreses. Jūs varat viegli izvēlēties un instalēt spraudni savā vietnē, nodrošinot tā pilnīgu drošību un aizsardzību .

November 29, 2017