Back to Question Center
0

Semalt: Kā noņemt novirzīšanas mēstuli? Vienkārši padomi

1 answers:

Lielākā daļa interneta lietotāju ir kļuvuši par ikdienas saskarsmi ar mēstuļu novirzīšanas datplūsmu. Lai atbrīvotos no šāda veida datplūsmas, ir svarīgi, lai katrs vietnes īpašnieks vai SEO aģentūras operators. Google Analytics rīks piedāvā vairākus veidus, kā izraidīt novirzītāja surogātpastu no jūsu GA novirzīšanas atskaites. Surogātpasta satiksme bija veca melnā cepure meklētājprogrammas metode. Personas šo metodi izmantotu, lai saviem klientiem gūtu panākumus, lai padarītu viņu mājas lapas ātru - tank with coil. Turklāt tas varētu izraisīt nepareizus reklāmas seansus, izraisot lielus zaudējumus viņu nenojaušiem klientiem. Izpratne par pārsūtīšanas surogātpastu ir būtiska ikvienam, kas veic e-komerciju .

Nik Chaykovskiy, Semalt vecākais klientu sekmju menedžeris, šajā sakarā detalizē dažus praktiskus jautājumus šajā jautājumā .

Izpratne par novirzīšanās datplūsmu

Referrera datplūsma ir apmeklētāji, kas noklikšķina uz jūsu vietnes saitēm no citām vietnēm. Kad vietnes ir saistītas ar jūsu vietni, pastāv tieša domēna saikne, kas var novest pie vienmērīgas apmeklētāju plūsmas. Piemēram, varat noklikšķināt uz jūsu vietnes saiti no domēna, piemēram, National Geographic tīmekļa vietnes. Jūsu domēna informācija būtu Nat Geo vietnē, jo jūs esat kļuvis par Nat Geo tiesnesi .

Kas ir nosūtīšanas surogātpasts

Nevēlamā mēstule ir datplūsma, kas nāk no domēna, kas var būt vai nav saistīta ar jūsu vietni. Daži no taktikām var būt saistītas ar reālu likumīgu vizīti no faktiskajiem cilvēkiem. Citos gadījumos novirzīšanas surogātpasts mēģina padarīt jūsu GA izsekošanas kodu viltotu lapas apmeklējumu reģistrēšanai..Abos gadījumos jūsu GA vērtē lapu apmeklējumus, kas var vai ne vienmēr atspoguļot kā daļu no jūsu apmeklētājiem. Daudzos gadījumos novirzīšanas surogātpasts var rasties kā spoku novirzīšana vai pat rāpuļprogrammas novirzīšana:

  • Kāpurķēžu nodošana: tie galvenokārt ir robotprogrammatūras. Satiksme, kuras izcelsme ir robotos, ja arī nav legit. Viņi nonāk jūsu vietnē likumīgu satiksmes sesiju laikā
  • .
  • Ghost novirzes: tie nav apmeklējiet jūsu mājas lapā. Tomēr viņiem izdodas viltus jūsu Google Analytics reģistrēt viltotu apmeklējumu
  • .

Notiek novirzīšanās no surogātpasta

Katram tīmekļa pārzinis ir nepieciešami nepieciešamie rīki, lai apskatītu satiksmi, kas nav no reāliem klientiem. Piemēram, daži rīki, ko tīmekļa pārziņi izmanto, lai veiktu atpakaļsaistes pakalpojumus, var palīdzēt personām noņemt novirzīšanas mēstules. Piemēram, jūs varat aktivizēt dažus no tiem administrēšanas iestatījumu cilnē .

Cilnē admin varat aktivizēt bot filtrēšanas pakalpojumus. Ir surogātpasta dati, kā arī zirnekļi, kas dažādu iemeslu dēļ mēdz pārmeklēt vietni. Pielāgotu bot filtru izveide var palīdzēt novērst dažus no šiem datplūsmas avotiem, kas var būt nepamatoti derīgi. Daži domēni, piemēram, Semalt , ir zināmi vēstījumi par surogātpasta uzbrukumiem .

Ir būtiski izmantot e-pasta pakalpojumu sniedzēju, kas ir droši e-pasta pakalpojumu sniedzēji, var filtrēt daļu no datplūsmas no vietnēm. Viņi var nodrošināt visu pārlūkošanas seansu drošību, kā arī aizsargāt jūsu klientus no iespējamiem surogātpasta uzbrukumiem .

Secinājums

Surogātpasta izplatītājs ir liela problēma, ar ko saskaras vairums interneta lietotāju. Dažas no melnajām cepurēm SEO aģentūrām mēdz izmantot atsauces spamu taktiku, lai nodrošinātu ātrus rezultātus. Šī datplūsma nav pamats tās piemērotībai. Jūs varat saskarties ar dažiem sodiem, kad mēģināt rangēt, izmantojot surogātpasta satiksmi. Šī vadlīnija var palīdzēt izvairīties no novirzīšanās no datplūsmas .

November 29, 2017