Back to Question Center
0

Semalt: Kā un kāpēc bloķēt valodu mēstuli pakalpojumā Google Analytics un WordPress

1 answers:

Tas ir ļoti kairinoši, ka WordPress un Google lietotāji saņem spamu satiksmi un viltus skatus savās tīmekļa lapās. Filtru izveidošanai un aktivizēšanai nepieciešams daudz laika, un lielākā daļa cilvēku pat nezina, kā bloķēt nevēlamus datplūsmas avotus internetā. Daudzi no viņiem pastāvīgi strādā ar surogātpasta nodošanu, jo tā ir viena no tām lietām, kas daudzus mēnešus ir skārusi mūsu vietnes.

Tomēr dažu pēdējo nedēļu laikā ir ieviesti pāris jauni paņēmieni un stratēģijas, lai atbrīvotu surogātpastu internetā. Šajā rakstā ir apsprieduši Ivans Konovalovs, vadošais speciālists no Semalt - web hosting gratis para asp.net. Pirms sāksim sākt runāt nedaudz par valodu surogātpastu .

Ievads valodu mēstulē

Nevēlamā mēstule ir jūsu vietnes reputācijas sagrāve un jūsu vietnes vērtējums meklētājprogrammas rezultātos. No otras puses, valodu surogātpasts ir metode, ko surogātpasta izplatītāji izmanto, lai popularizētu savas tīmekļa vietnes un sociālo mediju profilus. Daži valodu surogātpasta piemēri ir Reddit, Lifehack, mātesplatē un thenextweb. Surogātpasta izplatītāji reģistrē šajās platformās savas vietnes un lielos skaitļos sūta nepatiesus skatus. Tās mērķis ir iznīcināt jūsu vietnes rangu un kļūt par labu rangu internetā .

Bloķēt valodu surogātpastu

Viens no galvenajiem iemesliem, kā bloķēt valodu surogātpastu, ir tas, ka tas var iznīcināt jūsu vietnes rangu meklētājprogrammas rezultātos..Pat tad, kad esat pabeidzis septiņus cepurus SEO un pavada daudz laika, rakstot savus rakstus, valodas surogātpasts var nozagt jūs un iznīcināt visu bez laika. Nevar nevienam to filtrēt pakalpojumā Google Analytics, tāpēc jums vajadzētu no tiem atbrīvoties vai bloķēt tos manuāli .

valodas surogātpasta bloķēšana pakalpojumā Google Analytics

Pastāv vairākas iespējas, kā atcerēties, vai vēlaties Google Analytics un WordPress bloķēt valodu surogātpastu. Visvienkāršākais un ērtākais veids ir instalēt WordPress spraudni. Varat arī izmēģināt sekojošo:

# 1. Izveidojiet filtrus, lai bloķētu valodu surogātpastu

Pirmā opcija ir izveidot filtrus, lai bloķētu valodu surogātpastu pakalpojumā Google Analytics. Jūs varat izveidot daudz filtru, pamatojoties uz jūsu prasībām, un var izslēgt un modificēt datus. Jūs varat bloķēt aizdomīgas IP adreses, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību internetā. Vēl viens veids ir izveidot direktorijus, apakšdirektorijas un baltā saraksta datplūsmas avotus un bloķēt visus nezināmos avotus .

# 2. Izmantojiet uzlabotus segmentus

Jūs varat viegli bloķēt valodu surogātpastu, izmantojot uzlabotus segmentus. Tas ir vēl viens pārsteidzošs veids, kā atbrīvoties no surogātpasta Google Analytics, bet šī opcija darbojas tikai tad, ja jums ir zināmi vēsturiski dati, kas jāuzņemas. Tas ir drošāks risinājums nekā filtru izveide un palīdz mainīt jūsu Google Analytics datus. Jums vienkārši ir deaktivizēt visu un visus informācijas avotus, uz kuriem jums nav uzticības. Tomēr, ja esat izmantojis atsevišķus filtrus dažādām IP adresēm, jums visās no tām jāizveido segmenti savā Google Analytics sadaļā Administrācija .

# 3. Izmantojiet trešo personu sarakstus

Ir iespējama valodu surogātpasta bloķēšana ar trešo personu sarakstiem. Tas varētu būt laikietilpīgs, bet rezultāti vienmēr ir lieliski. Jums regulāri jāatjaunina filtri un segmenti, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat visprecīzākos datus internetā .

November 29, 2017