Back to Question Center
0

Semalt: kāda ir ILoveVitaly novirzīšanas mēstule pakalpojumā Google Analytics?

1 answers:

Spoku surogātpastu un novirzīšanas surogātpastu, kas skar Pasaules tīmekli, veido jaunā ļaunprogramma - ILoveVitaly. Tāpat kā priceg, darodar, blackhatworth un cenoval, šis novirzīšanas surogātpasts sastāv no stratēģijām, lai radītu nepatiesu lapu skatījumu. Tas jūsu Google Analytics kontu ievāc daudzos veidos un mēģina iegūt lielu daudzumu datplūsmas, izmantojot nejauši atlasītos izsekošanas ID. Tās mērķis ir vājināt jūsu vietnes uzticamību internetā un veikt dažādas aizdomīgas darbības - now brand b-complex vitamins.

Ja jūs meklējat Bing, Yahoo vai Google, jūs varat atrast simtiem tūkstošiem ziņojumu par vietnēm, kurās ir surogātpasts un viltus saites, un šo vietņu dati tiek mainīti katru dienu. Nebūtu nepareizi teikt, ka gandrīz visas vietnes cīnās par galīgu risinājumu, jo tās vēlas pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no surogātpastu.

Nik Chaykovskiy, Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris, šeit piedāvā ērtu risinājumu šajā sakarā.

Ievads par ILoveVitaly Spam

Ņemot vērā iepriekš minēto, mēs īsumā iepazīsimies ar ILoveVitaly surogātpastu. Jau pastāv daudz diskusiju par to, kā bloķēt aizdomīgas un kaitīgas saites. Internetā notiek dažādi strīdi. Par laimi, Google ir ieviesis pāris stratēģijas, lai novērstu novirzīšanas mēstules no sava Analytics konta, netraucējot jūsu meklētājprogrammu rangu .

Sūtījumu surogātpasts nav jauns termins, kā eksperti pēdējo mēnešu laikā ir izskaidrojuši daudzas reizes..Galvenokārt tā ir surogātpasta veids, kas ietver dažādus mēģinājumus mērķēt uz jūsu tīmekļa lapām. Hackers galvenokārt mēģina viltus jūsu Google Analytics kontu, lai bojātu vietnes rangu un uzlabotu savas vietnes rangu meklētājprogrammas rezultātos .

ILoveVitaly izmanto jūsu vietnes izsekošanas ID konkrētu datu nosūtīšanai uz jūsu Google Analytics kontu. Šis izsekošanas ID sastāv no daudzām vīrusiem un ļaunprātīgām programmatūrām, un tas būtībā ir tā, lai samazinātu jūsu tīmekļa satura kvalitāti .

Turklāt šis surogātpasts tricks lietotājiem un izpaužas viņiem ieslodzījumā dažādās aizdomīgās darbībās, kā rezultātā viņi var noklikšķināt uz ļaunprātīgām saitēm. Visbiežāk Amazones filiāles saites ir vieta, kur jūs varat iekļūt ILoveVitaly surogātpastu .

Vai tas ir bīstams manai vietnei?

Būtu nepareizi teikt, ka nosūtīšanas surogātpasts ir bīstams visām tīmekļa vietnēm un emuāriem. Tas atstāj negatīvu ietekmi uz jūsu Google Analytics pārskatu, un jūsu kontā tiks parādīti nepareizi skatījumi. Nepietiek ziņot par to uzņēmumam Google, jo jums ir jāizveido arī filtri. Surogātpasta saiti var kaitēt jūsu datplūsmas kvalitātei, radot daudz trāpījumu un lielā mērā palielinot atlēcienu līmeni. Tādējādi, mēs varam teikt, ka ILoveVitaly ir bīstams jūsu mājas lapā, un tā būtu jāatbrīvo pēc iespējas agrāk .

Kā izvairīties no ILoveVitaly?

Kā mēs jau minējām, ka nosūtīšanas surogātpasts nav īsts, jums vajadzētu noņemt savu kodu no JavaScript vai .htaccess failiem. Jums ir jāizveido filtri, lai izslēgtu visu veidu surogātpastu. 2015. gadā Google paziņoja par dažām funkcijām, kas ļauj lietotājiem izslēgt dažus zirnekļus un robotus no saviem Google Analytics datiem. Ir iespējams likvidēt ILoveVitaly no sava konta, izveidojot dažādus filtrus dažādām vietnēm .

Cīņa pret Ghost nodošanu

Ja jūs novērojat mēstuļu un novirzīšanas saites Google Analytics pārskatā, jums jāuztraucas par to, ka datplūsma, kas tiek novirzīta uz jūsu vietni, ir viltota. Cīņa par spoku novirzīšanu regulāri ir būtiska. Lai to izdarītu, jums ir jāpārbauda Google atjauninātās politikas un padomi, kā veidot savus analītiskos datus .

November 29, 2017