Back to Question Center
0

Semalt: Kāpēc liels SEO klasifikāciju nenotiek nakti

1 answers:

Pastāv kopīgs mīts starp cilvēkiem, kuri nesaprotSEO, ka SEO aģentūras var dot jums nakti veiksmi. Aģentūras var apsolīt, ka tās novirzīs jūs uz Google sākumlapumeklēšanas rezultātus uzreiz. Tomēr šeit ir grūti patiesība: neatkarīgi no tā, cik liela ir SEO aģentūra, tā nevar garantēt ātru rezultātu .

Domājot par meklētājprogrammu, cilvēki bieži pieļāvuši kļūduoptimizācija (SEO) pārveidos viņu mājas lapu uz nakti. Protams, ir taisnība, ka SEO var ietekmēt jūsu vietni, bet tajā pašā laikāilgtermiņa palaist. Visvairāk SEO entuziasts reti pastāstīt, ka vienīgais veids, kā izbaudīt visus SEO priekšrocības, ir būt pacietīgam un saprotamamfaktoru kopums, kas padara SEO efektīvu .

Klientu sekmju vadītājs Semalt ,Digitālie pakalpojumi Igors Gamanenko izskaidro svarīgākās SEO patiesības, kas jums jāzina.

SEO ir sarežģīts

Ir daudz faktoru, kas sāk darboties, pirms jūsu vietne būsiegūt augstu rangu Google meklētājprogrammas rezultātu lapās, ko sauc arī par SERPs. Galu galā, Google ir vairāk nekā 200 rangu signālu,kas vienmēr mainās. Strādājot konsekventi katram no tiem, jūs izlēpsiet vairākus stīpļus un eksperimentēsiet, lai redzētukas jums dod lieliskus rezultātus un kas nav.

Viena no lietām, kas Google meklēšanas rezultātu lapās rada augstu vērtējumugrūti ir tas, ka Google turpina modificēt savus algoritmus, nepublicējot izmaiņas. Kad Google modificē savus algoritmus, tie retipaziņojiet to sabiedrībai. Tā rezultātā SEO eksperti domā par to, ko veiks labi un kādi nebūs.

Kad algoritms mainās, labākie SEO speciālisti apkopodati no vairākām vietnēm, lai analizētu, kas ir mainīts..Analizējot datus, viņi pieņem pamatotus lēmumus par to, kas tika mainītsun kā reaģēt uz šīm pārmaiņām.

SEO ir gan zinātne, gan māksla

Mācības SEO ranga prasa izdevumu daudz laika darbaun smagi studē. Šeit jums ir jāuzsāk vietņu audits un jāizveido Google tīklā draudzīgs saturs. Šie divi faktori ir pīlāri, kas padara SEOsarežģīti, tomēr nav īsceļu plaukstošajai digitālajai pasaulei .

SEO ir ilgtermiņa darbs

Google sākumlapa ir nepārtraukti mainīgs mērķis.Tas nozīmē, ka nav garantijas, vai jūsu konkurenti saņem augstu rangu vai nē. Tagad jūs saprotat, kāpēc SEO ir sarežģīts un veiclaiks strādāt pie tā. Tātad, kā mums noteikt reālus mērķus, lai iegūtu ticamus, ilgtermiņa rezultātus?

Kad jūs meklējat SEO tikai kā ilgtermiņa mērķi,jūs jau esat ieguvuši labu sākumu. Lai izveidotu labāku pamatu, ņemiet vērā, ka SEO darbojas tikai, pamatojoties uz ilgtermiņa mērķiem.Lai tā būtu efektīva, savienojiet savus SEO centienus, lai palielinātu datplūsmu uz jūsu vietni un iegūtu vairāk pārdošanas konkrētā laika periodā.

SEO prasa ieguldījumus

Liels SEO prasa intensīvus jūsu laika un laika ieguldījumusresursi. Kad jūs ieguldīsiet laiku, pūles un radīsiet resursus, dienas beigās jūs saņemsiet kombinētu atgriešanos .

mainās SEO mērķi

Tā kā SEO ir uzņēmējdarbības izaugsmes virzītājspēks,jums nav veidot statisku plānu. Lai saglabātu savu dzīvi, katru gadu pārvērtējiet savu SEO. Lai iegūtu labākus rezultātus, apsverietpārvērtējot to reizi ceturksnī .

Ja jums ir darbā cienījama SEO kompānija, viņi būsinformē, ka viņi nevar nodrošināt rezultātus ar nakti. Kad esat izveidojis iesaistīšanās noteikumus, saglabājiet atklātu saziņas līnijupar cerībām un rezultātiem, lai izvairītos no pārpratumiem. Lai gan SEO nav nakts process, tas ir kaut kas jums vajadzētu ieguldīt kopšrezultāti ir vērti pūles. Kad jūs nosakāt reālistiskas cerības un saprast, kā tā darbojas, jums ir taisnība, kā iegūtvislabākā peļņa no ieguldījumiem SEO Source .

November 27, 2017