Back to Question Center
0

Semalt padoms: cik slikts melns cepure SEO izskatās, un kā to izvairīties?

1 answers:

Jūsu bizness ir jūsu iztika, un jums nevajadzētu iesaistīties nelikumīgās darbībās, kas varētu pazaudēt savu reputāciju internetā. SEO speciālista pieņemšana darbā ir laba, taču jums ir jāpārliecinās, ka viņš nelieto melnā cepure SEO stratēģijas, lai jūsu tīmekļa vietne tiktu iekļauta meklētājprogrammās . Viena no lielākajām kļūdām, ko cilvēki rada, ir tas, ka viņi velta daudz naudas SEO uzņēmumiem, pat nezinot, vai viņu vietnes kļūst viltus trafiku vai leģitīmu trāpījumu.

Michael Brown, vadošais profesionālis Semalt , šeit sīkāk izklāsta, kā izvairīties no šīs bīstamās kļūdas .

Satura vērpšanas un melnā cepure SEO

Ir droši teikt, ka satura vērpšana un melnā cepure SEO ir savstarpēji saistīti. Satura vērtspēja nozīmē, ka jūs lietojat kādu izstrādājumu, nemainot vārdus un nozīmes. Pēdējos mēnešos ir ieviestas daudzas programmatūras un programmas, kas ļauj rakstniekiem iespraust saturu. Ļaujiet man tev pastāstīt, ka tā ir melnā cepure SEO prakse un nevar dot jums vēlamos rezultātus. Ja jūs ievietojat atslēgvārdus un regulāri iespiežat saturu, pastāv izredzes, ka jūsu vietne tiks aizliegta vai sodīta ar meklētājprogrammām, it īpaši Google .

Vai melna cepure ir slikta?

Diemžēl, melna cepure SEO nevar dot jums nekādu labumu. Tas nav slikti, kamēr jūs neesat atkarīgs no jūsu vietnes ieņēmumiem. Bet, ja jūs vēlaties paplašināt savu biznesu tiešsaistē, jums nekad nevajadzētu iegūt iesaistīts melnā cepure SEO stratēģijas.

Ir daudz melno cepuru SEO iecienīšanas, un eksperti zina, ko darīt, lai uzlabotu vietnes meklētājprogrammu rangu. Neatkarīgi no tā, vai jūs to lietojat primārajam domēnam vai apakšdomēnam, melna cepure SEO nav parocīga ar jebkādām izmaksām. Jums nevajadzētu radīt neatbilstošas ​​atpakaļsaišu un nekad nevajadzētu iekļaut atslēgvārdus, jo tas var aizliegt jūsu vietni, jo nav laika .

Preču pārrakstīšana nav laba

Tāpat kā satura vēršana, izstrādājumu pārrakstīšana nav laba prakse. Ir novērots, ka studenti iesaistās freelancing darbavietās un mēģina pārrakstīt daudz rakstu naudas labā. Viņi pat nezina, kā izvairīties no plaģiāta un gramatikas kļūdām viņu amatos. Ja esat pasūtījis ārpakalpojumus satura rakstīšanai, jums ir jāpārliecinās, vai viņi raksta unikālu saturu, un nav gramatisku vai pareizrakstības kļūdu. Turklāt viņu angļu valoda ir jāatbilst atzīmei, ja jūsu mērķis ir starptautiskā auditorija. Google un citi meklētājprogrammas ir stingri aizliegusi vienkāršu pārrakstīšanu. Tādējādi jums vajadzētu pārliecināties, ka jūs sniedzat auditorijai kaut ko nozīmīgu un noderīgu lasīšanai. Mēģiniet piesaistīt viņus informatīvam saturam un izvairīties no darba plāģēšanas.

Nobeiguma domas

Nav nekā labāka nekā tīmekļa vietnes ar kvalitatīvu saturu un lielisku meklētājprogrammu rank. Bet, lai to panāktu, jums būtu jāstrādā smagi un jāpievērš lielāka uzmanība satura kvalitātei, kā arī jūsu SEO tehnikai. Neatkarīgi no tā, vai esat izveidojis uzņēmējdarbību vai esat jaunpienācējs, jums nekad nevajadzētu kopēt citu rakstu rakstus un neiesaistīties melno cepuru SEO praksē Source .

November 29, 2017