Back to Question Center
0

Semalt par atslēgvārdu pildīšanu un slēpto tekstu

1 answers:

Igor Gamanenko Semalt Klientu veiksmes menedžeris norāda, ka atslēgvārdu pildīšana un slēptais teksts ir divas galvenās problēmas, kas var ietekmēt jūsu klasifikāciju, un Google brīdina tīmekļa pārziņus, lai izvairītos no šāda veida lietām. Kad runa ir par slēptu tekstu un atslēgvārdu pildīšanu, lielākā daļa cilvēku domā par piecdesmit līniju garu tekstu uz balta fona tīmekļa vietnes kājenē. Tas nozīmē teksta izvietošanu tīmekļa lapās tikai meklētājprogrammai , nevis lietotājiem .

Tā bija izplatīta prakse pirms daudziem gadiem, lai gan šī tendence ir mainījusies un kopš tā laika ir izveidojusies daudz jaunu lietu. Tagad mums ir viss par to, kā paslēpt tekstu lapās, kā to ievietot zem citiem elementiem un kā to publicēt, neļaujot Google kaut ko uzzināt .

Atslēgvārdu pildīšana ir par liekot atslēgvārdus un frāzes nejauši saturs. Visbiežāk tas nav jēgas, un tas ir domāts, lai uzlabotu vietnes rangu meklētājprogrammas rezultātos. Ja jūs uzskatāt, ka atslēgvārdu pildīšana jums jebkādā veidā palīdzēs, jūs veicat milzīgu kļūdu.

Google izcilais inženieris Matt Cutts apgalvo, ka tādas vietnes lietošana kā JavaScript ir laba, taču atslēgvārdu pildīšanu nevar pieļaut bez maksas. Matt ir izaudzis punktus, kas vērpšanai nevar novest jūs jebkurā vietā. Tām personām, kas publicē dublējošu vai zemas kvalitātes saturu, ir jāpārskata viņu attieksme pret savām vietnēm un ievietoti tikai jauni, atbilstošie raksti. Ja viņi nepārsniedz atslēgvārdu surogātpasta testus, tos var sodīt .

Var droši teikt, ka lielākā daļa atslēgvārdu pildījuma piemēri ir acīmredzami un skaidri. Ir labi klasificēt jūsu atslēgvārdus un iekļaut tos jūsu saturā, taču atslēgvārdu pildīšana un pārmērīga izmantošana nekad nav atļauta. Ja jūs vēlaties iegūt augstāko pozīciju SERP, jums vajadzētu koncentrēties uz kvalitāti, nevis uz kvantitāti. Neveidojiet savu saturu šķiet dīvaini un nedabiski ar daudziem atslēgvārdiem.

Kāpēc tā ir nopietna problēma jūsu vietnei? Ja jums rodas šis jautājums, ļaujiet man pateikt, ka, kad lietotāji meklē konkrētus atslēgvārdus un nonāk jūsu vietnē, viņi vēlas uzzināt vairāk par šiem atslēgvārdiem un frāzēm. Un, ja jūs piedāvājat zemas kvalitātes saturu, jums un jūsu vietnei nav iespējas ilgstoši izdzīvot. Slēptais teksta un atslēgvārdu pildījums nodrošina sliktu lietotāju pieredzi, tādējādi kaitējot jūsu vietnes reputācijai kopumā.

Ja Google brīdina jūs par atslēgvārdu pildīšanu vai neskaidru tekstu, jums vajadzētu mēģināt tos noņemt pēc iespējas ātrāk, nodrošinot, ka tiek uzturēta jūsu vietnes uzticamība un kvalitāte. Ja neesat pārliecināts, kā noņemt tik daudz atslēgvārdu no sava satura, iesakām konsultēties ar SEO ekspertu vai mēģināt aizvietot veco saturu ar jauniem un uzlabotiem rakstiem.

Google vienmēr iesaka dokumentēt mūsu tīrīšanas procesu un sagatavot mūsu datu rezerves kopijas. Tas ietaupīs jūsu laiku, un jūs varat viegli salabot slēpto tekstu un atslēgvārdu pildījumu Source .

November 29, 2017