Back to Question Center
0

Semalt paskaidro, cik līdzekļu ieguldīto līdzekļu summa ir saistīta ar iegūtajiem ieguvumiem

1 answers:

Fondu summa, kas jums jāiegulda SEO, atšķiras cenu dēļko piedāvā aģentūras. Tomēr prakse rāda, ka augstās izmaksas par pakalpojumiem ne vienmēr nodrošina jūsu SEO panākumuskampaņa. Vai palielinātais sākotnējo ieguldījumu apjoms atbilst ieguvumu palielinājumam? Vai ir kāds zināmsslieksnis uzņēmumiem, kas vajadzīgi, lai gūtu labumu?

Nik Chaykovskiy, vadošais eksperts Semalt Digitālie pakalpojumi paskaidro, kādi faktori ietekmē peļņu no ieguldījumiem SEO.

Laika un naudas summa, kas iztērēta stratēģijai, ietekmē apjomu undaudzums. Kompensācijas izmaksu ievērojami ietekmē šādu elementu variācijas. Šajā sakarā, palielinot ievadiviens vai daži no šiem faktoriem palielina peļņas pieauguma tempu .

  • Daudzums ir regulāri veiktā darba apjoms. Daudzikvalitātes saites palielina domēna autoritāti, bet kvalitatīvais saturs palielina lapas, kuras ir atrodamas Google indeksā.
  • Kvalitāte ir atkarīga no darba apjomapabeigts Augstāki autoritatīvi avoti rada lielāku vērtību, mitinot vienotu saiti nekā zemāko rangu avotiem, kuros ir vairākas saites.
  • Laiks. Atgriešana no ieguldījuma netiek uzreiz, jo laika gaitā ir sniegpulks..

Konkurences koeficients

Daļējas investīcijas uzņēmumā, kas pastāv tirgū ardaudzas konkurējošas vietnes nesniegs tik daudz rezultātu, kāds būtu bijis no uzņēmuma, kas tika ieguldīts attīstībaisatura mārketinga stratēģiju. Tomēr ir alternatīvas, kas palīdz palielināt vietnes redzamību ar minimālu budžetuun ieguldījumu prasības. Uzņēmums var izplatīt saturu noteiktā tirgus nišā vai vietējā ģeogrāfiskajā apgabalā, kur tas atrodasoptimizē mērķauditorijas saturu šajos segmentos. Rezultātā tiks palielināts sniegtā satura atbilstība.

Kvalitātes slieksnis

Vēl viens apsvērums ir satura kvalitātes līmenispirms atbrīvošanas jāatbilst. Pareizi rakstīts saturs vai plāns saturs var izraisīt Panda soda lielumumeklēt rindu meklēšanas lodziņā. Tas rada draudus zīmola reputācijai un vietnes apmeklētāju apmeklējumam, kā arī jebkuram citamIespējamās attiecības ar izdevējiem, kas atbalsta saites veidošanu. Minimālie ieguldījumi nodrošina kvalitāti un potenciāluUzņēmējdarbības līmeņa izaugsme ir atkarīga no konkurences. Vērtējums, kas ir augstāks par konkurentiem, prasa satura stratēģiju, kas pārsniedzkonkurenti un paļaujas uz satura mārketinga paraugprakses zināšanām.

aspektu sarežģītība

Ņemot vērā iepriekš minētos apsvērumus, mēs varam nāktievērojot šādus secinājumus:

  • Uzņēmējdarbība gūst lielāku peļņu, ja sākotnējo ieguldījumu summatika palielināts, salīdzinot ar "one-on-one" apmaiņu
  • Konkurence ierobežo mazo ieguldījumu redzamību, bet nepilnīgi padarot to neiespējamu
  • Sasniegt noteiktu kvalitātes slieksni satura un saišu izveideinodrošina, ka uzņēmumi gūst panākumus

Noslēgumā SEO nav stratēģija "viss vai nekas", kas prasavisa mārketinga stratēģija, lai redzētu būtisku ietekmi. Investīcijas laiks un pūles palīdz sasniegt kvalitāti. Visbeidzot, jo vairākIeguldījumi, ko tas dara, jo lielāki rezultāti viņš iegūst. Mazāki ieguldījumi arī ir efektīvi, ja tiek ieguldīti pareizi Source .

November 27, 2017