Back to Question Center
0

Semalt piedāvā 7 medicīnas aprūpes pakalpojumu sniedzēju stratēģijas

1 answers:

Search Engine Optimization (SEO) nodrošina, ka jūsu vietni var atrast, kadpersona veic vaicājumu meklētājprogrammā. Piemēram, ja interneta lietotājs meklē podiatru Bostonas apvidū un turir daudz piodiatristu šajā jomā, protams, jūs vēlaties, lai jūsu prakse parādās kā pirmais variants meklēšanas rezultātos.

Klientu sekmju vadītājs Semalt ,Jason Adlers piedāvā septiņus realizējamus SEO trikus un stratēģijas, lai jūsu organizācijai būtu konkurētspējīga pieredze veselības aprūpes nozarē unpalīdzēsit rast augstus meklēšanas rezultātos.

1. Atlasiet pareizos atslēgvārdus

Izveidojiet visaptverošu sarakstu ar vārdiem, kurus jūs domājat, ka cilvēki rakstītumeklējot medicīniskās aprūpes centru un pakalpojumus. Pēc meklēšanas vārdu saraksta sastādīšanas, novērtējiet to efektivitāti, izmantojotGoogle atslēgvārdu plānotājs. Tests parādīs, kurām frāzēm ir ievērojama meklēšanas datplūsma mēnesī, bet ar minimālu konkurencino citām vietnēm.

2. Norādiet savu metadatu: metaaprakstus un nosaukumu tagus

Atslēgvārdi, kas integrēti jūsu SEO iejaukšanās, ir jāiekļauj metadatosno katras lapas un visam jūsu vietnes primārajam saturam. Metadatiem ir HTML meta tagi, kas atrodas starp aizvēršanas un atvēršanas galvutagi faila HTML ciferī. Metadatu dati palīdz meklētājprogrammai, lai noteiktu, kāda lapa ir, kamēr nosaukuma tagi tiek uztvertikā lapas nosaukums.

3..Izveidot bez maksas no plagiešiem

Lai jūsu vietne nodrošinātu savu medicīniskās aprūpes centru, izveidojiet savai vietnei unikālu saturuka tas izceļas un sniedz jums konkurējošu priekšrocību tiešsaistē. Iespējams informēt auditoriju, izmantojot kvalitatīvu satura mārketingulai norādītu jūsu zināšanas un vērtību, un galu galā, iegūstiet rangu meklētājprogrammā.

4. Pārliecinieties, ka jūsu vietnē ir vietnes karte

Vienkāršotas vietnes kartes izveidošana bieži vien ir nepietiekams triks jūsu integrācijāvietne ar meklētājprogrammām. Karte sniedz ieskatu Yahoo, Bing un pat Google par to, kā jūsu vietne ir konfigurēta un savienota.

5. Ir dažādi meklēšanas vertikāli

Lielākajai daļai veselības aprūpes speciālistu trūkst iespēju paaugstināt rangu, izmantojot slīdrādes,videoklipus, attēlus un citas interaktīvas formas. Aizpildiet savu vietni ar atbilstošu optimizētu saturu un iegūstiet labumu no dažādu formu izmantošanasno vertikālas meklēšanas.

6. Vietējā meklēšanas reklāma

Vairāk nekā puse no meklējumiem tiek izpildīti, izmantojot mobilās ierīces. Vietējaismeklēšana ir galvenā medicīniskās aprūpes organizācijas vertikālā puse, jo pacientiem pirms to apmeklējuma ir jāapmeklē šo centru fiziskā atrašanās vietaizmantot savus pakalpojumus.

7. Izmantojiet sociālās vietnes, lai paaugstinātu klasifikāciju

Sociālā mediji virza datplūsmu uz jūsu vietni un atvieglo divvirzienumijiedarbība starp regulāru personu un organizāciju. Saistībā ar vietnēm sociālās vietnes ietekmē SEOveidošana un satura piesaiste.

Vai joprojām ir šaubas par SEO nozīmi savā profesijā? Šobrīd vairāk nekā 55 procentino pieaugušajiem Amerikā pieder viedtālruņi, kas norāda, cik svarīgi ir rast augstus meklēšanas rezultātus, kurus potenciālie pacienti var sasniegtmeklējat no savām ierīcēm, kā arī no galddatora. Īstenojot iepriekš minētās darbības, jūs palielināsiet tiešsaistējūsu prakses klātbūtne un sasniegt jaunus klientus Source .

November 27, 2017