Back to Question Center
0

Semalt piedāvā galvenos Google Analytics filtru veidus

1 answers:

Google Analytics filtri ir lielisks veids, kā mainīt un mainīt datus visos jūsu vietnes lapu skatījumos. Tos var izmantot, lai iekļautu un izslēgtu informāciju un veiktu faktiskas izmaiņas, kā jūsu dati izskatīsies jūsu Google Analytics pārskatos. Turklāt filtri palīdz mums pārveidot informāciju tā, lai tās neapstrādātā forma tiktu mainīta uz izlīdzinātas formas, un tā atbilst lietotāju vēlmēm. Tādējādi jums ir daudz iespēju izaugsmi savā biznesā internetā, un Google Analytics var piemērot filtrus no vienas lapas lapas uz citu, lai lielā mērā samazinātu jūsu vietnes atlēcienu līmeni. Kad dati ir pilnībā apstrādāti, jūs varat redzēt gala rezultātus sava Google Analytics konta lietotāja interfeisa pārskatos - red metal counter stool.

Ivans Konovalovs Semalt Klientu sekmju menedžeris apraksta galvenos Google Analytics filtru tipus:

Spamto filtrs

Pirmā kategorija ir spamto filtrs. Tas ir visvairāk fantastisks un neticami veids, un to ir viegli pārbaudīt lapā "Skatīt iestatījumus". Lai to izdarītu, jums vajadzētu apmeklēt administrācijas sadaļu un meklēt opciju Bot Filter. Noklikšķiniet uz šīs opcijas un izveidojiet filtru visām aizdomīgām IP adresēm. Pārliecinieties, vai esat atbrīvojies no zirnekļiem un robotiem, izmantojot šo opciju, un atzīmējiet izvēles rūtiņu Aktivizēt pirms loga aizvēršanas. Spamto filtri palīdzēs jums atbrīvoties no robotiem un zirnekļiem un nodrošināt jūsu vietnes datplūsmas kvalitāti .

Izslēgt iekšējos IP

Vēl viena iespēja ir izslēgt iekšējās IP un visas tās IP adreses, kas jums šķiet aizdomīgas. To var izdarīt no sava Google Analytics konta. Atveriet kontu un atveriet skata iestatījumus opcija. Šeit jūs redzēsiet opciju Izveidot filtru, kuru vēlaties klikšķināt, lai izveidotu jaunus filtrus jūsu vietnei .

Pirmkārt, jums ir jāizlemj, vai vēlaties veidot jaunus filtrus vai arī vēlaties izmantot iepriekšējos filtrus savai vietnei. Kad būsit to nolēmis, nākamajā variantā ir jābūt pietiekamam skaitam filtru un jāpiemēro pēc iespējas vairāk lappušu. Kad esat izveidojis filtrus, noklikšķiniet uz opcijas Izvēlēties, un tagad ir laiks to pielietot savā vietnē. Tikmēr ir svarīgi zināt atšķirību starp iepriekš definētiem filtriem un pielāgotajiem filtriem. Jūsu ērtībai mēs vēlētos teikt, ka iepriekš iestatītie filtri ir īpašie veidņu veidi, kurus varat izmantot automātisku filtru izveidei. No otras puses, pielāgotie filtri ļauj pielāgot un mainīt filtru iestatījumus, pirms tie tiek aktivizēti .

Ieslodzīt katru URL mazajiem burtiem

Tas ir svarīgs solis, un to nedrīkst ignorēt par jebkādām izmaksām. Jums vajadzētu piespiest vietrāžus URL no lielajiem burtiem uz mazajiem burtiem un pielāgot savus iestatījumus saskaņā ar Google Analytics noteikumiem un noteikumiem. Ja jums ir daudz lappušu ar dažādiem vietrāžiem URL, pēc iespējas ātrāk tie jāpārveido par mazajiem burtiem. Neļaujiet viņiem parādīties meklētājprogrammas rezultātos līdz vai, ja jums ir mazskaitlis tiem .

Nobeiguma domas

Kad esat mainījis iepriekš minētos iestatījumus un attiecīgi izmantojis filtrus, jūsu vietnes datplūsmas kvalitāte sāks uzlaboties. Filtri vietnei jāievieš tikai tad, ja to ietekmē aizdomīgas vai anonīmās IP adreses. Pretējā gadījumā nav nepieciešams aktivizēt šos filtrus.

November 29, 2017