Back to Question Center
0

Semalt: rokasgrāmata iesācējiem par to, kā instalēt WordPress spraudni

1 answers:

Šī vadlīnija attieksies tikai uz tiem, kas izmanto wordpress.org. Cilvēkiem, kuri izmanto wordpress - lente camara reflex.com, nav iespējams instalēt spraudņus dažu ierobežojumu dēļ. Lai varētu izmantot spraudņus, ir būtiski izveidot pašmāju tīmekļa vietni wordpress.org. Ir daudzas metodes, ar kurām var instalēt wp spraudni. Piemēram, jūs varat instalēt WordPress spraudni, meklējot to meklēšanas konsolē, augšupielādējot to vai instalējot wp spraudni, izmantojot FTP .

Ievērojiet šos padomus Artemam Abgarianam Semalta augstajam speciālistam, un jums būs sekmīgi .

1. Instalējiet wp spraudni, izmantojot WordPress Plugin Search

Viena no vienkāršākajām wp plugin instalēšanas metodēm ir meklējot to meklēšanas konsolē. Izmantojot šo opciju, varat piekļūt daudziem spraudņiem, kas atrodas WordPress spraudņu direktorijā. Varat ievadīt jebkuru meklēšanas vaicājumu un atrast spraudni, kas atbilst jūsu vajadzībām. Kad to instalējat, WordPress lejupielādē to un izveido to jums. Kad process ir veiksmīgs, jūs saņemat apstiprinājuma ziņojumu par spraudņa aktivizēšanu. Varat arī atgriezties spraudņu instalācijā .

Lai spraudnis darbotos, jums jāatceras, ka tas ir aktivizēts..Ir arī svarīgi atzīmēt, ka visiem spraudņiem ir dažādi iestatījumi. Tas nozīmē, ka ir dažādi veidi, kā tos konfigurēt. Šīs metodes šajā vadlīnijās netiks iekļautas. Viens no šīs pieejas trūkumiem ir tas, ka jūs varat instalēt tikai bezmaksas spraudņus. Dažās unikālas situācijās jums var būt nepieciešams instalēt spraudni, kas nav pieejama šajā direktorijā .

2. Instalējiet wp spraudni, izmantojot WordPress administratora spraudņu augšupielādi

Dažos gadījumos jums var būt nepieciešams instalēt apmaksātos spraudņus savai wp tīmekļa vietnei. Šajā gadījumā meklēšanas konsoles nevar jums palīdzēt. Administratorā WordPress ir augšupielādes pakalpojums, kas ļauj konsolei instalēt spraudni. Jums nepieciešams lejupielādēt spraudni no starptautiska avota. Pēc tam jums ir jāievada sava cilne wp-admin, dodieties uz spraudņiem un pievienojiet jaunu lapu.

No šī brīža jūs varat noklikšķināt uz pogas augšupielādēt spraudni. Augšupielādējiet šo failu no datora kataloga. WordPress augšupielādēs un instalēs šo spraudni. Tāpat kā iepriekšminētā metode, pēc veiksmīgas instalēšanas varat aktivizēt spraudni vai atgriezties pie spraudņu lapas. Visi iestatījumi ir pielāgoti spraudņa dizainam.

3. Manuāli instalējiet WordPress spraudni, izmantojot FTP

Dažos gadījumos jūsu WP hostinga pakalpojumu sniedzējam var būt daži failu ierobežojumi, kas var ierobežot jūsu elastību instalēt spraudni no administrācijas apgabala. Šajā gadījumā labākais risinājums ir instalēt wp spraudni caur FTP. Pat iesācēji var viegli kontrolēt FTP pārvaldnieku. Pirmkārt, jums vajadzētu lejupielādēt un izvilkt spraudņa zip failu savā datorā. No šī brīža jums var būt nepieciešams augšupielādēt spraudni uz savu wp hostinga serveri, izmantojot FTP klientu. Jūsu wp hostinga pakalpojumu sniedzējs var nodrošināt jūsu vietnes FTP pārvaldnieku. Kad esat izveidojis FTP pārvaldnieku, to varat pievienot servera ceļam / wp-content / plugins / direktorijā .

November 29, 2017